Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 16-05-2011, 22:11
cześć jaro to chyba masz już nabywcę na filterek
bastek - 16-05-2011, 22:12
radio ma własny filtr/reduktor szumow. ASC, nie pamietam, chyba się nazywa. jak to nastawię, to cisza błoga, choćby gain na maximum dać a rozmowy słychać - ale te dalsze rwie.
już znalazłem, poczytam o tym radiu jak nastawiać. test jutro
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:13
Toż to ja żadnego problemu nie widzę oczy mam zamknięte
Artif - 16-05-2011, 22:16
Współczuję, Seichan. Do niedawna też chodziłem przez jakieś dwa miesiące jak nie z bólem gardła, to z katarem, potem znów odwrotnie. Mordęga .
ZDROWIEJ SZYBKO!
Radek, a te zakłócenia to z instalacji samochodu. Często pomagają filtry na zasilanie tak jak mówią koledzy, czasami ferryt na zasilanie urządzenia, które "sieje". Choć mam kumpla, który w toyocie camry robił cuda niewidy i kompletnie się nie dało odkłócić. Taka konstrukcja.
Seichan - 16-05-2011, 22:20
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..
Bastek pewnie zaproponuje mi okłady z ziemi, z młodych piersi to nie ma zbytnio jak Jarek może przeprowadzić kwestę na wieniec
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:22
Zaraz zaraz póki co skarbnikiem lubelskiego nie zostałem Ale czego nie robi się dla idei Zebrać kasę zawsze mogę
Seichan - 16-05-2011, 22:28
Spadam
Dobranoc
radek79 - 16-05-2011, 22:28
uciekam do jutra
Andrew - 16-05-2011, 22:29
Dobranoc Renato i Radku
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:29
Zejdź kobieto zejdź bo jak spadniesz to siniaki będziesz miała Dobranoc i zdrowiej szybko
[ Dodano: 16-05-2011, 22:30 ]
Cześć Radku. Do jutra
Andrew - 16-05-2011, 22:30
Ja też spadam, dobranoc
[ Dodano: 16-05-2011, 22:30 ]
A jeszcze się pochwalę Jarek zostałem sekretarzem ZG OSP
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:31
No i znów sam na placu boju
[ Dodano: 16-05-2011, 22:32 ]
Andrzej gratuluję. To my już prawie jedna firma A wręcz nie prawie ale na pewno
Andrew - 16-05-2011, 22:32
| Cytat: | No i znów sam na placu boju | Dostałem jeszcze 10 minut od żony więc jestem
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:34
Twoja żona jednak wie co dla ciebie jest dobre
Andrew - 16-05-2011, 22:34
| Jaro1974 napisał/a: | Andrzej gratuluję. To my już prawie jedna firma A wręcz nie prawie ale na pewno | Heh muszę się do straży zapisać No i na zebrania będę chodził
|
|
|