Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:34
Zebrania s± ok.
Andrew - 16-05-2011, 22:36
| Jaro1974 napisał/a: | Zebrania s± ok. | Niom
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:38
A ja w czerwcu wezmę chyba młodego na spota. Zobaczę tylko czy MaRio przyjedzie Młody chciał koniecznie eclipsa zobaczyć więc mu to udostępnię
Andrew - 16-05-2011, 22:39
Fajnie muszę zerkn±ć kiedy to wypada...
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:40
12 czerwca
Andrew - 16-05-2011, 22:41
No to bo zawody będ±
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:42
Jakie? Czyżby strażackie?
Andrew - 16-05-2011, 22:43
No strażackie
Dobra mój czas się skończył.
Idę spać.
Do jutra
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:44
No to faktycznie lipa. A ja sam nie wiem kiedy u mnie będ±. No to dobranoc
Artif - 16-05-2011, 22:45
Heja.
Jaro1974 - 16-05-2011, 22:46
No cze¶ć
[ Dodano: 16-05-2011, 22:56 ]
No dobra to i czas na mnie. Idę leżakować Dobranoc
Seichan - 17-05-2011, 06:25
Dzień dobry
Nie lubię chorować. Od 4 nie ¶pię. Zdiagnozowałam u siebie anginę, zobaczymy czy lekarz j± potwierdzi
radek79 - 17-05-2011, 06:28
dzień dobry
winnipool - 17-05-2011, 06:41
Powitać z rana.
bastek - 17-05-2011, 06:42
| Seichan napisał/a: | | łodych piersi to nie ma zbytnio jak |
dla Ciebei-rumianek. rum+Janek, lepszy
[ Dodano: 17-05-2011, 06:45 ]
a na poważnie-potwiedĽ t± anginę
angina drapie gardło, szczypie stawy i gryzie serce. czyli gardło krótka sparwa, powikłania nie leczonej a.: stawowo kilka m-cy zapaleń, serce-wada zastawki na stałe
[ Dodano: 17-05-2011, 06:45 ]
bursztynik brak, jadę przez piaski. fajnie się sunie, zaraz jak±¶ płytkę znajdę sobie
|
|
|