Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:38
Radek bo to jest atrakcja na własne życzenie
Bursztynka - 14-05-2011, 15:43
no jakoś dojechać trzeba...
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:44
No niestety trzeba. Też miałem przyjemność jechać tą trasą ale na szczęście nie był to weekend
Mario - 14-05-2011, 15:50
Misiek umyty...
A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:51
| MaRIo_ napisał/a: | A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie |
Ciekawe
Seichan - 14-05-2011, 15:57
| MaRIo_ napisał/a: | A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie |
Było zapytać i zaprosić na spot
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:59
A może lancerem bastek podjechał
radek79 - 14-05-2011, 16:00
albo na giełdę
Jaro1974 - 14-05-2011, 16:02
Taka opcja też jest realna
bastek - 14-05-2011, 16:36
| radek79 napisał/a: | | dobrze że nie chce sobie kabrioleta kupić |
u mnie małżeństwo lekarskie jedno emeryt, drugie prawie emeryt. zmienili megane na megan coupe
[ Dodano: 14-05-2011, 16:39 ]
| Jaro1974 napisał/a: | | A może lancerem bastek podjechał |
ja byłem we wtorek. a 2 dni jeździłem almerką, coby misiek się nie pobrudził....
alez tam ciężko choidzi kierwonica i jaka głośna w środku
poza tym chyba jakaś dziurka w tłumiku, bo jak depnę pedał to jak traktor idzie
[ Dodano: 14-05-2011, 16:52 ]
goście idą.... goście idą
goście idą, ratuj się !
pamiętacie kto to?
Jaro1974 - 14-05-2011, 16:53
No to prawdopodobnie będzie dziurka w tłumiku jak piszesz. A co do autka to raczej opcja auta sportowego jest mi bardziej bliższa niż cabrio
[ Dodano: 14-05-2011, 18:33 ]
No i cisza nastała
Krejzi - 14-05-2011, 18:56
uff, wlasnie wrocilem, zregenerowalem sobie zaciski z przodu i wymienilem plyn, a juz myslalem ze popsuje
Seichan - 14-05-2011, 18:58
U nas w domu - jak to wcześniej napisał Bastek - goście
Jaro1974 - 14-05-2011, 19:06
A ja siedzę sam jak palec - dzieciaki latają po podwórku, żona w pracy a ja - no cóż - przed kompem
Mario - 14-05-2011, 19:24
I jak jutro bez deszczu ?
|
|
|