To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 17-05-2011, 06:55

bastek1 napisał/a:
a na poważnie-potwiedź tą anginę
angina drapie gardło, szczypie stawy i gryzie serce. czyli gardło krótka sparwa, powikłania nie leczonej a.: stawowo kilka m-cy zapaleń, serce-wada zastawki na stałe


Jadę dziś do lekarza, bo z gulą w gardle nic nie przełknę.

Andrew - 17-05-2011, 07:44

Dzień dobry. No to się Renato załatwiłaś :(
Mario - 17-05-2011, 09:10

Dzień dobry ;)
Seichan - 17-05-2011, 09:17

Lekarz potwierdził diagnozę - angina. I antybiotyk.
Andrew - 17-05-2011, 09:32

Seichan napisał/a:
Lekarz potwierdził diagnozę - angina. I antybiotyk.

To lipa, nauki nie będzie chyba nie :(

Krejzi - 17-05-2011, 09:44

Kurcze, to teraz czuje sie wspolwinny :Pto wszystko przez to oklejanie :]
Andrew - 17-05-2011, 12:06

Ale cisza znowu :shock:
winnipool - 17-05-2011, 12:23

Jak zwykle: praca, praca, praca. A tak poza tym to cierpię z bólu. Połamały mnie korzonki :/
Krejzi - 17-05-2011, 12:31

ja niedlugo wyruszam w miasto, na uczelnie a potem brrr do dentysty :/
winnipool - 17-05-2011, 12:42

A mnie jeszcze dzisiaj czeka wizyta u fryzjera. Ciężko będzie wysiedzieć na fotelu, chociaż jak w robocie jakoś daję radę to i to przetrwam.
Seichan - 17-05-2011, 13:20

Ja zdycham.

[ Dodano: 17-05-2011, 13:30 ]
Pozytywny akcent to wyniki konkursu foto :mrgreen:

winnipool - 17-05-2011, 13:56

Wczoraj próbowałem nowe piwko od perły, czyli trybunalskie miodowe i powiem wam, że mi posmakowało.
Seichan - 17-05-2011, 14:01

Może za tydzień spróbuję :roll:
Mario - 17-05-2011, 14:08

winnipool napisał/a:
Wczoraj próbowałem nowe piwko od perły, czyli trybunalskie miodowe

O nawet o nim nie słyszałem :oops:

Seichan - 17-05-2011, 14:13

O ile dobrze kojarzę, to jakaś nowość. Może dopiero się pojawiła na rynku ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group