To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 14-05-2011, 23:07

Bastek ja rozmawiałem niedawno z kolegą z pracy i to co ty piszesz to on mi to samo powiedział. Jego brat tam mieszka od pięciu lat i stwierdził że nie wraca bo takie warunki jakie tam państwo daje rodzinie to w Polsce nigdy takich nie będzie. Czyli krótko mówiąc potwierdza się to co napisała twoja koleżanka do ciebie :wink:
Dobra ja to się będę zwijał na leżakowanie. Dobranoc :wink:

Andrew - 14-05-2011, 23:09

Dobranoc Jarek :wink:
radek79 - 14-05-2011, 23:11

często widuję na Ukraińskich bazarach buty i dresy markowych producentów i polaków kupujących tam i sprzedających w internecie ,co najlepsze to 5 osób jadących w tenisówkach a wracających w nowych adidasach
Andrew - 14-05-2011, 23:14

Nieźle :mrgreen:
radek79 - 14-05-2011, 23:17

szczególnie trzeba uważać na buty już nie pamiętam marki z naszywką ferrari
Andrew - 14-05-2011, 23:17

Chyba Puma...
radek79 - 14-05-2011, 23:20

no ja też uciekam do jutra narka
Andrew - 14-05-2011, 23:22

Cześć :)
bastek - 14-05-2011, 23:25

dobranoc. idę oglądać wyniki eurowizji :)
winnipool - 15-05-2011, 00:11

Cześć, dzień dobry, dobry wieczór i dobranoc :)
Seichan - 15-05-2011, 00:17

Po ciężkim dniu i ja idę wreszcie spać. Dobranoc :mrgreen:
Mario - 15-05-2011, 00:18

Dobranoc wszystkim Wam :mrgreen:
macia - 15-05-2011, 00:33

Dobrej nocy miśkoświrki :D
Niestety szumne plany pojawienia się w końcu nowym bolidem na spocie wzięły w łeb po tym, gdy okazało się, że o 15 gram mecz w Radzyniu Podl... :evil:
Cóż, może next month jak mawiają bracia Rosjanie :)
Branoccccccccc!!!

tomasek - 15-05-2011, 00:53

Cześć MM
Póżno le zawsze :P
Macia szkoda że się nie pojawisz,a może jednak :wink:
Co do pogody zawsze staram się załatwić jak najlepszą,i jak narazie nieżle to wychodzi,chyba będę dawał paski niedowiarkom :wink:
Podsumując,Spot będzie piękny,słoneczny i ogólnie cacy :mrgreen: więc do jutra MM :mrgreen:

Krejzi - 15-05-2011, 06:57

dzien doberek :P
No pogoda nie wyglada juz zachecajaco ciekawe co bedzie pozniej :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group