To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Mario - 12-05-2011, 21:42

Ja to już uciekam, coś obejrzeć może ;)

Tak więc dobrej nocy :biggrin:

Jaro1974 - 12-05-2011, 21:43

Dobranoc Mariusz :wink:

[ Dodano: 12-05-2011, 21:49 ]
No dobra to zwijam się i ja. Dobranoc :wink:

radek79 - 12-05-2011, 21:50

no to i ja uciekam dobrej nocy wszystkim
bastek - 12-05-2011, 22:15

witam
no to kupiłem tego harrego (CB), z anteną.
na spot bardzo postaram się być. 3 ale:
-jak się bartek będzie czuł po operacji
-czy nie pojedziemy nad bajoro
-deszcz (moje lenistwo)

rowerkiem raczej nie będę, autkiem z tym CB, może coś ustawimy?

Seichan - 12-05-2011, 22:45

Wszyscy pouciekali :roll:
My dopiero skończyliśmy obklejać samochód mojego brata. Przyjechał ok. 21:30, żeby mu szyby pomóc przyciemnić :P Dobrze, że latarnie blisko były, to cokolwiek było widać :badgrin:

radek79 - 13-05-2011, 06:23

powitać z rana
winnipool - 13-05-2011, 07:43

Witam MM.
Andrew - 13-05-2011, 07:58

Cześć MM :wink:
Seichan - 13-05-2011, 08:57

Dzień dobry :mrgreen:
Przyznać sie bez bicia - kto i dlaczego popsuł pogodę? :evil:

tomasek - 13-05-2011, 09:00

Cześć MM
Renata,może komuś było za gorąco :P ale na spota już załatwiłem pogodę cacy :mrgreen:

Dabadee - 13-05-2011, 09:03

Dzień dobry :D
Seichan - 13-05-2011, 09:04

Na Ciebie i Twoje konszachty pogodowe zawsze można liczyć :mrgreen:
Poza tym gorąco to dopiero będzie, jeszcze się lato nie zaczęło :twisted:
Taka pogoda jak dziś nie nastraja optymistycznie do niczego. Miałam się uczyć, a bardziej chce mi się spać niż czytać kpc :roll:

Andrew - 13-05-2011, 09:14

U mnie pada. Wczoraj amorki wymieniłem w galu :mrgreen: Stare w ogóle nie trzymały już :shock: , ale były jeszcze oryginalne... Muszę wymienić sworznie na wahaczu górnym...
Krejzi - 13-05-2011, 10:13

wiitam w ten sloneczno deszczowo wietrzny dzien ;) .
winnipool - 13-05-2011, 11:18

Pisma wysmarowane i przekazane więc można zjeść spokojnie śniadanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group