To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 19-05-2011, 22:23

A ja pastę kupiłem na Allegro do polerowania mi¶ków :mrgreen:
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:23

O a jednak kto¶ tu jeszcze panuje :twisted:
Andrew - 19-05-2011, 22:25

I am :twisted: Ale też zaraz spadam :wink:
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:27

Jakiej firmy ta pasta?
radek79 - 19-05-2011, 22:27

I ja spadam narka
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:28

No to na razie Radek :wink:
Andrew - 19-05-2011, 22:31

radek79 napisał/a:
I ja spadam narka
Cze¶ć
Jaro1974 napisał/a:
Jakiej firmy ta pasta?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1602753410
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:33

No to teraz mi¶ki będ± l¶nić :mrgreen:
Andrew - 19-05-2011, 22:35

Heh, cuda działa ta pasta na rysy i przej¶cia lakieru :wink:

Dobra ja l±duję do łóżka.
Dobranoc :D

Jaro1974 - 19-05-2011, 22:39

No to dobranoc. Idę i ja na leżakowanie :wink:
winnipool - 20-05-2011, 00:16

Witam z wieczora, a w zasadzie to chyba noc± :) Wybrałem się w końcu do lekarza i... zapalenie korzonków. Do ¶rody na zwolnieniu. Dobrej nocy życzę.
Jaro1974 - 20-05-2011, 06:39

Dzień dobry MM. Dzi¶ pierwszy :mrgreen: Wobec tego idę do pracy- dobrze że to dzi¶ pi±tek :twisted:
Andrew - 20-05-2011, 07:46

Dzień dobry :)
Jaro1974 napisał/a:
Wobec tego idę do pracy- dobrze że to dzi¶ pi±tek :twisted:
A ja jeszcze jutro do pracy :evil:
Seichan - 20-05-2011, 08:24

Dzień dobry :mrgreen:
Mario - 20-05-2011, 09:21

Dzień dobry ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group