Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 13-05-2011, 23:37
Dobra Jarku idziemy spać jutro będziemy gadać
Dobrej nocy
Seichan - 13-05-2011, 23:41
Dobranoc
patriotazz - 13-05-2011, 23:44
a Dobranoc.
Renato orientujesz się może czy nasz MOD ma jakieś nowe gadżety??bo ostatnio rzadko bywam i wogóle widze nie w temacie jestem;p
Jaro1974 - 13-05-2011, 23:44
Dobranoc
patriotazz - 13-05-2011, 23:51
ok ja również zmykam do łóżka, dobranoc wszystkim i do zobaczenia w niedziele
radek79 - 14-05-2011, 06:32
dobry z rana ,jeszcze do 13 w pracy i weekend
Seichan - 14-05-2011, 06:48
Dzień dobry
Patriotazz, Tomek ma naklejki, zapachy i kubki. Nic nowego nie doszło chyba.
Jarek, żyjesz? Czy delikatnie było?
Andrew - 14-05-2011, 08:16
Cześć.
Jaro1974 - 14-05-2011, 08:18
Cześć.Renata było delikatnie bo do szkoły jadę. I to właśnie już czynię. Do popołudnia
Krejzi - 14-05-2011, 09:21
witam , a ja troche przegialem ale zaraz walne kawe i takie tam i jade na działeczke doprowadzic misia do ładu
tomasek - 14-05-2011, 10:01
Czołem MM
Krejzi na spota wpadasz
Krejzi - 14-05-2011, 10:13
Mam taki plan co prawda koncze o 16 ale mam blisko wiec jakos po 16 sie pojawie no chyba ze z pracy sie urwe wczesniej ale tak bede i zamierzam jeszcze zabrac mojego ojca ( jak kupilem gala to on kupil sobie carisme ;P )
Mario - 14-05-2011, 10:57
hej hej
Trzeba auto doprowadzić zaraz do ładu...
...choć pewnie jak to zrobię to spadnie deszcz
radek79 - 14-05-2011, 11:09
i ja mam takie szczęście że jak umyje auto to na drugi dzień pada
bastek - 14-05-2011, 11:16
znów ktoś rezygnuje z jradmina... szczegółów nie znam - może ktoś?
http://forum.mitsumaniaki...44bf0cc7#875665
|
|
|