To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:34

Zebrania s± ok. :twisted:
Andrew - 16-05-2011, 22:36

Jaro1974 napisał/a:
Zebrania s± ok. :twisted:
Niom :twisted: :twisted: :twisted:
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:38

A ja w czerwcu wezmę chyba młodego na spota. Zobaczę tylko czy MaRio przyjedzie :mrgreen: Młody chciał koniecznie eclipsa zobaczyć więc mu to udostępnię :D
Andrew - 16-05-2011, 22:39

Fajnie muszę zerkn±ć kiedy to wypada...
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:40

12 czerwca :mrgreen:
Andrew - 16-05-2011, 22:41

No to :butthead: bo zawody będ± :evil:
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:42

Jakie? Czyżby strażackie? :mrgreen:
Andrew - 16-05-2011, 22:43

No strażackie :twisted:

Dobra mój czas się skończył.

Idę spać.

Do jutra :wink:

Jaro1974 - 16-05-2011, 22:44

No to faktycznie lipa. A ja sam nie wiem kiedy u mnie będ±. No to dobranoc :wink:
Artif - 16-05-2011, 22:45

Heja.
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:46

No cze¶ć :wink:

[ Dodano: 16-05-2011, 22:56 ]
No dobra to i czas na mnie. Idę leżakować :mrgreen: Dobranoc :wink:

Seichan - 17-05-2011, 06:25

Dzień dobry :mrgreen:
Nie lubię chorować. Od 4 nie ¶pię. Zdiagnozowałam u siebie anginę, zobaczymy czy lekarz j± potwierdzi :badgrin:

radek79 - 17-05-2011, 06:28

dzień dobry
winnipool - 17-05-2011, 06:41

Powitać z rana.
bastek - 17-05-2011, 06:42

Seichan napisał/a:
łodych piersi to nie ma zbytnio jak

dla Ciebei-rumianek. rum+Janek, lepszy

[ Dodano: 17-05-2011, 06:45 ]
a na poważnie-potwiedĽ t± anginę
angina drapie gardło, szczypie stawy i gryzie serce. czyli gardło krótka sparwa, powikłania nie leczonej a.: stawowo kilka m-cy zapaleń, serce-wada zastawki na stałe

[ Dodano: 17-05-2011, 06:45 ]
bursztynik brak, jadę przez piaski. fajnie się sunie, zaraz jak±¶ płytkę znajdę sobie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group