Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 12-05-2011, 20:09
A co jutro jest, że robisz zapasy?
patriotazz - 12-05-2011, 20:14
Powitać po dość długiej nieobecności ale ostatnio wracam wycieńczony z pracusi
ja na spocie oczywiście się zjawie:)
Mam pytanko ostatnio świeci mi się dość często kontrolka Check Engine czy to może być spowodowane przełamaną chłodnicą(leje się)??
Jaro1974 - 12-05-2011, 20:19
| Seichan napisał/a: | A co jutro jest, że robisz zapasy? |
Jutro jest piątek , 13 maja anno domini 2011 a już za niecałe 13 godzin zaśpiewam piosenkę " Piętnaście lat minęło jak jeden dzień"
Seichan - 12-05-2011, 20:24
Patriotazz, może uda się Twojego miśka podpiąć pod kabelek i sprawdzić ocb
Jarek - normalnie zazdroszczę I taką okazję trzeba porządnie oblać
Jaro1974 - 12-05-2011, 20:27
Byle nie za mocno bo wtedy można będzie na miśka popatrzeć tylko jak stoi w garażu
patriotazz - 12-05-2011, 20:29
Może się uda oj trzeba oblać:D
Jaro1974 - 12-05-2011, 20:31
Jak się z podjazdu do garażu nie sturlam do bramy wjazdowej na posesję to będzie lipna impreza. A to jest tylko 15 metrów równi pochyłej
radek79 - 12-05-2011, 20:40
| patriotazz napisał/a: | | Może się uda oj trzeba oblać:D |
muszę zmartwić kabelek sławka nie obsługuje protokołu OBD jaki jest u patriotaza
może tak jak u mnie padła grzałka sondy jeżeli pali ci się kontrolka silnika a silnik nie przechodzi w tryb awaryjny
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:17
I cisza nastała
radek79 - 12-05-2011, 21:23
w sklepie byłem po kolację chmielową
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:24
A to przepraszam
Mario - 12-05-2011, 21:36
to smacznego
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:37
A dziękujemy
radek79 - 12-05-2011, 21:38
dziękuję jeszcze tylko jeden schabowy i spać
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:40
I ja zaraz idę na leżakowanie coby kości rozprostować
|
|
|