To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 12-05-2011, 07:45

Dzień dobry :mrgreen:
Andrew - 12-05-2011, 07:59

Dzień dobry :mrgreen:
Krejzi - 12-05-2011, 08:54

dzien dobry :) .
Bede ,bede juz wpisalem przypomnienie jakbym chcial zapomniec :) .
No i fakt mam boczki od amerykańca jakimś cudem akurat jak kupilem galanta na allegro byly takie wystawione ;) .
Ok Kawa i jade po sklepach, przez sobote musze naprawić swoje zaciski z przodu.

Seichan - 12-05-2011, 11:24

Gorąco :twisted:
Andrew - 12-05-2011, 11:44

Ciepluśko na zewnątrz :mrgreen:

Renata, dziś opalania ciąg dalszy?? :wink:

Seichan - 12-05-2011, 11:49

Tak ;) Oglądałeś "Rodzinę Addamsów"? Tam była Morticia Addams. Powoli przestaję ją przypominać, jeśli chodzi o kolorystykę skóry :badgrin:
Ale coś się niebo zachmurzyło, będzie padać czy co? :roll:

Andrew - 12-05-2011, 11:57

Hehe, tylko się bardzo nie spal :mrgreen:
radek79 - 12-05-2011, 12:00

powitać w końcu wolna chwila na śniadanie

[ Dodano: 12-05-2011, 12:01 ]
u nas dopiero sobota niedziela nadają opsady

Seichan - 12-05-2011, 12:02

Spoko :mrgreen: Godzinka dziennie i styka ;)

Cześć Radek i smacznego :) :

radek79 - 12-05-2011, 12:15

dziękuję
Mario - 12-05-2011, 12:20

powitać ;)
Seichan - 12-05-2011, 12:21

Cześć Mariusz ;)
winnipool - 12-05-2011, 12:25

Witajcie.
Tata już w domu. Zdiagnozowano u niego lekki udar. Ma trochę jeszcze problemów z lewą nogą, ale mówią lekarze, że to wszystko przejdzie i nie powinno być śladów żadnych widocznych.
Na spota w niedzielę nie wiem czy zdołam dotrzeć, bo jakiś obiad urodzinowo-imieninowy mam u teściowej. Może uda mi się namówić zebranych na spacer, żeby driftowanie pooglądać bo akurat niedaleko będziemy się gościć. Ale jakby tylko była taka możliwość i sposobność to pojawię się na spocie.
A w pracy tyle rzeczy do zrobienia, że znowu jeszcze przed śniadaniem jestem.

Andrew - 12-05-2011, 14:13

No i Mod zadziałał :mrgreen:
tomasek - 12-05-2011, 14:21

Dopiero wróciłem do domku i w wolnej chwili poszło :mrgreen:
Niestety byłem na pogrzebie kumpla młodszego odemnie :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group