To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 18-05-2011, 15:28

Seichan napisał/a:
Co ciekawego w wielkim świecie? ;)
W wielkim nic w małym stara bida :mrgreen:
radek79 - 18-05-2011, 17:46

leniuchuje się cały dzień
Bursztynka - 18-05-2011, 17:52

Hejka, wsiąkło mi się, bo przeprowadzka siedziby firmy się rozpoczęła od soboty.
Na spot nie dotarłam, bo wyjście firmowe się skroiło z szefem łącznie więc ciężko było się wymigać.
Teraz codziennie młynek w pracy, bo bieżące rzeczy i pakowanie, przewożenie, i niestety przeziębiłam się do tego dzięki przebywaniu w chłodni :/
Za to duży pokój i przedpokój już odmalowany i posprzątany. Wrzucę wam fotki w wolnej chwili.
Łęczna jest przejezdna, chociaż dzień w dzień jeździ się innymi pasami. Jedynie tylko w piątek popołudniu się korkuje wjazd i w niedzielę popołudniu wyjazd.

Artif - 18-05-2011, 19:46

Heja.
Po obgonieniu domowych spraw mogę wreszcie chwilkę posiedzieć przy kompie. Wczoraj miałem popołudniówkę i siadłem do kompa późnym wieczorem, kiedy to forum już jest zamknięte :) . Cieszę się Sejchan, że jeszcze żyjesz, bo po wczorajszym wzroście temperatury niespecjalnie to rokowało :) .

FTOrek - 18-05-2011, 20:17

Pozdrowienia z Berlina .Przydałaby się tu Perła.
Seichan - 18-05-2011, 20:30

Artur, żyję, ale naprawdę kiepsko się czuję. Sławek też chory - zapalenie gardła.

Dzięki za pozdrowienia FTOrek :) Zamiast przyjechać do nas na wschód na perełkę, to Ty wyjechałeś na zachód :roll: Pewnie praca?
Nigdy nie byłam w Berlinie.

bastek - 18-05-2011, 20:44

witam
a ja nowy zawód . księgowy. czyli siedzę w fakturach....

FTOrek - 18-05-2011, 20:55

Piękne miasto,jeśli je tylko zwiedzasz.Zarobię, kupię fto i na perłę z Kamilem Mivecjo przyjedziemy.
bastek - 18-05-2011, 21:02

ja w berlinie prawie byłem. jak jechałem ze szwagrem spod karkowa nad morze na wyspę Wolin, to wujek google kazał jechać przez (prawie) berlin. tak z autobahna oglądałem....
ps ja jechałem 8 godz, szwagier przez Polskę jakieś 80 km mniej, 11 godz mu wyszło....

Jaro1974 - 18-05-2011, 21:18

Zdrastwujcie :D Ja już drugą perełkę łykam dla zdrowotności. We wtorek idę na tomograf zobaczymy co w tej głowie siedzi :twisted: Poza tym dzień pełen pracy :?
Artif - 18-05-2011, 21:19

Ja dawno temu byłem w Berlinie dwa razy, ale na "handel" (raz ledwo wyszedłem na swoje po sprzedaży radiomagnetofonu, a drugi raz natachałem się jak głupi, a potem i tak soczki wypiły dzieci, a ja wypiłem piwo i tyle było z zarobku :) ), więc generalnie zwiedzałem sklepy tureckie i Aldiego, ale i tak wtedy to co widziałem po drodze to "szczena o ziemie". Ale wtedy były inne czasy. W tym roku spróbuję znaleźć czas i wpaść tam turystycznie wreszcie.
Seichan - 18-05-2011, 21:42

FTOrek, Mivecjo chyba już śmiga ;)
matunio20 - 18-05-2011, 22:07

hej, martwiliście się?? nie miałem internetu przez kilka dni :p
Seichan - 18-05-2011, 22:07

Dobranoc :mrgreen:
Jaro1974 - 18-05-2011, 22:09

Dobranoc Renato :wink:
matunio20 napisał/a:
hej, martwiliście się??

wytrzymaliśmy jakoś pogrążeni w smutku :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group