To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 17-05-2011, 22:45

Hehe, drewniane i coś w środku :mrgreen:
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:47

Pewnie już wiem :twisted: Ale na pewno nie był pastowany i nie wiozłeś go na polowanie gdzie miał robić za dzika :?: :mrgreen:
Andrew - 17-05-2011, 22:51

Hehe nie. To były ule z pszczołami :twisted:

Dobra ja spadam, bo zmęczony jestem. Dobranoc :wink:

Jaro1974 - 17-05-2011, 22:52

No to faktycznie bym nie zgadł :D To i ja zwijam żagle - dobranoc Andrzeju i wam MM :wink:
Dabadee - 18-05-2011, 00:26

Dobranoc wszystkim, właśnie wróciłem z opijania wyników :) no i oczywiście zdrowie Renaty było :mrgreen:
radek79 - 18-05-2011, 01:44

no to w drogę
Andrew - 18-05-2011, 07:42

Cześć :)
Seichan - 18-05-2011, 07:55

Dzień dobry :)
Andrew - 18-05-2011, 07:57

Cześć chorowitko :wink:
winnipool - 18-05-2011, 08:13

Powitać z rana. Zmagania z bólem pleców dzień kolejny :/
radek79 - 18-05-2011, 09:24

ja już w domu teraz nie wiem czy się kłaść czy kawę pić bo w sumie dzień wolny od pracy sobię robię
Andrew - 18-05-2011, 10:04

radek79 napisał/a:
ja już w domu teraz nie wiem czy się kłaść czy kawę pić bo w sumie dzień wolny od pracy sobię robię
Radek najlepiej perełkę :mrgreen:
Mario - 18-05-2011, 12:06

Dzień dobry :biggrin:
Krejzi - 18-05-2011, 12:46

dzien torby ;)
Seichan - 18-05-2011, 15:05

Co ciekawego w wielkim świecie? ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group