To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Nasze Miśki - TurboMiś - Outlander 4g63T

arczii_life - 06-02-2025, 20:57
Temat postu: TurboMiś - Outlander 4g63T
Witam wszystkich!

Forum przeglądałem już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem oficjalnie się przywitać i założyć swój temat w tym dziale.

Po długich poszukiwaniach w końcu udało się znaleźć egzemplarz, który spełnia moje oczekiwania.

🔹 Rok produkcji: 2006
🔹 Silnik: 4G63T
🔹 Przebieg: 261 000 km
🔹 Kraj pochodzenia: Szwecja









Jeśli chodzi o wyposażenie, to standardowo: elektryczne szyby i lusterka, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane fotele, półskórzana tapicerka.

Auto jest już trochę zmodyfikowane:
✅ Środkowy intercooler
✅ Wkładka powietrza K&N
✅ Sportowy katalizator
✅ Wydech z kwasówki
✅ Sprzęgło Xtreme Performance EVO 9
✅ Modyfikacja u Lutka – obecnie 300 KM, a instalacja gazowa ma zapas na 450 KM

Po zakupie wymieniłem świece, kable i cewki, ponieważ miałem problem z wypadaniem zapłonu – teraz cały zestaw pochodzi z EVO 9.

Przejechałem już około 2 000 km i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Samochód jest cichszy, niż się spodziewałem (szczególnie po opiniach użytkowników), zawieszenie dość twarde, ale w granicach komfortu, a prowadzenie naprawdę daje frajdę.

Postaram się na bieżąco aktualizować temat, bo mam w planach jeszcze kilka modyfikacji.

Pozdrawiam!

Tiamat - 17-04-2025, 11:45

Gdzie te aktualizacje " na bieżąco" ? :P Modyfikujesz?
ZizuX95 - 03-06-2026, 12:31

Świetny "Miś", 300 KM w tym nadwoziu musi pięknie zaskakiwać innych na światłach. Podbijam temat – wrzuć jakieś nowe fotki i napisz, jak auto się sprawuje po dłuższym czasie!
ledziu - 04-06-2026, 08:51

Nie widziałem wcześniej tego tematu ale znam to auto :twisted: .
Nie wiem czy mogę pisać coś więcej bo podobno jeżdżę złomami :D ale możesz być spokojny bo Twój ot1 przyjechał bezwypadkowy że Szwajcarii, bez rdzy. W pl robiony dolot, wydech u przemocar-a, LPG fajnie wystrojone z dużym zapasem a lutek go podkręcił bez szaleństw.
Można powiedzieć że to było nasze rodzinne auto.

P.s.

I ta moc...oficjalnie miał 200km tzn.taki był przekaz dla kierownika :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group