Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 16-05-2011, 14:43
| andrew84 napisał/a: | | Seichan napisał/a: | | Nauka, nauka, nauka... | Hmmm a tą czynność jak nazwać |
Katorżniczą
Krejzi - 16-05-2011, 15:24
wlasnie wrocilem z "katorzniczej czynnosci " trzeba jakies jedzenie upolowac i porobic cos konstruktywnego moze dokoncze wczorajsze nicnierobienie .
Enjoy My Music
www.krejzi.muzzo.pl
Seichan - 16-05-2011, 16:00
| Krejzi napisał/a: | moze dokoncze wczorajsze nicnierobienie |
Ale to bardzo męczące zajęcie
Krejzi - 16-05-2011, 16:28
kto musi to robic )
Seichan - 16-05-2011, 16:34
Obawiam się, że mimo wszystko mógłbyś mieć wielką konkurencję
Krejzi - 16-05-2011, 16:36
duzo cwicze od małego, baaa mam wrodzony talent
bastek - 16-05-2011, 17:55
Krejzi, nie męcz się, mogę Ci pomóc
pamiętacie 10 przykazań szczęśliwego człowieka?
tam był taki punkt
jak widzisz człowieka odpoczywającego, pomóż mu
a jak Cię najdzie ochota do pracy - usiądź poczekaj aż przejdzie
Artif - 16-05-2011, 18:03
Witam wszystkich.
Wreszcie się zarejestrowałem na forum. To chyba pierwszy raz ? . A co ! Jak się poczyta 8143 wątki w jakiejś sprawie, albo przeleci 152 strony na jakiś temat, to właściwie nie ma już o co pytać ani komuś odpowiadać. Wszystko już jest ). Nigdy nie czułem potrzeby. No ale jestem.
Komu dziś machałem o 15.00 na skrzyżowaniu Popiełuszki i Smorawińskiego w czarnym rekinie kombi? Ja to ta granatowa carisma:).
Krejzi - 16-05-2011, 18:12
W temacie " Mitsumaniak widziany " dowiesz sie komu ;D .
bastek. wlasnie czekam az mi przejdzie
tomasek - 16-05-2011, 19:39
Cześć maniacy
Pozdrowionka od robaczków czyli chrząszczy
Seichan - 16-05-2011, 20:02
Tomek, wreszcie chrząszcze się odezwały?
Artif, jak można pomóc - to dobrze. Ale równie ważny jest regionalny patriotyzm i poznanie się O wiele przyjemniej i chętniej się jedzie na spot, jak się zna maniaków, którzy też będą
A poza tym fajnie jest komuś pomachać
Rekin jest granatowy
A wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła
Artif - 16-05-2011, 20:16
Seichan, wyglądał na czarnego z mojej strony . Faktycznie dużo lepiej uczestniczyć w tym osobiście. Choćby razem moknąć na deszczu . No to jak widać poprawiam się .
Seichan - 16-05-2011, 20:25
Artur i tak trzymaj
Artif - 16-05-2011, 20:32
oki
Seichan - 16-05-2011, 20:36
Stary misio po 4(?), 5(?) latach dostał wspomaganie
Boję się, że Sławek w nim zamieszka
|
|
|