To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 14-05-2011, 19:27

Z tego co widzę to prognozy nie są zbyt optymistyczne. Około 13-14 ma zacząć padać. Ale ja zawsze biorę poprawkę na prognozy i śmiem twierdzić że pogoda wytrzyma do wieczora. Zresztą mod ma wprawę w zamawianiu pogody więc myślę że już w tej kwestii zadziałał :twisted:
Krejzi - 14-05-2011, 19:50

ano, wlasnie ogladam pogode i zapowiadaja calodniowe burze jutro u nas :P
Jaro1974 - 14-05-2011, 19:56

Nie koniecznie musi im się to sprawdzić. W piątek też miały być burze i były? Bo u mnie ani jednej :twisted:
Krejzi - 14-05-2011, 20:00

dzisiaj tez mialo padac ;)
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:02

No właśnie dlatego ja zawsze poprawkę biorę na to co mówią. Zresztą na razie nie ma takich chmur z których miałoby padać :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 20:21

no ja samochód dzisiaj umyłem więc z moim szczęściem po południu deszcz przynajmniej u mnie
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:23

Radek prędzej u mnie będzie niż u ciebie :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 20:33

mam taką cichą nadzieję :biggrin:
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:34

Dlatego ja nie myłem miśka tylko go trochę posprzątałem w środku :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 20:37

no jutro może nas oszczędzi ale w poniedziałek popada już wszędzie
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:39

Jeszcze istnieje szansa że się to po prostu rozmyje. Wszystko będzie zależało od intensywności frontu atmosferycznego :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 20:44

i jak nisko muchy będą latały :mrgreen:
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:46

Jeśli chodzi o muchy to ja znam tylko syberyjskie i zazwyczaj są w zimie. Są strasznie upierdliwe jak się drzwi otworzy - wtedy włażą do środka :twisted:
radek79 - 14-05-2011, 20:52

śmiechem żartem ale dzisiaj zabiłem pierwszego komara
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:54

Ja już ich ubiłem mnóstwo. Nie mówię tu o samochodzie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group