To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 16-05-2011, 08:17

Dzień dobry :mrgreen:
bastek - 16-05-2011, 09:16

Seichan napisał/a:
Dzień dobry

dopiero piąta dziś?
śpioch!
gdzie te czasy, jak byłaś piewrsza i ostatnia w danym dniu......

Andrew - 16-05-2011, 09:17

bastek1 jak CB?
bastek - 16-05-2011, 09:37

w jedną stronę dałem gain na max, i redukcja szumów na max. żadko co słychać. na powót coś pokręcę gałką inaczej :)
Andrew - 16-05-2011, 09:39

Szumy najlepiej ustawić po środku, przynajmniej u mnie tak jest. Niestety ja nie mam Presidenta :oops:
Mario - 16-05-2011, 09:51

Dzień dobry :biggrin:
bastek - 16-05-2011, 10:03

fajna zabawka:)
czym się różni duży chłopiec od małego chłopca?
ceną zabawek

Andrew - 16-05-2011, 10:14

Bastek trafna uwaga :mrgreen:
Seichan - 16-05-2011, 10:28

bastek1 napisał/a:
gdzie te czasy, jak byłaś piewrsza i ostatnia w danym dniu......


Widocznie stara się już robię :badgrin:

bastek - 16-05-2011, 12:07

i ciiisszzzaaaaaaa

u nas zaraz będzie pizza :)

stary kawał lekarski:
-panie doktorze, ale na co ta recepta?
-na teneryfę. jeszcze mi zostało 126 recept :)

Andrew - 16-05-2011, 14:02

No cisza cosik dzisiaj :shock:
winnipool - 16-05-2011, 14:18

Praca, praca, praca...
Seichan - 16-05-2011, 14:21

Nauka, nauka, nauka...
radek79 - 16-05-2011, 14:21

winnipool napisał/a:
Praca, praca, praca...

praca praca praca ,przerwa na kawę i dalej praca

Andrew - 16-05-2011, 14:24

Pracoholicy :mrgreen:
Seichan napisał/a:
Nauka, nauka, nauka...
Hmmm a tą czynność jak nazwać :roll: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group