Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 14-05-2011, 19:27
Z tego co widzę to prognozy nie są zbyt optymistyczne. Około 13-14 ma zacząć padać. Ale ja zawsze biorę poprawkę na prognozy i śmiem twierdzić że pogoda wytrzyma do wieczora. Zresztą mod ma wprawę w zamawianiu pogody więc myślę że już w tej kwestii zadziałał
Krejzi - 14-05-2011, 19:50
ano, wlasnie ogladam pogode i zapowiadaja calodniowe burze jutro u nas
Jaro1974 - 14-05-2011, 19:56
Nie koniecznie musi im się to sprawdzić. W piątek też miały być burze i były? Bo u mnie ani jednej
Krejzi - 14-05-2011, 20:00
dzisiaj tez mialo padac
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:02
No właśnie dlatego ja zawsze poprawkę biorę na to co mówią. Zresztą na razie nie ma takich chmur z których miałoby padać
radek79 - 14-05-2011, 20:21
no ja samochód dzisiaj umyłem więc z moim szczęściem po południu deszcz przynajmniej u mnie
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:23
Radek prędzej u mnie będzie niż u ciebie
radek79 - 14-05-2011, 20:33
mam taką cichą nadzieję
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:34
Dlatego ja nie myłem miśka tylko go trochę posprzątałem w środku
radek79 - 14-05-2011, 20:37
no jutro może nas oszczędzi ale w poniedziałek popada już wszędzie
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:39
Jeszcze istnieje szansa że się to po prostu rozmyje. Wszystko będzie zależało od intensywności frontu atmosferycznego
radek79 - 14-05-2011, 20:44
i jak nisko muchy będą latały
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:46
Jeśli chodzi o muchy to ja znam tylko syberyjskie i zazwyczaj są w zimie. Są strasznie upierdliwe jak się drzwi otworzy - wtedy włażą do środka
radek79 - 14-05-2011, 20:52
śmiechem żartem ale dzisiaj zabiłem pierwszego komara
Jaro1974 - 14-05-2011, 20:54
Ja już ich ubiłem mnóstwo. Nie mówię tu o samochodzie
|
|
|