Lubelskie - Lubelskie OT
Mario - 14-05-2011, 12:20
| radek79 napisał/a: | | i ja mam takie szczęście że jak umyje auto to na drugi dzień pada |
u mnie wcale to nie musi być drugi dzień, jeszcze tego samego
Seichan - 14-05-2011, 13:54
Ciężki dzień dzisiaj
Jaro1974 - 14-05-2011, 14:16
To fakt. Właśnie skończyłem na dziś edukację teraz czas na relaks
radek79 - 14-05-2011, 14:59
a co to emeryt robi jeszcze w szkole
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:01
A emeryt się dokształca coby za głupi nie był i dzieci go nie zagięły swoimi pytaniami Nie no byłem listę podpisać
Seichan - 14-05-2011, 15:02
Uniwersytet trzeciego wieku Jarek przeżywa trzecią młodość
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:03
Renata jeszcze trochę i może czwartą załapię
radek79 - 14-05-2011, 15:05
dobrze że nie chce sobie kabrioleta kupić
Seichan - 14-05-2011, 15:05
Kto wie
Od dziś ja mogę zacząć odliczanie.. Został równo miesiąc............
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:06
Może bym i kupił ale ze względu na zatoki nie ryzykuję A poważnie to nie rajcuje mnie bardzo takie auto
Bursztynka - 14-05-2011, 15:10
hejka,
Ja dziś kończę malowanie, uf uff, łazienka zostaje na inny termin jak już odpocznę po tym.
Kupiłam w końcu te końcówki drążków kierowniczych, ale się właśnie okazało że brat nie da rady tego sam wymienić, więc muszę na tygodniu podjechać do zaprzyjaźnionego warsztatu.
Na zlocie jutro będę, bo nie pojechałam do zakopanego. Wyjazd przełożyliśmy na czerwiec, może będzie cieplej. Słyszałam że ma być gorąco, sucho i mega burze.
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:19
Bursztynka, na pewno będzie fajniej z tymi mega burzami
Bursztynka - 14-05-2011, 15:20
lubię atrakcje
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:21
Powiem szczerze że burza w górach to faktycznie jest atrakcja nie lada.
radek79 - 14-05-2011, 15:37
na szczególną atrakcję zasługuje też jazda na weekend zakopianką
|
|
|