To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 14-05-2011, 20:58

ja na chwilę uciekam do sklepiku po zapas na wieczór i wracam
Jaro1974 - 14-05-2011, 21:01

A ja sobie zamówię telefonicznie - żona kończy o 21.30 to przyniesie :mrgreen:
Seichan - 14-05-2011, 21:11

Ja jeszcze komarów w tym roku nie odnotowałam. Ale muchy już się robią upierdliwe :evil:
Dziś perełka w odstawce, testujemy inne regionalne wyroby akcyzowe :P

Jaro1974 - 14-05-2011, 21:39

Takim to dobrze a ja prawie o suchym pysku siedzę :?
Andrew - 14-05-2011, 21:48

A ja dziś sam w domku. Muszę jeszcze pokój ogarnąć, no i będę dziś dłużej aktywny, z powodu chwilowej samotności :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 21:58

ja oglądam brudnego harego po raz któryś ,też sam w domu żona pracująca
Mario - 14-05-2011, 22:00

Ja może gran torino dzisiaj obejrzę :)
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:03

A ja już mam cały komplet w domu :D Browar też :mrgreen:
Andrew - 14-05-2011, 22:03

A ja informacje podatkowe teraz wypełniam :P
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:08

A ja sączę browarka :mrgreen:
Andrew - 14-05-2011, 22:10

A ja nie mam :evil:
Jaro1974 - 14-05-2011, 22:13

Podrzuciłbym ci jak by to było możliwe :wink:
Andrew - 14-05-2011, 22:24

Jaro1974 napisał/a:
Podrzuciłbym ci jak by to było możliwe :wink:
:D

Ja pokój ogarnąłem, jeszcze muszę dedykację na Biblii dla komunisty napisać i wolny jak ping pong na zakręcie :mrgreen:

bastek - 14-05-2011, 22:25

witam. goście poszli. jeszzce rowerek dla swojej córy siostra kupiła :)
komary na koncertowej 4 szt. ubite, u nas na kalinie spokój
piwa niet, bo na dyżurze pod tel jestem - jakby co muszę jechać... choć, dyr, w ramach oszczędności zaleca nie wzywanie tylko odysłanie pacjentów do lublina :)

słuchajcie, a jak bedzie lało, to istnieje jakieś awaryjne miejsce pod dachem? na mrozie można trochę postać, wiatr też nie przeszkadza, ale na deszczu to kijowo...

ja zanam 3 miejsca pod dachem - olimp (bezpłatne), plaza i na hempla płatne

Jaro1974 - 14-05-2011, 22:26

No właśnie ja też miałem o to zapytać ale bastek mnie skutecznie uprzedził :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group