Lubelskie - Lubelskie OT
Mario - 12-05-2011, 21:42
Ja to już uciekam, coś obejrzeć może
Tak więc dobrej nocy
Jaro1974 - 12-05-2011, 21:43
Dobranoc Mariusz
[ Dodano: 12-05-2011, 21:49 ]
No dobra to zwijam się i ja. Dobranoc
radek79 - 12-05-2011, 21:50
no to i ja uciekam dobrej nocy wszystkim
bastek - 12-05-2011, 22:15
witam
no to kupiłem tego harrego (CB), z anteną.
na spot bardzo postaram się być. 3 ale:
-jak się bartek będzie czuł po operacji
-czy nie pojedziemy nad bajoro
-deszcz (moje lenistwo)
rowerkiem raczej nie będę, autkiem z tym CB, może coś ustawimy?
Seichan - 12-05-2011, 22:45
Wszyscy pouciekali
My dopiero skończyliśmy obklejać samochód mojego brata. Przyjechał ok. 21:30, żeby mu szyby pomóc przyciemnić Dobrze, że latarnie blisko były, to cokolwiek było widać
radek79 - 13-05-2011, 06:23
powitać z rana
winnipool - 13-05-2011, 07:43
Witam MM.
Andrew - 13-05-2011, 07:58
Cześć MM
Seichan - 13-05-2011, 08:57
Dzień dobry
Przyznać sie bez bicia - kto i dlaczego popsuł pogodę?
tomasek - 13-05-2011, 09:00
Cześć MM
Renata,może komuś było za gorąco ale na spota już załatwiłem pogodę cacy
Dabadee - 13-05-2011, 09:03
Dzień dobry
Seichan - 13-05-2011, 09:04
Na Ciebie i Twoje konszachty pogodowe zawsze można liczyć
Poza tym gorąco to dopiero będzie, jeszcze się lato nie zaczęło
Taka pogoda jak dziś nie nastraja optymistycznie do niczego. Miałam się uczyć, a bardziej chce mi się spać niż czytać kpc
Andrew - 13-05-2011, 09:14
U mnie pada. Wczoraj amorki wymieniłem w galu Stare w ogóle nie trzymały już , ale były jeszcze oryginalne... Muszę wymienić sworznie na wahaczu górnym...
Krejzi - 13-05-2011, 10:13
wiitam w ten sloneczno deszczowo wietrzny dzien .
winnipool - 13-05-2011, 11:18
Pisma wysmarowane i przekazane więc można zjeść spokojnie śniadanie.
|
|
|