Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 15-05-2011, 19:17
Zdecydowanie a jak w Bogucinie nadeszła chmura to normalnie nic nie było widać.
Seichan - 15-05-2011, 19:36
Jak wracaliśmy ze Staffa, to już ładnie padało
Jaro1974 - 15-05-2011, 19:48
A teraz jakby ręką odjął. Delikatnie kropi. Tomek powiedział że będzie reklamował
radek79 - 15-05-2011, 20:08
witam a u mnie do 17-ej wytrzymało bez opadów teraz kapuśniaczek
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:13
A u mnie kapuśniaczek leci od samego przyjazdu z Lublina
radek79 - 15-05-2011, 21:23
kapuśniaczek kapuśniaczkiem a mi się piwo kończy
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:33
A ja dziś nie bo jutro do pracy pracować na nagrodę
Krejzi - 15-05-2011, 21:36
a i ja sobie piwko machnalem z Tatuśkiem . A zlocik fajny, jak towarzystwo fajne to i pogoda nie straszna
Mario - 15-05-2011, 21:46
A ja liczyłem tak po cichu na te ramki, no ale nic poczekamy może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko
Jaro1974 - 15-05-2011, 21:48
| MaRIo_ napisał/a: | | może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko |
kropelka lub cyjanopan dadzą radę ramkom coby się nie rozpadły
Mario - 15-05-2011, 21:50
i tak chyba trzeba będzie zrobić
radek79 - 15-05-2011, 21:51
| MaRIo_ napisał/a: | A ja liczyłem tak po cichu na te ramki, no ale nic poczekamy może te co są nie rozpadną się całkiem...za szybko |
ja mam gdzieś w garażu z napisem mitsubishi jeżeli cię to ratuje to poszukam
Mario - 15-05-2011, 22:00
Nie szukaj, szkoda czasu - po co masz sobie kłopot robić na razie podkleję a jak się rozsypią za wcześnie to jakieś zwykłe kupię w sklepie.
Ale dzięki piękne
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:03
Ja swoje w ten sposób zabezpieczyłem przed ewentualnym odpadnięciem listwy zabezpieczającej tablicę
Mario - 15-05-2011, 22:08
U mnie właśnie ta listwa z przodu po jednej stronie lubi sobie czasem odejść
A to efekt tego, że zimno było jak zdejmowałem tablice i za szybko chciałem to zrobić
|
|
|