To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 17-05-2011, 21:37

No to cześć Mario i dobranoc Mario :mrgreen: :wink:
Seichan - 17-05-2011, 21:40

Też idę do łóżka zdychać...
Dobranoc ;)

Jaro1974 - 17-05-2011, 21:43

Seichan napisał/a:
Też idę do łóżka zdychać...


Nie zdychaj tylko wracaj do zdrowia. To wychodzi brak konserwacji a może konserwantów - sam nie wiem :mrgreen:

Krejzi - 17-05-2011, 22:07

no wlasnie trzeba miec jakies normalne klucze ;D .

A ja w rocilem ze swidnika, kumplowi w lublinie sie mondeo rozkraczyło rozleciał mu sie tłoczek z tyłu i caly plyn hamulcowy sobie wyplynal, akurat pod moim domem ;) .

Jaro1974 - 17-05-2011, 22:12

No to miał kolega szczęście w nieszczęściu :wink:
Krejzi - 17-05-2011, 22:13

ano, jutro przyjedzie z reperaturkami i bedziemy działac, ostatnoi robilem u siebie hamulce mam wprawe ;D
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:16

Nauka nie pójdzie w las :mrgreen: No i jeszcze dojdzie wam odpowietrzenie całego układu :wink:
Krejzi - 17-05-2011, 22:17

odpowietrzanie to najmniejszy problem ;) i najlzejsza robota ;D u mnei obylo sie bez najmniejsyzch problemów.
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:19

Wszystko jest dobrze jeśli odpowietrzniki się odkręcą. Bo jak nie zechcą to wtedy jest problem. Ale nie ma co myśleć tak pesymistycznie :mrgreen:
Krejzi - 17-05-2011, 22:20

no ja u siebie zanim zaczalem zaciski regenerowac to popiskalem i posprawdzalem ( jeden zacisk wymienialem bo mial wlasnie urwany odpowietrznik ) ale na szczescie poszlo bez problemu
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:26

Zawsze lepiej popsikać WD lub czymś podobnym, odczekać trochę i dopiero odkręcać.
Krejzi - 17-05-2011, 22:32

tak tez sie zrobi ;) zmykam do lozka poogladam jakies filmy, milej nocy wszystkim
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:32

Dobrej nocy życzę i miłego seansu :wink:
Andrew - 17-05-2011, 22:41

Cześć, a ja dziś woziłem na przyczepce taki ładunek, że na pewno nikt z Was takiego nie woził :twisted: Zgadnijcie jaki :?:
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:42

Jakaś drobna sugestia :?: :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group