Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 14-05-2011, 23:07
Bastek ja rozmawiałem niedawno z kolegą z pracy i to co ty piszesz to on mi to samo powiedział. Jego brat tam mieszka od pięciu lat i stwierdził że nie wraca bo takie warunki jakie tam państwo daje rodzinie to w Polsce nigdy takich nie będzie. Czyli krótko mówiąc potwierdza się to co napisała twoja koleżanka do ciebie
Dobra ja to się będę zwijał na leżakowanie. Dobranoc
Andrew - 14-05-2011, 23:09
Dobranoc Jarek
radek79 - 14-05-2011, 23:11
często widuję na Ukraińskich bazarach buty i dresy markowych producentów i polaków kupujących tam i sprzedających w internecie ,co najlepsze to 5 osób jadących w tenisówkach a wracających w nowych adidasach
Andrew - 14-05-2011, 23:14
Nieźle
radek79 - 14-05-2011, 23:17
szczególnie trzeba uważać na buty już nie pamiętam marki z naszywką ferrari
Andrew - 14-05-2011, 23:17
Chyba Puma...
radek79 - 14-05-2011, 23:20
no ja też uciekam do jutra narka
Andrew - 14-05-2011, 23:22
Cześć
bastek - 14-05-2011, 23:25
dobranoc. idę oglądać wyniki eurowizji
winnipool - 15-05-2011, 00:11
Cześć, dzień dobry, dobry wieczór i dobranoc
Seichan - 15-05-2011, 00:17
Po ciężkim dniu i ja idę wreszcie spać. Dobranoc
Mario - 15-05-2011, 00:18
Dobranoc wszystkim Wam
macia - 15-05-2011, 00:33
Dobrej nocy miśkoświrki
Niestety szumne plany pojawienia się w końcu nowym bolidem na spocie wzięły w łeb po tym, gdy okazało się, że o 15 gram mecz w Radzyniu Podl...
Cóż, może next month jak mawiają bracia Rosjanie
Branoccccccccc!!!
tomasek - 15-05-2011, 00:53
Cześć MM
Póżno le zawsze
Macia szkoda że się nie pojawisz,a może jednak
Co do pogody zawsze staram się załatwić jak najlepszą,i jak narazie nieżle to wychodzi,chyba będę dawał paski niedowiarkom
Podsumując,Spot będzie piękny,słoneczny i ogólnie cacy więc do jutra MM
Krejzi - 15-05-2011, 06:57
dzien doberek
No pogoda nie wyglada juz zachecajaco ciekawe co bedzie pozniej
|
|
|