To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 16-05-2011, 20:52

Cześć :D
radek79 - 16-05-2011, 21:02

powitać ,córka śpi ,piwo otarte , myszka w ręku
Andrew - 16-05-2011, 21:10

Radek nałogowiec się robisz :mrgreen:
A jakbyście widzieli jasną lancie kappę z naklejką mitsumaniaków, to mój bratanek :mrgreen:

radek79 - 16-05-2011, 21:17

andrew84 napisał/a:
Radek nałogowiec się robisz :mrgreen:
A jakbyście widzieli jasną lancie kappę z naklejką mitsumaniaków, to mój bratanek :mrgreen:

rzuciłem palenie to teraz nowy nałóg sobie znalazłem :mrgreen:
a tak na serio to nerki sobie filtruję

Andrew - 16-05-2011, 21:25

radek79 napisał/a:
nerki sobie filtruję
Hehe, to ładnie :mrgreen:
Artif - 16-05-2011, 21:32

Radek ma rację, o zdrowie trzeba dbać :D
Andrew - 16-05-2011, 21:34

Artif napisał/a:

Radek ma rację, o zdrowie trzeba dbać :D
Ja tego przecież nie neguję :mrgreen:
bastek - 16-05-2011, 21:37

hej
bursztynka jest gdzieś? łęczna przejezdna? jutro do włodawy jadę...
napiszcie mi, jak chłop krowei na miedzy z tym CB
włożyłęm antenę do bagażnika - działa....a nie powinno
silnik mi generuje szumy. na wyłączonym duuuużo lepiej

Seichan napisał/a:
wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła

eh, wy kobiałki... a mi nic..

Andrew - 16-05-2011, 21:39

Gdzie masz zamontowane to radio?
bastek1 napisał/a:
włożyłęm antenę do bagażnika - działa....a nie powinno
Pomimo tego będzie coś ściągać...
radek79 - 16-05-2011, 21:43

trzeba dbać o to zdrowie i o pod nie :mrgreen: bienie
bastek - 16-05-2011, 21:47

radio jeszcze nie zamontowane. leży na przednim siedzeniu. a w planach zamontowanie w okolicach nóg pasażera
ewidentnie - gaz-wyższe obroty-więcej szumów. zgaszenie silnika-ok
a z anteną w zamkniętym bagażniku (sedan, czyli metalowa puszka) jakość tylko ciut gorsza.... na kalinie (andersa/zawilcowa) słyszłem ludzi romawiających pod elizówką

Andrew - 16-05-2011, 21:49

Dobry ciąg ma ta antena. A to, że ma jakieś zakłócenia, to nie mam pojęcia. Do zapalniczki masz podłączone?
Seichan - 16-05-2011, 21:54

bastek1 napisał/a:
Seichan napisał/a:
wczorajszy deszczowy spot przypłaciłam porządnym bólem gardła

eh, wy kobiałki... a mi nic..


I 38,3 gorączki...

radek79 - 16-05-2011, 21:56

te zakłócenia pewnie generuje pompka paliwowa, można się pozbyć za pomocą filtra zakłóceń
znajdziesz na allegro

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:02

Filtr przeciwzakłóceniowy ma Jareczek na zbyciu. :mrgreen: A tak ogóle dzień dobry wieczór :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group