Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 13-05-2011, 11:35
Ja skończyłam korektę artykułu, teraz się można pouczyć
Andrew - 13-05-2011, 12:54
A ja w terenie byłem, raz zimno raz ciepło
winnipool - 13-05-2011, 13:55
I poobiadowane. Teraz trochę ruchu bo trzeba zdać zużyte tonery. A potem do domu. Pod wieczór kolejna próba zakupu butów do gry na orliku.
Mario - 13-05-2011, 14:24
hej
A na którym orliku będziesz giercował ?
bastek - 13-05-2011, 14:58
hej
my juz w domu, migdałek w spalarni, po operacji.
fajnie lunęło ok. 12-akurat byłem w naszym ASO kochanym , więc mnie nie zmoczyło
Mario - 13-05-2011, 15:00
U mnie nie padało
Chmury się zbierały, ale już przejaśniło
Seichan - 13-05-2011, 15:51
I jak się czuje Bartek? Dzielnie zniósł zabieg?
radek79 - 13-05-2011, 18:43
dzisiaj piątek 13-ego pierwsza ofiara mój ojciec ,dwie ręce w gipsie nie fart jak nic
Mario - 13-05-2011, 18:48
| radek79 napisał/a: | | dwie ręce w gipsie nie fart jak nic |
co się stało ?
...a nie byłem przesądny (do tej pory )
radek79 - 13-05-2011, 19:23
po dzisiejszym dniu i chyba ja zacznę i 5 godzin czekania aż lekarz przyjmie
Seichan - 13-05-2011, 20:04
Radek, co się stało?
bastek - 13-05-2011, 20:45
| Seichan napisał/a: | | k się czuje Bartek? Dzielnie zniósł zabieg? |
bardzo., dużo dzielniej niż mama jego
a z 13-stym? miało być w poniedziałek, ale ja napierałem na piątek
poza tym we wtorek nów księżyca, a nów i dzień przed to bardzo zły czas na operację (moja gł. piel. operacyjna stawia zawsze horoskop, czy ma szykować witrektom i miochocl, czy nie będzie komplikacji
radek79 - 13-05-2011, 20:45
cofając się do tyłu zaczepił nogą o kija poleciał do tyłu i spadł na ręce , z teraz gips na 2 tyg. bo na szczęście tylko dwa zwichnięcia , ale co najgorsze to spotkało nas w szpitalu w CHełmie pani w rejestracji kazała spytać ortopedę czy nas przyjmie ,pan ortopeda oznajmił że fundusz zdrowia płaci tylko za 8 osób dziennie i już nas nie przyjmie , i czekaliśmy od 13 do 17 na lekarza ortopedę n oddziele ratunkowym aż zacznie dyżur , naj leprze na koniec ,jak poszedłem zarejestrować ojca na wizytę za 2 tyg to pani poinformowała mnie że nie rejestrują w przód ,naj lepiej przyjechać pod szpital o 2 w nocy i czekać w kolejce bo lekarz przyjmuje tylko pierwsze 8 osób , normalnie aż scyzoryk się w kieszeni otwiera
Seichan - 13-05-2011, 21:16
Zdrowia dla taty! Naprawdę pechowy był dla niego dzisiejszy dzień...
A co do naszej służby zdrowia - właśnie z takich powodów, o których piszesz, jak mam iść do lekarza specjalisty, idę prywatnie. Mimo iż płacę składki i teoretycznie powinnam mieć zapewnioną bezpłatną służbę zdrowia, to na samą myśl o takim czymś człowiek ma ochotę się pochlastać.
Mario - 13-05-2011, 21:19
Radek to faktycznie.. typowy (tj. ten z przesądu) piątek 13...
Zdrowia
[ Dodano: 13-05-2011, 21:25 ]
A zmieniając temat....okrutnie zimno jest
|
|
|