Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 14-05-2011, 20:58
ja na chwilę uciekam do sklepiku po zapas na wieczór i wracam
Jaro1974 - 14-05-2011, 21:01
A ja sobie zamówię telefonicznie - żona kończy o 21.30 to przyniesie
Seichan - 14-05-2011, 21:11
Ja jeszcze komarów w tym roku nie odnotowałam. Ale muchy już się robią upierdliwe
Dziś perełka w odstawce, testujemy inne regionalne wyroby akcyzowe
Jaro1974 - 14-05-2011, 21:39
Takim to dobrze a ja prawie o suchym pysku siedzę
Andrew - 14-05-2011, 21:48
A ja dziś sam w domku. Muszę jeszcze pokój ogarnąć, no i będę dziś dłużej aktywny, z powodu chwilowej samotności
radek79 - 14-05-2011, 21:58
ja oglądam brudnego harego po raz któryś ,też sam w domu żona pracująca
Mario - 14-05-2011, 22:00
Ja może gran torino dzisiaj obejrzę
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:03
A ja już mam cały komplet w domu Browar też
Andrew - 14-05-2011, 22:03
A ja informacje podatkowe teraz wypełniam
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:08
A ja sączę browarka
Andrew - 14-05-2011, 22:10
A ja nie mam
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:13
Podrzuciłbym ci jak by to było możliwe
Andrew - 14-05-2011, 22:24
| Jaro1974 napisał/a: | Podrzuciłbym ci jak by to było możliwe |
Ja pokój ogarnąłem, jeszcze muszę dedykację na Biblii dla komunisty napisać i wolny jak ping pong na zakręcie
bastek - 14-05-2011, 22:25
witam. goście poszli. jeszzce rowerek dla swojej córy siostra kupiła
komary na koncertowej 4 szt. ubite, u nas na kalinie spokój
piwa niet, bo na dyżurze pod tel jestem - jakby co muszę jechać... choć, dyr, w ramach oszczędności zaleca nie wzywanie tylko odysłanie pacjentów do lublina
słuchajcie, a jak bedzie lało, to istnieje jakieś awaryjne miejsce pod dachem? na mrozie można trochę postać, wiatr też nie przeszkadza, ale na deszczu to kijowo...
ja zanam 3 miejsca pod dachem - olimp (bezpłatne), plaza i na hempla płatne
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:26
No właśnie ja też miałem o to zapytać ale bastek mnie skutecznie uprzedził
|
|
|