Lubelskie - Lubelskie OT
tomasek - 19-05-2011, 20:27
Cześć maniacy,już po 20 więc jestem
[ Dodano: 19-05-2011, 20:28 ]
Strasznie spokojnie tu dzisiaj
Jaro1974 - 19-05-2011, 20:36
Wszyscy korzystają z ciepłego wieczoru
Seichan - 19-05-2011, 20:38
Ja nadal sobie cicho choruję i większość czasu spędzam w pozycji poziomej A to dość niewygodna pozycja do pisania na lapku, a już problem by się zrobił jakbym zasnęła
tomasek - 19-05-2011, 20:39
No a ja przy lapku,n dworku i z perełką
[ Dodano: 19-05-2011, 20:41 ]
Renata twoje zdrowie
Seichan - 19-05-2011, 20:45
Hehe, dzięki A jutro nas parapetówka pewnie ominie... A taka impreza się szykowała
tomasek - 19-05-2011, 20:48
Wypiję za ciebie
Seichan - 19-05-2011, 20:54
Nie musisz się aż tak poświęcać
tomasek - 19-05-2011, 20:58
Dla Ciebie-wszystko
Jaro1974 - 19-05-2011, 21:20
No to i ja się przyłączę
Andrew - 19-05-2011, 21:37
Ja na spisie byłem, ale jakoś słabo się czuję
Jaro1974 - 19-05-2011, 21:56
Andrzej perła w rękę i od razu lepiej się poczujesz
Andrew - 19-05-2011, 22:02
Jarek perła była i nie pomogła
Seichan - 19-05-2011, 22:17
Dobranoc
Andrew - 19-05-2011, 22:18
| Seichan napisał/a: | Dobranoc | Cześć
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:22
Dobra widzę że tu cisza panuje okrutna więc wszystkim życzę dobrej nocy
|
|
|