To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 15-05-2011, 07:55

powitać u mnie kropi sobie ale zachmurzyło się i słońca brak
Andrew - 15-05-2011, 08:03

Cześć. U mnie też pochmurno i zbieram się na komunię...
radek79 - 15-05-2011, 08:06

ja mieszkam pod samym kościołem więc jeszcze trochę poleżę
Andrew - 15-05-2011, 08:13

radek79 napisał/a:
ja mieszkam pod samym kościołem więc jeszcze trochę poleżę
To Ci dobrze, my mamy jechać ok. 20 km. Żona dopiero po 6 wróciła, teraz pojechała do fryzjera, a mamy na 9.30, więc chyba się spóźnimy :mrgreen:
radek79 - 15-05-2011, 08:20

ja mam n1 10.30

[ Dodano: 15-05-2011, 08:21 ]
ja mam na 10.30 ale i tak wszystko słychać u mnie w domu

Seichan - 15-05-2011, 08:22

Dzień dobry :mrgreen:
Pochmurno i kropi. Nie zapomnijcie zabrać :toothy2: Tak na wszelki wypadek ;)
Miłej zabawy na komuniach ;) Z ciekawości, u Was są alkoholowe czy nie?

Andrew - 15-05-2011, 08:32

Seichan napisał/a:
Miłej zabawy na komuniach ;) Z ciekawości, u Was są alkoholowe czy nie?
Dzięki :wink: Dowiem się na miejscu :mrgreen:
radek79 - 15-05-2011, 08:37

Seichan napisał/a:

Miłej zabawy na komuniach ;) Z ciekawości, u Was są alkoholowe czy nie?

dzięki a z tym alkoholem to różnie ,pewnie jakiś kieliszek do obiadu będzie

Seichan - 15-05-2011, 09:16

Ja mam komunię za 2 tygodnie.
bastek - 15-05-2011, 09:31

witam z rana... ale dzieciak dały pospać, aż dziwne... ;)

jak będzie deszcz, to nie wiem, czy mnie leń nie ogarnie...........

matunio20 - 15-05-2011, 09:37

Witam. Dawno mni enie było, choróbsko mnie dopadło...

Seichan napisał/a:
Ja mam komunię za 2 tygodnie.


Za za tydzień, a potem 12 czerwca.

Mario - 15-05-2011, 09:56

Witam wszystkich :biggrin:
patriotazz - 15-05-2011, 09:58

Dzień doberek MM
niestety nie dam rady zjawić się dzić na zlocie, kurde a taką miałem ochote :x

Seichan - 15-05-2011, 09:58

Mariusz, gdzie zaginął Twój awatar?
Soner - 15-05-2011, 09:59

Bry z rana,
bastek1 napisał/a:
czy mnie leń nie ogarnie
żaden leń. Każdy kto ma czas musi się pojawić na spocie. I to już. Poza tym nie masz wyboru, akurat na spocie będą potrzebne mi kable. Chociażby na nie popatrzeć :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group