Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 18-05-2011, 15:28
| Seichan napisał/a: | Co ciekawego w wielkim świecie? | W wielkim nic w małym stara bida
radek79 - 18-05-2011, 17:46
leniuchuje się cały dzień
Bursztynka - 18-05-2011, 17:52
Hejka, wsiąkło mi się, bo przeprowadzka siedziby firmy się rozpoczęła od soboty.
Na spot nie dotarłam, bo wyjście firmowe się skroiło z szefem łącznie więc ciężko było się wymigać.
Teraz codziennie młynek w pracy, bo bieżące rzeczy i pakowanie, przewożenie, i niestety przeziębiłam się do tego dzięki przebywaniu w chłodni :/
Za to duży pokój i przedpokój już odmalowany i posprzątany. Wrzucę wam fotki w wolnej chwili.
Łęczna jest przejezdna, chociaż dzień w dzień jeździ się innymi pasami. Jedynie tylko w piątek popołudniu się korkuje wjazd i w niedzielę popołudniu wyjazd.
Artif - 18-05-2011, 19:46
Heja.
Po obgonieniu domowych spraw mogę wreszcie chwilkę posiedzieć przy kompie. Wczoraj miałem popołudniówkę i siadłem do kompa późnym wieczorem, kiedy to forum już jest zamknięte . Cieszę się Sejchan, że jeszcze żyjesz, bo po wczorajszym wzroście temperatury niespecjalnie to rokowało .
FTOrek - 18-05-2011, 20:17
Pozdrowienia z Berlina .Przydałaby się tu Perła.
Seichan - 18-05-2011, 20:30
Artur, żyję, ale naprawdę kiepsko się czuję. Sławek też chory - zapalenie gardła.
Dzięki za pozdrowienia FTOrek Zamiast przyjechać do nas na wschód na perełkę, to Ty wyjechałeś na zachód Pewnie praca?
Nigdy nie byłam w Berlinie.
bastek - 18-05-2011, 20:44
witam
a ja nowy zawód . księgowy. czyli siedzę w fakturach....
FTOrek - 18-05-2011, 20:55
Piękne miasto,jeśli je tylko zwiedzasz.Zarobię, kupię fto i na perłę z Kamilem Mivecjo przyjedziemy.
bastek - 18-05-2011, 21:02
ja w berlinie prawie byłem. jak jechałem ze szwagrem spod karkowa nad morze na wyspę Wolin, to wujek google kazał jechać przez (prawie) berlin. tak z autobahna oglądałem....
ps ja jechałem 8 godz, szwagier przez Polskę jakieś 80 km mniej, 11 godz mu wyszło....
Jaro1974 - 18-05-2011, 21:18
Zdrastwujcie Ja już drugą perełkę łykam dla zdrowotności. We wtorek idę na tomograf zobaczymy co w tej głowie siedzi Poza tym dzień pełen pracy
Artif - 18-05-2011, 21:19
Ja dawno temu byłem w Berlinie dwa razy, ale na "handel" (raz ledwo wyszedłem na swoje po sprzedaży radiomagnetofonu, a drugi raz natachałem się jak głupi, a potem i tak soczki wypiły dzieci, a ja wypiłem piwo i tyle było z zarobku ), więc generalnie zwiedzałem sklepy tureckie i Aldiego, ale i tak wtedy to co widziałem po drodze to "szczena o ziemie". Ale wtedy były inne czasy. W tym roku spróbuję znaleźć czas i wpaść tam turystycznie wreszcie.
Seichan - 18-05-2011, 21:42
FTOrek, Mivecjo chyba już śmiga
matunio20 - 18-05-2011, 22:07
hej, martwiliście się?? nie miałem internetu przez kilka dni
Seichan - 18-05-2011, 22:07
Dobranoc
Jaro1974 - 18-05-2011, 22:09
Dobranoc Renato
| matunio20 napisał/a: | | hej, martwiliście się?? |
wytrzymaliśmy jakoś pogrążeni w smutku
|
|
|