Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 15-05-2011, 22:09
Mariusz, z ramkami zawsze jest problem, bo za szybko wychodzą Zwykle znikają na najbliższym spocie po tym, jak Tomek dostanie paczkę
Ale gdyby do sierpnia nikt nic nie przysłał Tomkowi zapasu ramek, to Ci je przywieziemy z ogólnopolskiego zlotu My nasze kupiliśmy w Wilkasach
Tomek, nie dostaniesz etatu zaklinacza pogody po dzisiejszym dniu Wprawdzie zapewniłeś inne atrakcje (pożar?), niemniej liczyliśmy w głównej mierze na
Ja dziś bez piwka Zdrowie Stasia po raz n-ty I do examu abstynencja. Za wyjątkiem sytuacji nagłych i parapetówki
Krejzi - 15-05-2011, 22:09
atam przyznaj sie a szybko jezdzisz i wiatr Ci pokiereszował ;D
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:10
No niestety a trwałość materiału wykorzystanego do wykonania takowej ramki jest różny
Seichan - 15-05-2011, 22:19
Trzeba ściągnąć na kolejny spot nowych MM i zamówić kolejne naklejki. Dla Mariusza koniecznie czerowne
Spot bez oklejania, to będzie stracony spot
Krejzi - 15-05-2011, 22:22
zawsze znajdzie sie ktos do oklejania , a jak nie to sie stanie na trasie jakis Miś zawsze przejedzie
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:23
Dla ciebie Renato na pewno A wiesz co wymyślił mój szanowny ojczulek jak był u mnie na święta? Nie uwierzysz ale stwierdził że moją przednią maskę i dach między listwami oraz tylną klapę należało by pomalować i fajnie by wyglądało jak by było to czarne To są jego słowa- jestem pod wrażeniem. Facet ma 61 wiosen ale mnie zaskoczył pozytywnie
Seichan - 15-05-2011, 22:32
Jarek, damy radę Aczkolwiek póki co czarno-srebrne mitsubishi już jest
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:34
No ale z tego co wiem to niedługo nie będzie:D. Na razie nie mam monety na taką zabawę. Ale może coś trzeba w tym kierunku zacząć myśleć.
Seichan - 15-05-2011, 22:35
Dobra Misiaki, pora iść spać Trzeba odespać ten weekend
Dobranoc
Jaro1974 - 15-05-2011, 22:36
no i ja robię krąg i do leżakowania się zbieram. Dobranoc
Mario - 15-05-2011, 22:44
To i ja uciekam.
Dobrej nocy
radek79 - 16-05-2011, 06:06
powitać z poniedziałku ,zimnica
bastek - 16-05-2011, 06:33
bry z rana. właśnie wydałem 34.000 PLNów. fajne uczucie.....(na cegły,stal,płotek itp
nie ma ktoś blaszaka (garażu) na zbyciu? ale taki większy, 3x5-6 m, coby potem jako garaż normalny robił....
tomasek - 16-05-2011, 07:47
Bry MM
Pora do Szczebrzeszyna spadać miłego dnia
Andrew - 16-05-2011, 07:58
Cześć MM
|
|
|