To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 13-05-2011, 23:37

Dobra Jarku idziemy spać jutro będziemy gadać :wink:
Dobrej nocy :D

Seichan - 13-05-2011, 23:41

Dobranoc :mrgreen:
patriotazz - 13-05-2011, 23:44

a Dobranoc.
Renato orientujesz się może czy nasz MOD ma jakieś nowe gadżety??bo ostatnio rzadko bywam i wogóle widze nie w temacie jestem;p

Jaro1974 - 13-05-2011, 23:44

Dobranoc :wink:
patriotazz - 13-05-2011, 23:51

ok ja również zmykam do łóżka, dobranoc wszystkim i do zobaczenia w niedziele
radek79 - 14-05-2011, 06:32

dobry z rana ,jeszcze do 13 w pracy i weekend
Seichan - 14-05-2011, 06:48

Dzień dobry ;)
Patriotazz, Tomek ma naklejki, zapachy i kubki. Nic nowego nie doszło chyba.
Jarek, żyjesz? Czy delikatnie było? ;)

Andrew - 14-05-2011, 08:16

Cześć.
Jaro1974 - 14-05-2011, 08:18

Cześć.Renata było delikatnie bo do szkoły jadę. I to właśnie już czynię. Do popołudnia :wink:
Krejzi - 14-05-2011, 09:21

witam :) , a ja troche przegialem ale zaraz walne kawe i takie tam ;) i jade na działeczke doprowadzic misia do ładu
tomasek - 14-05-2011, 10:01

Czołem MM :mrgreen:
Krejzi na spota wpadasz :?:

Krejzi - 14-05-2011, 10:13

Mam taki plan :) co prawda koncze o 16 ale mam blisko wiec jakos po 16 sie pojawie no chyba ze z pracy sie urwe wczesniej ;) ale tak bede :D i zamierzam jeszcze zabrac mojego ojca ( jak kupilem gala to on kupil sobie carisme ;P )
Mario - 14-05-2011, 10:57

hej hej ;)
Trzeba auto doprowadzić zaraz do ładu...


...choć pewnie jak to zrobię to spadnie deszcz :evil:

radek79 - 14-05-2011, 11:09

i ja mam takie szczęście że jak umyje auto to na drugi dzień pada
bastek - 14-05-2011, 11:16

znów ktoś rezygnuje z jradmina... szczegółów nie znam - może ktoś?
http://forum.mitsumaniaki...44bf0cc7#875665



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group