Lubelskie - Lubelskie OT
Mario - 19-05-2011, 09:49
Hej
Co to się dzieje...to i ode mnie zdrowia !
Andrew - 19-05-2011, 11:18
Ale ciepełko na dworku
radek79 - 19-05-2011, 14:01
grzeje grzeje jutro jeszcze mocniej
Andrew - 19-05-2011, 14:08
A ja zdycham
bastek - 19-05-2011, 14:08
oj, chorowitki, chorowitki... a mnie nic... złe złego nie bierze?
Andrew - 19-05-2011, 14:09
| bastek1 napisał/a: | a mnie nic... złe złego nie bierze?
| Służby medycznej nie tyka, jak elektryka prąd
matunio20 - 19-05-2011, 14:47
andrew84, 1000 latków
Andrew - 19-05-2011, 14:49
| Cytat: | andrew84, 1000 latków | Dziękuję ale nie wiem z jakiej okazji
Seichan - 19-05-2011, 14:51
No właśnie Z tego co wiem, to urodziny masz troszkę później Imienin dziś też w kalendarzu nie widzę. Więc o jakiej uroczystości zapomniałeś?
Andrew - 19-05-2011, 14:58
Niby sobie nie pamiętam
Jaro1974 - 19-05-2011, 17:22
Dzień dobry MM. Ja dziś sobie robię leniwe popołudnie tzn. nic nie robię . No może tylko młodemu kosz zawieszę żeby miał gdzie rzucać
[ Dodano: 19-05-2011, 18:02 ]
Cicho tu jakoś
Seichan - 19-05-2011, 18:22
Ponoć ciepło się zrobiło, więc pewnie wszyscy się wygrzewają na dworze
zbycho77 - 19-05-2011, 18:22
| Jaro1974 napisał/a: | Cicho tu jakoś |
Skoro tak cicho to chociaż ja się odezwę, pozdrówka
radek79 - 19-05-2011, 18:29
| zbycho77 napisał/a: | | Jaro1974 napisał/a: | Cicho tu jakoś |
Skoro tak cicho to chociaż ja się odezwę, pozdrówka |
pogoda dobra więc pewnie każdy korzysta z pogody ale pewnie po 20 zrobi się tłoczno
Jaro1974 - 19-05-2011, 18:46
Ja tam ze swoim sprzętem siedzę na świeżym powietrzu. Kosz zamontowany i działa
|
|
|