To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

matunio20 - 18-05-2011, 22:11

Cytat:
wytrzymaliśmy jakoś pogrążeni w smutku :twisted:


heh, to dobrze :)

Idę dobranoc..

FTOrek - 18-05-2011, 22:13

Jest jak pocisk,ale więcej nie mogę powiedzieć.Wezwijcie do tablicy Kamila.Nie lubi się afiszować,ale myślę,że coś powie.
Artif - 18-05-2011, 22:15

Pa pa :wave:
Jaro1974 - 18-05-2011, 22:32

Artif dobranoc :wink:
Artif - 18-05-2011, 22:41

heja :wave:
tomasek - 18-05-2011, 23:06

Cześć MM
Renta powinnaś być już zdrowa,bo ja miałem dzisiaj kaca giganta :twisted:

Mario - 18-05-2011, 23:23

Dobry wieczór :biggrin:
bastek - 18-05-2011, 23:24

f-ry rozpracowane, miodek dopity (zdrowie Renaty też było), czyli musi ku lepszemu iść
dobranoc

winnipool - 19-05-2011, 06:33

Dzień dobry.
Seichan - 19-05-2011, 07:51

Dzień dobry :mrgreen:
Niby ma iść ku lepszemu, ale u mnie poprawiło się tylko to, że już nie mam temperatury, ale za to potworny ból głowy. Tak jak pisałam wczoraj - Sławek ma zapalenie gardła. Dziś Oli wstała z bólem gardła, zaczerwienione, migdały powiększone. Jasiek niby się trzyma, ale też migdały powiększone.
Teściowie oboje te z z tymi samymi objawami co wyżej.

Andrew - 19-05-2011, 07:55

Cześć. A ja wczoraj przejechałem się polonezem przy otwartym oknie i też ból głowy, chyba zatoki mnie pobrały :evil:
FTOrek - 19-05-2011, 07:58

Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz dużo pieniędzy.
Andrew - 19-05-2011, 07:58

FTOrek napisał/a:
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz dużo pieniędzy.
Przydałoby się :roll:
Seichan - 19-05-2011, 08:44

Dzięki FTOrek :)

Andrzeju, zdrowia!

Andrew - 19-05-2011, 08:45

Seichan napisał/a:
Andrzeju, zdrowia!
Tobie i Rodzince również :!:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group