To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

tomasek - 19-05-2011, 20:27

Cześć maniacy,już po 20 więc jestem :mrgreen:

[ Dodano: 19-05-2011, 20:28 ]
Strasznie spokojnie tu dzisiaj :shock:

Jaro1974 - 19-05-2011, 20:36

Wszyscy korzystają z ciepłego wieczoru :mrgreen:
Seichan - 19-05-2011, 20:38

Ja nadal sobie cicho choruję i większość czasu spędzam w pozycji poziomej ;) A to dość niewygodna pozycja do pisania na lapku, a już problem by się zrobił jakbym zasnęła :badgrin:
tomasek - 19-05-2011, 20:39

No a ja przy lapku,n dworku i z perełką :mrgreen:

[ Dodano: 19-05-2011, 20:41 ]
Renata twoje zdrowie :P

Seichan - 19-05-2011, 20:45

Hehe, dzięki ;) A jutro nas parapetówka pewnie ominie... A taka impreza się szykowała :shock:
tomasek - 19-05-2011, 20:48

Wypiję za ciebie :lol:
Seichan - 19-05-2011, 20:54

Nie musisz się aż tak poświęcać :badgrin:
tomasek - 19-05-2011, 20:58

Dla Ciebie-wszystko :wink:
Jaro1974 - 19-05-2011, 21:20

No to i ja się przyłączę :twisted:
Andrew - 19-05-2011, 21:37

Ja na spisie byłem, ale jakoś słabo się czuję :evil:
Jaro1974 - 19-05-2011, 21:56

Andrzej perła w rękę i od razu lepiej się poczujesz :mrgreen:
Andrew - 19-05-2011, 22:02

Jarek perła była i nie pomogła :evil:
Seichan - 19-05-2011, 22:17

Dobranoc :mrgreen:
Andrew - 19-05-2011, 22:18

Seichan napisał/a:
Dobranoc :mrgreen:
Cześć :)
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:22

Dobra widzę że tu cisza panuje okrutna więc wszystkim życzę dobrej nocy :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group