To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 13-05-2011, 21:29

dzięki za pozdrowienia a co do pogody to w końcu jak ma być w niedzielę
Mario - 13-05-2011, 21:31

Podobno ma być ładnie :) .....








....Mod załatwił 8)

radek79 - 13-05-2011, 21:34

MaRIo_ napisał/a:
Podobno ma być ładnie :) .....








....Mod załatwił 8)

i to mi wystarczy :badgrin:

Mario - 13-05-2011, 21:37

Czego chcieć więcej :biggrin:


Zaraz Ci Radku tysiąc strzeli :biggrin:

Seichan - 13-05-2011, 21:38

Jarek też coś wspominał, że niedziela do 19 ma być ładna. Ale zobaczymy..
Liczę na Tomka i jego układy pogodowe ;) Niemniej nie ma co się stresować - zimę przeżyliśmy, mrozy nas nie wykończyły, to i lekki deszczyk nie jest dla nas groźny :mrgreen:

Andrew - 13-05-2011, 21:50

Jakby co ja też już jestem :mrgreen:
radek79 - 13-05-2011, 21:52

no i strzeliło z ostatnim łykiem perełki

[ Dodano: 13-05-2011, 22:12 ]
uciekam do jutra

tomasek - 13-05-2011, 22:25

Ładnie będzie ale tylko na spocie :P :lol:
Jaro1974 - 13-05-2011, 22:38

Dobry wieczór MM. No i podjazd zaliczony. :twisted: A tak poważnie- delikatnie to uczciłem bo jutro do szkoły idę się pokazać że jestem i żyję :mrgreen: Później delikatny grill coby w niedzielę być cacy.
bastek - 13-05-2011, 22:48

radek79 napisał/a:
fundusz zdrowia
radek79 napisał/a:
normalnie aż scyzoryk się w kieszeni otwiera


odkąd isstnieje NFZ, mówię, że społ. dziwne jest... płąci setki/tysiące zł na tą instutycję, i nic w zamian nie ma... to nie scyzoryk potrzebny, tylko bomba (a razcej 17 bomb)
ale, to nie forum rozmów kontrowersyjnych
spadam ,dobranoc

Jaro1974 - 13-05-2011, 22:50

Dobranoc bastek1, :wink:
Andrew - 13-05-2011, 22:54

Dobranoc. Ja walczę z drukarką :evil:
Jaro1974 - 13-05-2011, 22:56

No to chyba i ja pójdę spać bo tu dziś jakiś bezruch panuje :D
Andrew - 13-05-2011, 23:00

Ja jestem :mrgreen:
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:01

A no to zostaję :D I jak pokonałeś drukarkę :?: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group