To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 16-05-2011, 22:11

cześć jaro to chyba masz już nabywcę na filterek
bastek - 16-05-2011, 22:12

radio ma własny filtr/reduktor szumow. ASC, nie pamietam, chyba się nazywa. jak to nastawię, to cisza błoga, choćby gain na maximum dać :) a rozmowy słychać - ale te dalsze rwie.
już znalazłem, poczytam o tym radiu jak nastawiać. test jutro

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:13

Toż to ja żadnego problemu nie widzę :mrgreen: oczy mam zamknięte :mrgreen:
Artif - 16-05-2011, 22:16

Współczuję, Seichan. Do niedawna też chodziłem przez jakieś dwa miesiące jak nie z bólem gardła, to z katarem, potem znów odwrotnie. Mordęga :( .
ZDROWIEJ SZYBKO!
Radek, a te zakłócenia to z instalacji samochodu. Często pomagają filtry na zasilanie tak jak mówią koledzy, czasami ferryt na zasilanie urządzenia, które "sieje". Choć mam kumpla, który w toyocie camry robił cuda niewidy i kompletnie się nie dało odkłócić. Taka konstrukcja.

Seichan - 16-05-2011, 22:20

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..
Bastek pewnie zaproponuje mi okłady z ziemi, z młodych piersi to nie ma zbytnio jak :badgrin: Jarek może przeprowadzić kwestę na wieniec :badgrin:

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:22

Zaraz zaraz póki co skarbnikiem lubelskiego nie zostałem :mrgreen: Ale czego nie robi się dla idei :twisted: Zebrać kasę zawsze mogę :mrgreen:
Seichan - 16-05-2011, 22:28

Spadam ;)
Dobranoc :mrgreen:

radek79 - 16-05-2011, 22:28

uciekam do jutra
Andrew - 16-05-2011, 22:29

Dobranoc Renato i Radku :wink:
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:29

Zejdź kobieto zejdź bo jak spadniesz to siniaki będziesz miała :mrgreen: Dobranoc i zdrowiej szybko :wink:

[ Dodano: 16-05-2011, 22:30 ]
Cześć Radku. Do jutra :wink:

Andrew - 16-05-2011, 22:30

Ja też spadam, dobranoc :D

[ Dodano: 16-05-2011, 22:30 ]
A jeszcze się pochwalę Jarek zostałem sekretarzem ZG OSP :mrgreen:

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:31

No i znów sam na placu boju :?

[ Dodano: 16-05-2011, 22:32 ]
Andrzej gratuluję. To my już prawie jedna firma :mrgreen: A wręcz nie prawie ale na pewno :wink:

Andrew - 16-05-2011, 22:32

Cytat:
No i znów sam na placu boju :?
Dostałem jeszcze 10 minut od żony więc jestem :mrgreen:
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:34

:wav: Twoja żona jednak wie co dla ciebie jest dobre :mrgreen:
Andrew - 16-05-2011, 22:34

Jaro1974 napisał/a:
Andrzej gratuluję. To my już prawie jedna firma :mrgreen: A wręcz nie prawie ale na pewno :wink:
Heh muszę się do straży zapisać :twisted: No i na zebrania będę chodził :partyman:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group