Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 16-05-2011, 20:52
Cześć
radek79 - 16-05-2011, 21:02
powitać ,córka śpi ,piwo otarte , myszka w ręku
Andrew - 16-05-2011, 21:10
Radek nałogowiec się robisz
A jakbyście widzieli jasną lancie kappę z naklejką mitsumaniaków, to mój bratanek
radek79 - 16-05-2011, 21:17
| andrew84 napisał/a: | Radek nałogowiec się robisz
A jakbyście widzieli jasną lancie kappę z naklejką mitsumaniaków, to mój bratanek |
rzuciłem palenie to teraz nowy nałóg sobie znalazłem
a tak na serio to nerki sobie filtruję
Andrew - 16-05-2011, 21:25
| radek79 napisał/a: | | nerki sobie filtruję | Hehe, to ładnie
Artif - 16-05-2011, 21:32
Radek ma rację, o zdrowie trzeba dbać
Andrew - 16-05-2011, 21:34
| Artif napisał/a: |
Radek ma rację, o zdrowie trzeba dbać | Ja tego przecież nie neguję
bastek - 16-05-2011, 21:37
hej
bursztynka jest gdzieś? łęczna przejezdna? jutro do włodawy jadę...
napiszcie mi, jak chłop krowei na miedzy z tym CB
włożyłęm antenę do bagażnika - działa....a nie powinno
silnik mi generuje szumy. na wyłączonym duuuużo lepiej
| Seichan napisał/a: | | wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła |
eh, wy kobiałki... a mi nic..
Andrew - 16-05-2011, 21:39
Gdzie masz zamontowane to radio?
| bastek1 napisał/a: | | włożyłęm antenę do bagażnika - działa....a nie powinno | Pomimo tego będzie coś ściągać...
radek79 - 16-05-2011, 21:43
trzeba dbać o to zdrowie i o pod nie bienie
bastek - 16-05-2011, 21:47
radio jeszcze nie zamontowane. leży na przednim siedzeniu. a w planach zamontowanie w okolicach nóg pasażera
ewidentnie - gaz-wyższe obroty-więcej szumów. zgaszenie silnika-ok
a z anteną w zamkniętym bagażniku (sedan, czyli metalowa puszka) jakość tylko ciut gorsza.... na kalinie (andersa/zawilcowa) słyszłem ludzi romawiających pod elizówką
Andrew - 16-05-2011, 21:49
Dobry ciąg ma ta antena. A to, że ma jakieś zakłócenia, to nie mam pojęcia. Do zapalniczki masz podłączone?
Seichan - 16-05-2011, 21:54
| bastek1 napisał/a: | | Seichan napisał/a: | | wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła |
eh, wy kobiałki... a mi nic.. |
I 38,3 gorączki...
radek79 - 16-05-2011, 21:56
te zakłócenia pewnie generuje pompka paliwowa, można się pozbyć za pomocą filtra zakłóceń
znajdziesz na allegro
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:02
Filtr przeciwzakłóceniowy ma Jareczek na zbyciu. A tak ogóle dzień dobry wieczór
|
|
|