Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 17-05-2011, 14:18
To u mnie za pół roku może dotrze
Wróciłem z terenu przemieszczałem się colciakiem, no i muszę kurde rozebrać lewy zacisk, bo gdzieś się zapieka
radek79 - 17-05-2011, 15:49
powitać
Renata szybkiego powrotu do perełki życzę
[ Dodano: 17-05-2011, 15:50 ]
a ja dzisiaj nową końcówkę na tłumik sobie zakupiłem
Seichan - 17-05-2011, 15:59
| radek79 napisał/a: | | Renata szybkiego powrotu do perełki życzę |
Dzięki Radku Póki co czekam, aż mnie ktoś dobije..
| radek79 napisał/a: | | a ja dzisiaj nową końcówkę na tłumik sobie zakupiłem |
Pochwal się
Jaro1974 - 17-05-2011, 16:37
Dzień dobry.Ja właśnie wróciłem z pracy i zaraz idę wypowiedzieć wojnę trawie
bastek - 17-05-2011, 17:49
Renatko, zdrowiej szybko... ale ja i tak swoje - patrz, ja zmokłem, Ty zmokałaś. ja zdrowy, Ty chora.... co nas jeszcze różni? Ty palisz, ja nie...
idę montować CB.
tomasek - 17-05-2011, 18:26
Czołem MM
Renata zdrowiej szybko a żeby było jeszcze szybciej to idę zaraz na transfuzję i łyknę twoje zdrowie
radek79 - 17-05-2011, 19:03
pokażę jak zamontuję na razie muszę wymontować starą uciąć trochę rury i założyć nową może jutro mi się uda
Dabadee - 17-05-2011, 19:19
Powitać
Kolejna maturka za mną, dzisiaj z ustnego angielskiego rozszerzonego 18/20 pktów. Także jest dobrze
Jaro1974 - 17-05-2011, 19:46
No i mogę zakomunikować wszem i wobec że trawa poległa na wojnie z moją kosiarką Tomek ja wczoraj z dziadkiem łyknąłem ale i dziś też chyba zaraz coś sobie zaaplikuję dla zdrowotności
Krejzi - 17-05-2011, 20:13
moze i ja cos lykne hm.. .
Kto mi wymieni pasek od alternatora ?
Seichan - 17-05-2011, 20:19
Dabadee, gratulacje
Dzięki za życzenia powrotu do zdrowia. Póki co szans nie wiedzę, ale ciężko cokolwiek zobaczyć jak się ma 39,2. Także pić moje zdrowie, bo kto misie będzie oklejał?
radek79 - 17-05-2011, 20:24
a ja muszę w stać o 1.30 w nocy żeby się do pana ortopedy dostać i tak się zastanawiam co tu zrobić że by zasnąć szybko bo ochoty na sen to nie mam
Jaro1974 - 17-05-2011, 20:54
| Krejzi napisał/a: | Kto mi wymieni pasek od alternatora ? |
Przyjedź do mnie to wymienimy. Masz tylko sześćdziesiąt parę kilometrów
Motofreak - 17-05-2011, 20:54
Witam wszystkich MM
Krejzi z tym paskiem to przecież 5 minut roboty tylko klucze trzeba mieć
Dabadee gratulacje Ja miałem tyle samo punktów w zeszłym roku
Mario - 17-05-2011, 21:30
Dobra ja uciekam już dzisiaj.
Także cześć i od razu dobranoc
|
|
|