To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 14-05-2011, 15:38

Radek bo to jest atrakcja na własne życzenie :wink:
Bursztynka - 14-05-2011, 15:43

no jakoś dojechać trzeba...
Jaro1974 - 14-05-2011, 15:44

No niestety trzeba. Też miałem przyjemność jechać tą trasą ale na szczęście nie był to weekend :wink:
Mario - 14-05-2011, 15:50

Misiek umyty... :mrgreen:

A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie :lol:

Jaro1974 - 14-05-2011, 15:51

MaRIo_ napisał/a:
A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie :lol:

Ciekawe :wink:

Seichan - 14-05-2011, 15:57

MaRIo_ napisał/a:
A na myjce jeszcze był obok lancer i galant - przed spotem się myją pewnie :lol:


Było zapytać i zaprosić na spot :mrgreen:

Jaro1974 - 14-05-2011, 15:59

A może lancerem bastek podjechał :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 16:00

albo na giełdę
Jaro1974 - 14-05-2011, 16:02

Taka opcja też jest realna :roll:
bastek - 14-05-2011, 16:36

radek79 napisał/a:
dobrze że nie chce sobie kabrioleta kupić

u mnie małżeństwo lekarskie jedno emeryt, drugie prawie emeryt. zmienili megane na megan coupe :)

[ Dodano: 14-05-2011, 16:39 ]
Jaro1974 napisał/a:
A może lancerem bastek podjechał

ja byłem we wtorek. a 2 dni jeździłem almerką, coby misiek się nie pobrudził....
alez tam ciężko choidzi kierwonica i jaka głośna w środku
poza tym chyba jakaś dziurka w tłumiku, bo jak depnę pedał to jak traktor idzie

[ Dodano: 14-05-2011, 16:52 ]
goście idą.... goście idą
goście idą, ratuj się !

pamiętacie kto to?
:)

Jaro1974 - 14-05-2011, 16:53

No to prawdopodobnie będzie dziurka w tłumiku jak piszesz. A co do autka to raczej opcja auta sportowego jest mi bardziej bliższa niż cabrio :mrgreen:

[ Dodano: 14-05-2011, 18:33 ]
No i cisza nastała :twisted:

Krejzi - 14-05-2011, 18:56

uff, wlasnie wrocilem, zregenerowalem sobie zaciski z przodu i wymienilem plyn, a juz myslalem ze popsuje ;)
Seichan - 14-05-2011, 18:58

U nas w domu - jak to wcześniej napisał Bastek - goście ;)
Jaro1974 - 14-05-2011, 19:06

A ja siedzę sam jak palec - dzieciaki latają po podwórku, żona w pracy a ja - no cóż - przed kompem :twisted:
Mario - 14-05-2011, 19:24

I jak jutro bez deszczu ? :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group