To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 15-05-2011, 22:09

Mariusz, z ramkami zawsze jest problem, bo za szybko wychodzą :mrgreen: Zwykle znikają na najbliższym spocie po tym, jak Tomek dostanie paczkę ;)
Ale gdyby do sierpnia nikt nic nie przysłał Tomkowi zapasu ramek, to Ci je przywieziemy z ogólnopolskiego zlotu ;) My nasze kupiliśmy w Wilkasach :)

Tomek, nie dostaniesz etatu zaklinacza pogody po dzisiejszym dniu :twisted: Wprawdzie zapewniłeś inne atrakcje (pożar?), niemniej liczyliśmy w głównej mierze na :sunny:

Ja dziś bez piwka :shock: Zdrowie Stasia po raz n-ty :mrgreen: I do examu abstynencja. Za wyjątkiem sytuacji nagłych i parapetówki :mrgreen:

Krejzi - 15-05-2011, 22:09

atam przyznaj sie a szybko jezdzisz i wiatr Ci pokiereszował ;D
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:10

No niestety a trwałość materiału wykorzystanego do wykonania takowej ramki jest różny :?
Seichan - 15-05-2011, 22:19

Trzeba ściągnąć na kolejny spot nowych MM i zamówić kolejne naklejki. Dla Mariusza koniecznie czerowne ;)
Spot bez oklejania, to będzie stracony spot :doubt:

Krejzi - 15-05-2011, 22:22

zawsze znajdzie sie ktos do oklejania ;) , a jak nie to sie stanie na trasie jakis Miś zawsze przejedzie :)
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:23

Dla ciebie Renato na pewno :twisted: A wiesz co wymyślił mój szanowny ojczulek jak był u mnie na święta? Nie uwierzysz ale stwierdził że moją przednią maskę i dach między listwami oraz tylną klapę należało by pomalować i fajnie by wyglądało jak by było to czarne :shock: To są jego słowa- jestem pod wrażeniem. Facet ma 61 wiosen ale mnie zaskoczył pozytywnie :mrgreen:
Seichan - 15-05-2011, 22:32

Jarek, damy radę :badgrin: Aczkolwiek póki co czarno-srebrne mitsubishi już jest :mrgreen:
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:34

No ale z tego co wiem to niedługo nie będzie:D. Na razie nie mam monety na taką zabawę. Ale może coś trzeba w tym kierunku zacząć myśleć.
Seichan - 15-05-2011, 22:35

Dobra Misiaki, pora iść spać ;) Trzeba odespać ten weekend ;)
Dobranoc :mrgreen:

Jaro1974 - 15-05-2011, 22:36

no i ja robię krąg i do leżakowania się zbieram. Dobranoc :wink:
Mario - 15-05-2011, 22:44

To i ja uciekam.
Dobrej nocy :wink:

radek79 - 16-05-2011, 06:06

powitać z poniedziałku ,zimnica
bastek - 16-05-2011, 06:33

bry z rana. właśnie wydałem 34.000 PLNów. fajne uczucie.....(na cegły,stal,płotek itp :)
nie ma ktoś blaszaka (garażu) na zbyciu? ale taki większy, 3x5-6 m, coby potem jako garaż normalny robił....

tomasek - 16-05-2011, 07:47

Bry MM
Pora do Szczebrzeszyna spadać :wink: miłego dnia :mrgreen:

Andrew - 16-05-2011, 07:58

Cześć MM :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group