Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 17-05-2011, 21:37
No to cześć Mario i dobranoc Mario
Seichan - 17-05-2011, 21:40
Też idę do łóżka zdychać...
Dobranoc
Jaro1974 - 17-05-2011, 21:43
| Seichan napisał/a: | | Też idę do łóżka zdychać... |
Nie zdychaj tylko wracaj do zdrowia. To wychodzi brak konserwacji a może konserwantów - sam nie wiem
Krejzi - 17-05-2011, 22:07
no wlasnie trzeba miec jakies normalne klucze ;D .
A ja w rocilem ze swidnika, kumplowi w lublinie sie mondeo rozkraczyło rozleciał mu sie tłoczek z tyłu i caly plyn hamulcowy sobie wyplynal, akurat pod moim domem .
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:12
No to miał kolega szczęście w nieszczęściu
Krejzi - 17-05-2011, 22:13
ano, jutro przyjedzie z reperaturkami i bedziemy działac, ostatnoi robilem u siebie hamulce mam wprawe ;D
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:16
Nauka nie pójdzie w las No i jeszcze dojdzie wam odpowietrzenie całego układu
Krejzi - 17-05-2011, 22:17
odpowietrzanie to najmniejszy problem i najlzejsza robota ;D u mnei obylo sie bez najmniejsyzch problemów.
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:19
Wszystko jest dobrze jeśli odpowietrzniki się odkręcą. Bo jak nie zechcą to wtedy jest problem. Ale nie ma co myśleć tak pesymistycznie
Krejzi - 17-05-2011, 22:20
no ja u siebie zanim zaczalem zaciski regenerowac to popiskalem i posprawdzalem ( jeden zacisk wymienialem bo mial wlasnie urwany odpowietrznik ) ale na szczescie poszlo bez problemu
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:26
Zawsze lepiej popsikać WD lub czymś podobnym, odczekać trochę i dopiero odkręcać.
Krejzi - 17-05-2011, 22:32
tak tez sie zrobi zmykam do lozka poogladam jakies filmy, milej nocy wszystkim
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:32
Dobrej nocy życzę i miłego seansu
Andrew - 17-05-2011, 22:41
Cześć, a ja dziś woziłem na przyczepce taki ładunek, że na pewno nikt z Was takiego nie woził Zgadnijcie jaki
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:42
Jakaś drobna sugestia
|
|
|