To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Mario - 19-05-2011, 09:49

Hej ;)
Co to się dzieje...to i ode mnie zdrowia !

Andrew - 19-05-2011, 11:18

Ale ciepełko na dworku :D
radek79 - 19-05-2011, 14:01

grzeje grzeje jutro jeszcze mocniej
Andrew - 19-05-2011, 14:08

A ja zdycham :evil:
bastek - 19-05-2011, 14:08

oj, chorowitki, chorowitki... a mnie nic... złe złego nie bierze?

:twisted:

Andrew - 19-05-2011, 14:09

bastek1 napisał/a:
a mnie nic... złe złego nie bierze?
Służby medycznej nie tyka, jak elektryka prąd :mrgreen:
matunio20 - 19-05-2011, 14:47

andrew84, 1000 latków :p
Andrew - 19-05-2011, 14:49

Cytat:
andrew84, 1000 latków :p
Dziękuję ale nie wiem z jakiej okazji :roll:
Seichan - 19-05-2011, 14:51

No właśnie :roll: Z tego co wiem, to urodziny masz troszkę później ;) Imienin dziś też w kalendarzu nie widzę. Więc o jakiej uroczystości zapomniałeś? :mrgreen:
Andrew - 19-05-2011, 14:58

Niby sobie nie pamiętam :roll:
Jaro1974 - 19-05-2011, 17:22

Dzień dobry MM. Ja dziś sobie robię leniwe popołudnie tzn. nic nie robię :D . No może tylko młodemu kosz zawieszę żeby miał gdzie rzucać :mrgreen:

[ Dodano: 19-05-2011, 18:02 ]
Cicho tu jakoś :D

Seichan - 19-05-2011, 18:22

Ponoć ciepło się zrobiło, więc pewnie wszyscy się wygrzewają na dworze ;)
zbycho77 - 19-05-2011, 18:22

Jaro1974 napisał/a:
Cicho tu jakoś :D

Skoro tak cicho to chociaż ja się odezwę, pozdrówka :)

radek79 - 19-05-2011, 18:29

zbycho77 napisał/a:
Jaro1974 napisał/a:
Cicho tu jakoś :D

Skoro tak cicho to chociaż ja się odezwę, pozdrówka :)

pogoda dobra więc pewnie każdy korzysta z pogody ale pewnie po 20 zrobi się tłoczno

Jaro1974 - 19-05-2011, 18:46

Ja tam ze swoim sprzętem siedzę na świeżym powietrzu. Kosz zamontowany i działa :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group