To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 15-05-2011, 19:17

Zdecydowanie a jak w Bogucinie nadeszła chmura to normalnie nic nie było widać.
Seichan - 15-05-2011, 19:36

Jak wracaliśmy ze Staffa, to już ładnie padało :evil:
Jaro1974 - 15-05-2011, 19:48

A teraz jakby ręką odjął. Delikatnie kropi. Tomek powiedział że będzie reklamował :mrgreen:
radek79 - 15-05-2011, 20:08

witam a u mnie do 17-ej wytrzymało bez opadów teraz kapuśniaczek
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:13

A u mnie kapuśniaczek leci od samego przyjazdu z Lublina :mrgreen:
radek79 - 15-05-2011, 21:23

kapuśniaczek kapuśniaczkiem a mi się piwo kończy
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:33

A ja dziś nie bo jutro do pracy pracować na nagrodę :D
Krejzi - 15-05-2011, 21:36

a i ja sobie piwko machnalem z Tatuśkiem ;) . A zlocik fajny, jak towarzystwo fajne to i pogoda nie straszna ;)
Mario - 15-05-2011, 21:46

A ja liczyłem tak po cichu na te ramki, no ale nic poczekamy ;) może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:48

MaRIo_ napisał/a:
może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko

kropelka lub cyjanopan dadzą radę ramkom coby się nie rozpadły :D

Mario - 15-05-2011, 21:50

i tak chyba trzeba będzie zrobić :biggrin:
radek79 - 15-05-2011, 21:51

MaRIo_ napisał/a:
A ja liczyłem tak po cichu na te ramki, no ale nic poczekamy ;) może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko

ja mam gdzieś w garażu z napisem mitsubishi jeżeli cię to ratuje to poszukam

Mario - 15-05-2011, 22:00

Nie szukaj, szkoda czasu - po co masz sobie kłopot robić :) na razie podkleję a jak się rozsypią za wcześnie to jakieś zwykłe kupię w sklepie.
Ale dzięki piękne :)

Jaro1974 - 15-05-2011, 22:03

Ja swoje w ten sposób zabezpieczyłem przed ewentualnym odpadnięciem listwy zabezpieczającej tablicę :mrgreen:
Mario - 15-05-2011, 22:08

U mnie właśnie ta listwa z przodu po jednej stronie lubi sobie czasem odejść :)
A to efekt tego, że zimno było jak zdejmowałem tablice i za szybko chciałem to zrobić :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group