To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 16-05-2011, 14:43

andrew84 napisał/a:
Seichan napisał/a:
Nauka, nauka, nauka...
Hmmm a tą czynność jak nazwać :roll: :mrgreen:


Katorżniczą :roll:

Krejzi - 16-05-2011, 15:24

wlasnie wrocilem z "katorzniczej czynnosci " :P trzeba jakies jedzenie upolowac i porobic cos konstruktywnego moze dokoncze wczorajsze nicnierobienie ;) .




Enjoy My Music
www.krejzi.muzzo.pl

Seichan - 16-05-2011, 16:00

Krejzi napisał/a:
moze dokoncze wczorajsze nicnierobienie ;)


Ale to bardzo męczące zajęcie :roll:
:badgrin: :badgrin: :badgrin:

Krejzi - 16-05-2011, 16:28

kto musi to robic ;) )
Seichan - 16-05-2011, 16:34

Obawiam się, że mimo wszystko mógłbyś mieć wielką konkurencję ;)
Krejzi - 16-05-2011, 16:36

duzo cwicze od małego, baaa mam wrodzony talent :D
bastek - 16-05-2011, 17:55

Krejzi, nie męcz się, mogę Ci pomóc :)
pamiętacie 10 przykazań szczęśliwego człowieka?
tam był taki punkt
jak widzisz człowieka odpoczywającego, pomóż mu :)
a jak Cię najdzie ochota do pracy - usiądź poczekaj aż przejdzie

Artif - 16-05-2011, 18:03

Witam wszystkich.
Wreszcie się zarejestrowałem na forum. To chyba pierwszy raz ? :) . A co ! Jak się poczyta 8143 wątki w jakiejś sprawie, albo przeleci 152 strony na jakiś temat, to właściwie nie ma już o co pytać ani komuś odpowiadać. Wszystko już jest :) ). Nigdy nie czułem potrzeby. No ale jestem.
Komu dziś machałem o 15.00 na skrzyżowaniu Popiełuszki i Smorawińskiego w czarnym rekinie kombi? Ja to ta granatowa carisma:).

Krejzi - 16-05-2011, 18:12

W temacie " Mitsumaniak widziany " dowiesz sie komu ;D .

bastek. wlasnie czekam az mi przejdzie ;)

tomasek - 16-05-2011, 19:39

Cześć maniacy :wink:
Pozdrowionka od robaczków czyli chrząszczy :mrgreen:

Seichan - 16-05-2011, 20:02

Tomek, wreszcie chrząszcze się odezwały? :mrgreen:

Artif, jak można pomóc - to dobrze. Ale równie ważny jest regionalny patriotyzm i poznanie się ;) O wiele przyjemniej i chętniej się jedzie na spot, jak się zna maniaków, którzy też będą :mrgreen:
A poza tym fajnie jest komuś pomachać :mrgreen:
Rekin jest granatowy ;)

A wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła :|

Artif - 16-05-2011, 20:16

Seichan, wyglądał na czarnego z mojej strony :) . Faktycznie dużo lepiej uczestniczyć w tym osobiście. Choćby razem moknąć na deszczu :D . No to jak widać poprawiam się :) .
Seichan - 16-05-2011, 20:25

Artur i tak trzymaj :mrgreen:
Artif - 16-05-2011, 20:32

oki :)
Seichan - 16-05-2011, 20:36

Stary misio po 4(?), 5(?) latach dostał wspomaganie :mrgreen:
Boję się, że Sławek w nim zamieszka :roll: :badgrin:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group