Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 13-05-2011, 23:01
Walczę
[ Dodano: 13-05-2011, 23:02 ]
A na gwałt potrzebna
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:04
A co jej ?
Andrew - 13-05-2011, 23:05
Musiałem odinstalować, a teraz nie chce jej wykryć
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:07
A na jakim systemie masz kompa?
Andrew - 13-05-2011, 23:08
XP
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:10
A próbowałeś z ponownym uruchomieniem kompa itp?
Andrew - 13-05-2011, 23:10
Niom
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:13
I niech zgadnę - wrzucasz do kompa płytę instalacyjną od drukarki i podczas wykonywania wszystkich czynności zgodnie ze wskazówkami nie można odnaleźć urządzenia?
Andrew - 13-05-2011, 23:14
Tak dokładnie
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:14
A czy próbowałeś pobrać z neta nowszą wersję sterowników do twojej drukarki?
patriotazz - 13-05-2011, 23:22
Dobry wieczorek MM.
Niepasteryzowana się leje bo jutro dzień wolny od pracy
Andrew - 13-05-2011, 23:23
Jarek w końcu się udało
A Ty już emeryt
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:25
Andrzeju jeszcze nie emeryt ale już z dniem dzisiejszym nabywam prawa emerytalne i teraz jak bym chciał odejść to mogę to zrobić w każdej chwili | andrew84 napisał/a: | Jarek w końcu się udało |
No to dobrze i co było?
Andrew - 13-05-2011, 23:28
Zacząłem kombinować z różną opcją instalowania. W końcu zrobiłem bardzo prosto przez dodaj drukarkę i o dziwo załapało to badziewie
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:34
No i nieraz te proste sposoby są najlepsze niż te co podaje producent
|
|
|