To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 13-05-2011, 11:35

Ja skończyłam korektę artykułu, teraz się można pouczyć ;)
Andrew - 13-05-2011, 12:54

A ja w terenie byłem, raz zimno raz ciepło :evil:
winnipool - 13-05-2011, 13:55

I poobiadowane. Teraz trochę ruchu bo trzeba zdać zużyte tonery. A potem do domu. Pod wieczór kolejna próba zakupu butów do gry na orliku.
Mario - 13-05-2011, 14:24

hej ;)


A na którym orliku będziesz giercował :biggrin: ?

bastek - 13-05-2011, 14:58

hej
my juz w domu, migdałek w spalarni, po operacji.
fajnie lunęło ok. 12-akurat byłem w naszym ASO kochanym , więc mnie nie zmoczyło :)

Mario - 13-05-2011, 15:00

U mnie nie padało :)
Chmury się zbierały, ale już przejaśniło :biggrin:

Seichan - 13-05-2011, 15:51

I jak się czuje Bartek? Dzielnie zniósł zabieg? ;)
radek79 - 13-05-2011, 18:43

dzisiaj piątek 13-ego pierwsza ofiara mój ojciec ,dwie ręce w gipsie nie fart jak nic
Mario - 13-05-2011, 18:48

radek79 napisał/a:
dwie ręce w gipsie nie fart jak nic

:shock: co się stało ?


...a nie byłem przesądny (do tej pory :roll: )

radek79 - 13-05-2011, 19:23

po dzisiejszym dniu i chyba ja zacznę i 5 godzin czekania aż lekarz przyjmie
Seichan - 13-05-2011, 20:04

Radek, co się stało? :shock:
bastek - 13-05-2011, 20:45

Seichan napisał/a:
k się czuje Bartek? Dzielnie zniósł zabieg?

bardzo., dużo dzielniej niż mama jego :)

a z 13-stym? miało być w poniedziałek, ale ja napierałem na piątek :)
poza tym we wtorek nów księżyca, a nów i dzień przed to bardzo zły czas na operację (moja gł. piel. operacyjna stawia zawsze horoskop, czy ma szykować witrektom i miochocl, czy nie będzie komplikacji :)

radek79 - 13-05-2011, 20:45

cofając się do tyłu zaczepił nogą o kija poleciał do tyłu i spadł na ręce , z teraz gips na 2 tyg. bo na szczęście tylko dwa zwichnięcia , ale co najgorsze to spotkało nas w szpitalu w CHełmie pani w rejestracji kazała spytać ortopedę czy nas przyjmie ,pan ortopeda oznajmił że fundusz zdrowia płaci tylko za 8 osób dziennie i już nas nie przyjmie , i czekaliśmy od 13 do 17 na lekarza ortopedę n oddziele ratunkowym aż zacznie dyżur , naj leprze na koniec ,jak poszedłem zarejestrować ojca na wizytę za 2 tyg to pani poinformowała mnie że nie rejestrują w przód ,naj lepiej przyjechać pod szpital o 2 w nocy i czekać w kolejce bo lekarz przyjmuje tylko pierwsze 8 osób , normalnie aż scyzoryk się w kieszeni otwiera
Seichan - 13-05-2011, 21:16

Zdrowia dla taty! Naprawdę pechowy był dla niego dzisiejszy dzień...
A co do naszej służby zdrowia - właśnie z takich powodów, o których piszesz, jak mam iść do lekarza specjalisty, idę prywatnie. Mimo iż płacę składki i teoretycznie powinnam mieć zapewnioną bezpłatną służbę zdrowia, to na samą myśl o takim czymś człowiek ma ochotę się pochlastać.

Mario - 13-05-2011, 21:19

Radek to faktycznie.. :? typowy (tj. ten z przesądu) piątek 13...
Zdrowia :!:

[ Dodano: 13-05-2011, 21:25 ]
A zmieniając temat....okrutnie zimno jest



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group