Lubelskie - Lubelskie OT
matunio20 - 18-05-2011, 22:11
| Cytat: | wytrzymaliśmy jakoś pogrążeni w smutku |
heh, to dobrze
Idę dobranoc..
FTOrek - 18-05-2011, 22:13
Jest jak pocisk,ale więcej nie mogę powiedzieć.Wezwijcie do tablicy Kamila.Nie lubi się afiszować,ale myślę,że coś powie.
Artif - 18-05-2011, 22:15
Pa pa
Jaro1974 - 18-05-2011, 22:32
Artif dobranoc
Artif - 18-05-2011, 22:41
heja
tomasek - 18-05-2011, 23:06
Cześć MM
Renta powinnaś być już zdrowa,bo ja miałem dzisiaj kaca giganta
Mario - 18-05-2011, 23:23
Dobry wieczór
bastek - 18-05-2011, 23:24
f-ry rozpracowane, miodek dopity (zdrowie Renaty też było), czyli musi ku lepszemu iść
dobranoc
winnipool - 19-05-2011, 06:33
Dzień dobry.
Seichan - 19-05-2011, 07:51
Dzień dobry
Niby ma iść ku lepszemu, ale u mnie poprawiło się tylko to, że już nie mam temperatury, ale za to potworny ból głowy. Tak jak pisałam wczoraj - Sławek ma zapalenie gardła. Dziś Oli wstała z bólem gardła, zaczerwienione, migdały powiększone. Jasiek niby się trzyma, ale też migdały powiększone.
Teściowie oboje te z z tymi samymi objawami co wyżej.
Andrew - 19-05-2011, 07:55
Cześć. A ja wczoraj przejechałem się polonezem przy otwartym oknie i też ból głowy, chyba zatoki mnie pobrały
FTOrek - 19-05-2011, 07:58
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz dużo pieniędzy.
Andrew - 19-05-2011, 07:58
| FTOrek napisał/a: | | Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz dużo pieniędzy. | Przydałoby się
Seichan - 19-05-2011, 08:44
Dzięki FTOrek
Andrzeju, zdrowia!
Andrew - 19-05-2011, 08:45
| Seichan napisał/a: | | Andrzeju, zdrowia! | Tobie i Rodzince również
|
|
|