Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 12-05-2011, 07:45
Dzień dobry
Andrew - 12-05-2011, 07:59
Dzień dobry
Krejzi - 12-05-2011, 08:54
dzien dobry .
Bede ,bede juz wpisalem przypomnienie jakbym chcial zapomniec .
No i fakt mam boczki od amerykańca jakimś cudem akurat jak kupilem galanta na allegro byly takie wystawione .
Ok Kawa i jade po sklepach, przez sobote musze naprawić swoje zaciski z przodu.
Seichan - 12-05-2011, 11:24
Gorąco
Andrew - 12-05-2011, 11:44
Ciepluśko na zewnątrz
Renata, dziś opalania ciąg dalszy??
Seichan - 12-05-2011, 11:49
Tak Oglądałeś "Rodzinę Addamsów"? Tam była Morticia Addams. Powoli przestaję ją przypominać, jeśli chodzi o kolorystykę skóry
Ale coś się niebo zachmurzyło, będzie padać czy co?
Andrew - 12-05-2011, 11:57
Hehe, tylko się bardzo nie spal
radek79 - 12-05-2011, 12:00
powitać w końcu wolna chwila na śniadanie
[ Dodano: 12-05-2011, 12:01 ]
u nas dopiero sobota niedziela nadają opsady
Seichan - 12-05-2011, 12:02
Spoko Godzinka dziennie i styka
Cześć Radek i smacznego :
radek79 - 12-05-2011, 12:15
dziękuję
Mario - 12-05-2011, 12:20
powitać
Seichan - 12-05-2011, 12:21
Cześć Mariusz
winnipool - 12-05-2011, 12:25
Witajcie.
Tata już w domu. Zdiagnozowano u niego lekki udar. Ma trochę jeszcze problemów z lewą nogą, ale mówią lekarze, że to wszystko przejdzie i nie powinno być śladów żadnych widocznych.
Na spota w niedzielę nie wiem czy zdołam dotrzeć, bo jakiś obiad urodzinowo-imieninowy mam u teściowej. Może uda mi się namówić zebranych na spacer, żeby driftowanie pooglądać bo akurat niedaleko będziemy się gościć. Ale jakby tylko była taka możliwość i sposobność to pojawię się na spocie.
A w pracy tyle rzeczy do zrobienia, że znowu jeszcze przed śniadaniem jestem.
Andrew - 12-05-2011, 14:13
No i Mod zadziałał
tomasek - 12-05-2011, 14:21
Dopiero wróciłem do domku i w wolnej chwili poszło
Niestety byłem na pogrzebie kumpla młodszego odemnie
|
|
|