Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 13-05-2011, 21:29
dzięki za pozdrowienia a co do pogody to w końcu jak ma być w niedzielę
Mario - 13-05-2011, 21:31
Podobno ma być ładnie .....
....Mod załatwił
radek79 - 13-05-2011, 21:34
| MaRIo_ napisał/a: | Podobno ma być ładnie .....
....Mod załatwił |
i to mi wystarczy
Mario - 13-05-2011, 21:37
Czego chcieć więcej
Zaraz Ci Radku tysiąc strzeli
Seichan - 13-05-2011, 21:38
Jarek też coś wspominał, że niedziela do 19 ma być ładna. Ale zobaczymy..
Liczę na Tomka i jego układy pogodowe Niemniej nie ma co się stresować - zimę przeżyliśmy, mrozy nas nie wykończyły, to i lekki deszczyk nie jest dla nas groźny
Andrew - 13-05-2011, 21:50
Jakby co ja też już jestem
radek79 - 13-05-2011, 21:52
no i strzeliło z ostatnim łykiem perełki
[ Dodano: 13-05-2011, 22:12 ]
uciekam do jutra
tomasek - 13-05-2011, 22:25
Ładnie będzie ale tylko na spocie
Jaro1974 - 13-05-2011, 22:38
Dobry wieczór MM. No i podjazd zaliczony. A tak poważnie- delikatnie to uczciłem bo jutro do szkoły idę się pokazać że jestem i żyję Później delikatny grill coby w niedzielę być cacy.
bastek - 13-05-2011, 22:48
| radek79 napisał/a: | | fundusz zdrowia |
| radek79 napisał/a: | | normalnie aż scyzoryk się w kieszeni otwiera |
odkąd isstnieje NFZ, mówię, że społ. dziwne jest... płąci setki/tysiące zł na tą instutycję, i nic w zamian nie ma... to nie scyzoryk potrzebny, tylko bomba (a razcej 17 bomb)
ale, to nie forum rozmów kontrowersyjnych
spadam ,dobranoc
Jaro1974 - 13-05-2011, 22:50
Dobranoc bastek1,
Andrew - 13-05-2011, 22:54
Dobranoc. Ja walczę z drukarką
Jaro1974 - 13-05-2011, 22:56
No to chyba i ja pójdę spać bo tu dziś jakiś bezruch panuje
Andrew - 13-05-2011, 23:00
Ja jestem
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:01
A no to zostaję I jak pokonałeś drukarkę
|
|
|