To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 17-05-2011, 14:18

To u mnie za pół roku może dotrze :mrgreen:
Wróciłem z terenu przemieszczałem się colciakiem, no i muszę kurde rozebrać lewy zacisk, bo gdzieś się zapieka :evil:

radek79 - 17-05-2011, 15:49

powitać
Renata szybkiego powrotu do perełki życzę

[ Dodano: 17-05-2011, 15:50 ]
a ja dzisiaj nową końcówkę na tłumik sobie zakupiłem

Seichan - 17-05-2011, 15:59

radek79 napisał/a:
Renata szybkiego powrotu do perełki życzę


Dzięki Radku :) Póki co czekam, aż mnie ktoś dobije..

radek79 napisał/a:
a ja dzisiaj nową końcówkę na tłumik sobie zakupiłem


Pochwal się ;)

Jaro1974 - 17-05-2011, 16:37

Dzień dobry.Ja właśnie wróciłem z pracy i zaraz idę wypowiedzieć wojnę trawie :mrgreen:
bastek - 17-05-2011, 17:49

Renatko, zdrowiej szybko... ale ja i tak swoje - patrz, ja zmokłem, Ty zmokałaś. ja zdrowy, Ty chora.... co nas jeszcze różni? Ty palisz, ja nie... ;)
idę montować CB.

tomasek - 17-05-2011, 18:26

Czołem MM :mrgreen:
Renata zdrowiej szybko a żeby było jeszcze szybciej to idę zaraz na transfuzję i łyknę twoje zdrowie :mrgreen:

radek79 - 17-05-2011, 19:03

pokażę jak zamontuję na razie muszę wymontować starą uciąć trochę rury i założyć nową może jutro mi się uda
Dabadee - 17-05-2011, 19:19

Powitać :)

Kolejna maturka za mną, dzisiaj z ustnego angielskiego rozszerzonego 18/20 pktów. Także jest dobrze :D

Jaro1974 - 17-05-2011, 19:46

No i mogę zakomunikować wszem i wobec że trawa poległa na wojnie z moją kosiarką :twisted: Tomek ja wczoraj z dziadkiem łyknąłem ale i dziś też chyba zaraz coś sobie zaaplikuję dla zdrowotności :mrgreen:
Krejzi - 17-05-2011, 20:13

moze i ja cos lykne hm.. .

Kto mi wymieni pasek od alternatora ? :D

Seichan - 17-05-2011, 20:19

Dabadee, gratulacje :mrgreen:

Dzięki za życzenia powrotu do zdrowia. Póki co szans nie wiedzę, ale ciężko cokolwiek zobaczyć jak się ma 39,2. Także pić moje zdrowie, bo kto misie będzie oklejał? :roll: ;)

radek79 - 17-05-2011, 20:24

a ja muszę w stać o 1.30 w nocy żeby się do pana ortopedy dostać i tak się zastanawiam co tu zrobić że by zasnąć szybko bo ochoty na sen to nie mam
Jaro1974 - 17-05-2011, 20:54

Krejzi napisał/a:
Kto mi wymieni pasek od alternatora ? :D

Przyjedź do mnie to wymienimy. Masz tylko sześćdziesiąt parę kilometrów :mrgreen:

Motofreak - 17-05-2011, 20:54

Witam wszystkich MM :mrgreen:
Krejzi z tym paskiem to przecież 5 minut roboty :mrgreen: tylko klucze trzeba mieć :mrgreen:
Dabadee gratulacje :wink: Ja miałem tyle samo punktów w zeszłym roku

Mario - 17-05-2011, 21:30

Dobra ja uciekam już dzisiaj.
Także cześć i od razu dobranoc ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group