To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Chcę kupić ASX! - Kupno ASX 2.0

kamilox4 - Dzisiaj 11:14
Temat postu: Kupno ASX 2.0
Cześć
Przymierzam się do kupna ASX z ogłoszenia. Proszę o opinię.
https://www.otomoto.pl/os...x-ID6I7Xv1.html

pitt63 - Dzisiaj 19:13

Nic szczególnego w aucie nie ma. Prosty samochód i tyle. Nie ma składanych elektrycznie lusterek i automatycznej klimatyzacji, podgrzewanych siedzeń. Minęło 100 tysięcy więc nie wiadomo, czy miał zrobiony duży przegląd tj. wymianę świec zapłonowych, oleju w skrzyni biegów. Nie wiadomo w jakim stanie są hamulce szczególnie przednie. Ogólnie ASX-y z silnikiem 2,0 były słabiej wyposażone niż te z 1,6. Ja bym raczej szukał lepiej wyposażonego z tym właśnie motorem. Zawsze można go odmulić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group