Lubelskie - Lubelskie OT
Mario - 15-05-2011, 10:01
| Seichan napisał/a: | | Mariusz, gdzie zaginął Twój awatar? |
A zniknął
Trzeba będzie coś wymyślić.
Seichan - 15-05-2011, 10:02
| Soner napisał/a: | akurat na spocie będą potrzebne mi kable. Chociażby na nie popatrzeć |
Hehehe, Bastek, nie masz wyboru
bastek - 15-05-2011, 10:05
to jeszcze napiszcie, że mi CB ustawicie....
Seichan - 15-05-2011, 10:08
Jarek będzie, a on ma sprzęt do strojenia. Więc pewnie i CB da się ustawić. I lancernika obkleić
Jaro1974 - 15-05-2011, 12:03
Powitać. Sprzęt jeździ zawsze ze mną to na pewno będzie więc bastek chyba nie masz zbytnio wyboru U mnie raz pada raz nie pada ale co tam - z cukru nie jestem
Krejzi - 15-05-2011, 12:48
pogoda na razie jest ok ja urwalem sie wczesniej z pracy i na 15 bede przynajmniej słonce nie prazy
Seichan - 15-05-2011, 13:39
Tomek, normalnie uzyskasz tytuł zaklinacza pogody Na 1,5 h przed spotem pojawiło się słońce
Mario - 15-05-2011, 14:25
Ja będę ale tak raczej parę minut po 16, mam nadzieję, że jeszcze Was zastanę
Aa i będzie możliwość nabycia ramek pod tablicę ?
...bo mam pęknięte
Krejzi - 15-05-2011, 14:37
nadciaga wielka czarna chmura ja sie zaraz zbieram i zajade
winnipool - 15-05-2011, 17:41
Pozdrowienia dla spotowiczów. Niestety miałem na pokładzie usypiającego Brzdąca (nie spał w dzień) i trzeba było się szybko dostać do domu, bo jakby zasnął nam w samochodzie to potem byłby duży problem wieczorem. Dlatego tylko zatrąbiłem przejeżdżając.
Seichan - 15-05-2011, 18:02
Pogoda dziś nie dopisała Ale w takim towarzystwie i deszcz nie straszny
grzesiopol - 15-05-2011, 18:56
Zdjątka już w temacie spotowym, Zapraszam do oglądania.
Jaro1974 - 15-05-2011, 19:07
Melduję swój powrót Już od pół godziny. Ale powrót był niesamowity. Deszcz dawał równo, miejscami 80 km/h to za dużo
Mario - 15-05-2011, 19:12
Ewidentnie pogoda już wyganiała pod koniec
bastek - 15-05-2011, 19:17
witam
ja w domu od dłuższego czasu. akcja "kupa" akcjA "KOLACJA" akcja "kąpanie" przerywane akcjami "konflikt" i "tata, ja tą zabawkę wziąłem pierwszy..." teraz 25 min spokoju... dobranocka.... w zasadzie kiedyś z Magdą stwierdziliśmy, że najlepszy środek antykoncepcyjny to film z wieczornego obsługiwania 2-ki lub więcej dzieci
Jaro1974, kabelek od antenki będę musiał inaczej pociągnąć. tak jak jest teraz nie mam jak do bagażnika jej schować
|
|
|