To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 12-05-2011, 20:09

A co jutro jest, że robisz zapasy? ;)
patriotazz - 12-05-2011, 20:14

Powitać po dość długiej nieobecności ale ostatnio wracam wycieńczony z pracusi :P
ja na spocie oczywiście się zjawie:)
Mam pytanko ostatnio świeci mi się dość często kontrolka Check Engine czy to może być spowodowane przełamaną chłodnicą(leje się)??

Jaro1974 - 12-05-2011, 20:19

Seichan napisał/a:
A co jutro jest, że robisz zapasy? ;)

Jutro jest piątek , 13 maja anno domini 2011 a już za niecałe 13 godzin zaśpiewam piosenkę " Piętnaście lat minęło jak jeden dzień" :mrgreen:

Seichan - 12-05-2011, 20:24

Patriotazz, może uda się Twojego miśka podpiąć pod kabelek i sprawdzić ocb ;)

Jarek - normalnie zazdroszczę :mrgreen: I taką okazję trzeba porządnie oblać :mrgreen:

Jaro1974 - 12-05-2011, 20:27

Byle nie za mocno bo wtedy można będzie na miśka popatrzeć tylko jak stoi w garażu :mrgreen:
patriotazz - 12-05-2011, 20:29

Może się uda oj trzeba oblać:D
Jaro1974 - 12-05-2011, 20:31

Jak się z podjazdu do garażu nie sturlam do bramy wjazdowej na posesję to będzie lipna impreza. A to jest tylko 15 metrów równi pochyłej :twisted:
radek79 - 12-05-2011, 20:40

patriotazz napisał/a:
Może się uda oj trzeba oblać:D

muszę zmartwić kabelek sławka nie obsługuje protokołu OBD jaki jest u patriotaza
może tak jak u mnie padła grzałka sondy jeżeli pali ci się kontrolka silnika a silnik nie przechodzi w tryb awaryjny

Jaro1974 - 12-05-2011, 21:17

I cisza nastała :D
radek79 - 12-05-2011, 21:23

w sklepie byłem po kolację chmielową :badgrin:
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:24

A to przepraszam :twisted:
Mario - 12-05-2011, 21:36

to smacznego :biggrin:
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:37

A dziękujemy :D
radek79 - 12-05-2011, 21:38

dziękuję jeszcze tylko jeden schabowy i spać
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:40

I ja zaraz idę na leżakowanie coby kości rozprostować :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group