To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 13-05-2011, 23:01

Walczę :mrgreen:

[ Dodano: 13-05-2011, 23:02 ]
A na gwałt potrzebna :?

Jaro1974 - 13-05-2011, 23:04

A co jej ? :roll:
Andrew - 13-05-2011, 23:05

Musiałem odinstalować, a teraz nie chce jej wykryć :evil:
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:07

A na jakim systemie masz kompa?
Andrew - 13-05-2011, 23:08

XP
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:10

A próbowałeś z ponownym uruchomieniem kompa itp?
Andrew - 13-05-2011, 23:10

Niom
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:13

I niech zgadnę - wrzucasz do kompa płytę instalacyjną od drukarki i podczas wykonywania wszystkich czynności zgodnie ze wskazówkami nie można odnaleźć urządzenia?
Andrew - 13-05-2011, 23:14

Tak dokładnie :wink:
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:14

A czy próbowałeś pobrać z neta nowszą wersję sterowników do twojej drukarki?
patriotazz - 13-05-2011, 23:22

Dobry wieczorek MM.
Niepasteryzowana się leje bo jutro dzień wolny od pracy :mrgreen: :mrgreen:

Andrew - 13-05-2011, 23:23

Jarek w końcu się udało :mrgreen:

A Ty już emeryt :wink:

Jaro1974 - 13-05-2011, 23:25

Andrzeju jeszcze nie emeryt ale już z dniem dzisiejszym nabywam prawa emerytalne i teraz jak bym chciał odejść to mogę to zrobić w każdej chwili :mrgreen:
andrew84 napisał/a:
Jarek w końcu się udało :mrgreen:

No to dobrze i co było?

Andrew - 13-05-2011, 23:28

Zacząłem kombinować z różną opcją instalowania. W końcu zrobiłem bardzo prosto :oops: przez dodaj drukarkę i o dziwo załapało to badziewie :shock:
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:34

No i nieraz te proste sposoby są najlepsze niż te co podaje producent :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group