Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 17-05-2011, 22:45
Hehe, drewniane i coś w środku
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:47
Pewnie już wiem Ale na pewno nie był pastowany i nie wiozłeś go na polowanie gdzie miał robić za dzika
Andrew - 17-05-2011, 22:51
Hehe nie. To były ule z pszczołami
Dobra ja spadam, bo zmęczony jestem. Dobranoc
Jaro1974 - 17-05-2011, 22:52
No to faktycznie bym nie zgadł To i ja zwijam żagle - dobranoc Andrzeju i wam MM
Dabadee - 18-05-2011, 00:26
Dobranoc wszystkim, właśnie wróciłem z opijania wyników no i oczywiście zdrowie Renaty było
radek79 - 18-05-2011, 01:44
no to w drogę
Andrew - 18-05-2011, 07:42
Cześć
Seichan - 18-05-2011, 07:55
Dzień dobry
Andrew - 18-05-2011, 07:57
Cześć chorowitko
winnipool - 18-05-2011, 08:13
Powitać z rana. Zmagania z bólem pleców dzień kolejny :/
radek79 - 18-05-2011, 09:24
ja już w domu teraz nie wiem czy się kłaść czy kawę pić bo w sumie dzień wolny od pracy sobię robię
Andrew - 18-05-2011, 10:04
| radek79 napisał/a: | | ja już w domu teraz nie wiem czy się kłaść czy kawę pić bo w sumie dzień wolny od pracy sobię robię | Radek najlepiej perełkę
Mario - 18-05-2011, 12:06
Dzień dobry
Krejzi - 18-05-2011, 12:46
dzien torby
Seichan - 18-05-2011, 15:05
Co ciekawego w wielkim świecie?
|
|
|