Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 12-05-2011, 14:23
| tomasek6 napisał/a: | Niestety byłem na pogrzebie kumpla młodszego odemnie | A co się stało
tomasek - 12-05-2011, 14:30
Nie bardzo wiem,ale w sumie to nagle,normalnie SZOK
Andrew - 12-05-2011, 14:32
Heh nie wiadomo co komu i kiedy pisane
radek79 - 12-05-2011, 15:02
widzę że mod zaproszenia rozsyła na niedzielę ,ale tym razem mnie nie będzie
tomasek - 12-05-2011, 16:06
Miałeś rowerem na test przyjechać,Bastek jak by co jest na miejscu w razie czego
Seichan - 12-05-2011, 16:38
Myślę, że o tej porze prezent zostanie przekazany i komunista nie będzie chciał wypożyczyć roweru
radek79 - 12-05-2011, 17:17
i chrzestny będzie pod wpływem szkoda by prawko stracić na rowerze ,ale pewnie po 2 km padł bym z wycieńczenia ogólnie widzę że po zimie kiepsko z tym
Mario - 12-05-2011, 19:42
co tam, jak tam ?
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:45
A dzień dobry późne wszystkim. Ja robót ciężkich ciąg dalszych Ale jutro piątek i sobota tuż tuż, a po sobocie spot
Mario - 12-05-2011, 19:48
| Jaro1974 napisał/a: | | Ja robót ciężkich ciąg dalszych |
To z czym tak się zmagasz ?
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:50
Nawożenie ziemi na działkę ciąg dalszy
Mario - 12-05-2011, 19:53
| Jaro1974 napisał/a: | Nawożenie ziemi na działkę ciąg dalszy |
Aa to odpoczynek przy niepasteryzowanej chyba się należy ?
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:54
Zdecydowanie tak
Seichan - 12-05-2011, 19:55
Zdecydowanie perełka się należy
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:56
Właśnie zaraz wybieram się do sklepu po zakup zapasu na jutro
[ Dodano: 12-05-2011, 20:06 ]
Według moich informacji pogoda w niedzielę powinna być ładna co najmniej do godziny 19.
|
|
|