To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Mario - 15-05-2011, 10:01

Seichan napisał/a:
Mariusz, gdzie zaginął Twój awatar?

A zniknął :biggrin:
Trzeba będzie coś wymyślić.

Seichan - 15-05-2011, 10:02

Soner napisał/a:
akurat na spocie będą potrzebne mi kable. Chociażby na nie popatrzeć :D


Hehehe, Bastek, nie masz wyboru :mrgreen:

bastek - 15-05-2011, 10:05

to jeszcze napiszcie, że mi CB ustawicie....
Seichan - 15-05-2011, 10:08

Jarek będzie, a on ma sprzęt do strojenia. Więc pewnie i CB da się ustawić. I lancernika obkleić :mrgreen:
Jaro1974 - 15-05-2011, 12:03

Powitać. Sprzęt jeździ zawsze ze mną to na pewno będzie więc bastek chyba nie masz zbytnio wyboru :mrgreen: U mnie raz pada raz nie pada ale co tam - z cukru nie jestem :twisted:
Krejzi - 15-05-2011, 12:48

pogoda na razie jest ok :) ja urwalem sie wczesniej z pracy i na 15 bede ;) przynajmniej słonce nie prazy
Seichan - 15-05-2011, 13:39

Tomek, normalnie uzyskasz tytuł zaklinacza pogody :mrgreen: Na 1,5 h przed spotem pojawiło się słońce :shock:
Mario - 15-05-2011, 14:25

Ja będę ale tak raczej parę minut po 16, mam nadzieję, że jeszcze Was zastanę :biggrin:

Aa i będzie możliwość nabycia ramek pod tablicę ?
...bo mam pęknięte :mrgreen:

Krejzi - 15-05-2011, 14:37

nadciaga wielka czarna chmura :P ja sie zaraz zbieram i zajade
winnipool - 15-05-2011, 17:41

Pozdrowienia dla spotowiczów. Niestety miałem na pokładzie usypiającego Brzdąca (nie spał w dzień) i trzeba było się szybko dostać do domu, bo jakby zasnął nam w samochodzie to potem byłby duży problem wieczorem. Dlatego tylko zatrąbiłem przejeżdżając.
Seichan - 15-05-2011, 18:02

Pogoda dziś nie dopisała :doubt: Ale w takim towarzystwie i deszcz nie straszny :mrgreen:
grzesiopol - 15-05-2011, 18:56

Zdjątka już w temacie spotowym, Zapraszam do oglądania.
Jaro1974 - 15-05-2011, 19:07

Melduję swój powrót :twisted: Już od pół godziny. Ale powrót był niesamowity. Deszcz dawał równo, miejscami 80 km/h to za dużo :wink:
Mario - 15-05-2011, 19:12

Ewidentnie pogoda już wyganiała pod koniec
bastek - 15-05-2011, 19:17

witam
ja w domu od dłuższego czasu. akcja "kupa" akcjA "KOLACJA" akcja "kąpanie" przerywane akcjami "konflikt" i "tata, ja tą zabawkę wziąłem pierwszy..." teraz 25 min spokoju... dobranocka.... w zasadzie kiedyś z Magdą stwierdziliśmy, że najlepszy środek antykoncepcyjny to film z wieczornego obsługiwania 2-ki lub więcej dzieci :)

Jaro1974, kabelek od antenki będę musiał inaczej pociągnąć. tak jak jest teraz nie mam jak do bagażnika jej schować :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group