To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 12-05-2011, 14:23

tomasek6 napisał/a:
Niestety byłem na pogrzebie kumpla młodszego odemnie :evil:
A co się stało :roll: :?:
tomasek - 12-05-2011, 14:30

Nie bardzo wiem,ale w sumie to nagle,normalnie SZOK
Andrew - 12-05-2011, 14:32

Heh nie wiadomo co komu i kiedy pisane :(
radek79 - 12-05-2011, 15:02

widzę że mod zaproszenia rozsyła na niedzielę ,ale tym razem mnie nie będzie
tomasek - 12-05-2011, 16:06

Miałeś rowerem na test przyjechać,Bastek jak by co jest na miejscu w razie czego :mrgreen: :lol:
Seichan - 12-05-2011, 16:38

Myślę, że o tej porze prezent zostanie przekazany i komunista nie będzie chciał wypożyczyć roweru :mrgreen:
radek79 - 12-05-2011, 17:17

i chrzestny będzie pod wpływem szkoda by prawko stracić na rowerze :badgrin: ,ale pewnie po 2 km padł bym z wycieńczenia ogólnie widzę że po zimie kiepsko z tym
Mario - 12-05-2011, 19:42

co tam, jak tam ? :)
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:45

A dzień dobry późne wszystkim. Ja robót ciężkich ciąg dalszych :D Ale jutro piątek i sobota tuż tuż, a po sobocie spot :twisted:
Mario - 12-05-2011, 19:48

Jaro1974 napisał/a:
Ja robót ciężkich ciąg dalszych

To z czym tak się zmagasz ? :)

Jaro1974 - 12-05-2011, 19:50

Nawożenie ziemi na działkę ciąg dalszy :twisted:
Mario - 12-05-2011, 19:53

Jaro1974 napisał/a:
Nawożenie ziemi na działkę ciąg dalszy :twisted:

Aa to odpoczynek przy niepasteryzowanej chyba się należy ? :)

Jaro1974 - 12-05-2011, 19:54

Zdecydowanie tak :twisted:
Seichan - 12-05-2011, 19:55

Zdecydowanie perełka się należy ;)
Jaro1974 - 12-05-2011, 19:56

Właśnie zaraz wybieram się do sklepu po zakup zapasu na jutro :mrgreen:

[ Dodano: 12-05-2011, 20:06 ]
Według moich informacji pogoda w niedzielę powinna być ładna co najmniej do godziny 19. :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group