To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Mario - 14-05-2011, 12:20

radek79 napisał/a:
i ja mam takie szczęście że jak umyje auto to na drugi dzień pada

u mnie wcale to nie musi być drugi dzień, jeszcze tego samego :biggrin: :twisted:

Seichan - 14-05-2011, 13:54

Ciężki dzień dzisiaj :roll:
Jaro1974 - 14-05-2011, 14:16

To fakt. Właśnie skończyłem na dziś edukację teraz czas na relaks :twisted:
radek79 - 14-05-2011, 14:59

a co to emeryt robi jeszcze w szkole :mrgreen:
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:01

A emeryt się dokształca coby za głupi nie był :twisted: i dzieci go nie zagięły swoimi pytaniami :mrgreen: Nie no byłem listę podpisać :wink:
Seichan - 14-05-2011, 15:02

Uniwersytet trzeciego wieku :mrgreen: Jarek przeżywa trzecią młodość :rolleyes:
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:03

Renata jeszcze trochę i może czwartą załapię :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 15:05

dobrze że nie chce sobie kabrioleta kupić
Seichan - 14-05-2011, 15:05

Kto wie ;)
Od dziś ja mogę zacząć odliczanie.. Został równo miesiąc............

Jaro1974 - 14-05-2011, 15:06

Może bym i kupił ale ze względu na zatoki nie ryzykuję :mrgreen: A poważnie to nie rajcuje mnie bardzo takie auto :wink:
Bursztynka - 14-05-2011, 15:10

hejka,
Ja dziś kończę malowanie, uf uff, łazienka zostaje na inny termin jak już odpocznę po tym.

Kupiłam w końcu te końcówki drążków kierowniczych, ale się właśnie okazało że brat nie da rady tego sam wymienić, więc muszę na tygodniu podjechać do zaprzyjaźnionego warsztatu.

Na zlocie jutro będę, bo nie pojechałam do zakopanego. Wyjazd przełożyliśmy na czerwiec, może będzie cieplej. Słyszałam że ma być gorąco, sucho i mega burze.

Jaro1974 - 14-05-2011, 15:19

Bursztynka, na pewno będzie fajniej z tymi mega burzami :mrgreen:
Bursztynka - 14-05-2011, 15:20

lubię atrakcje :D
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:21

Powiem szczerze że burza w górach to faktycznie jest atrakcja nie lada.
radek79 - 14-05-2011, 15:37

na szczególną atrakcję zasługuje też jazda na weekend zakopianką


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group