Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 19-05-2011, 22:23
A ja pastę kupiłem na Allegro do polerowania mi¶ków
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:23
O a jednak kto¶ tu jeszcze panuje
Andrew - 19-05-2011, 22:25
I am Ale też zaraz spadam
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:27
Jakiej firmy ta pasta?
radek79 - 19-05-2011, 22:27
I ja spadam narka
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:28
No to na razie Radek
Andrew - 19-05-2011, 22:31
| radek79 napisał/a: | | I ja spadam narka | Cze¶ć
| Jaro1974 napisał/a: | | Jakiej firmy ta pasta? | http://allegro.pl/show_item.php?item=1602753410
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:33
No to teraz mi¶ki będ± l¶nić
Andrew - 19-05-2011, 22:35
Heh, cuda działa ta pasta na rysy i przej¶cia lakieru
Dobra ja l±duję do łóżka.
Dobranoc
Jaro1974 - 19-05-2011, 22:39
No to dobranoc. Idę i ja na leżakowanie
winnipool - 20-05-2011, 00:16
Witam z wieczora, a w zasadzie to chyba noc± Wybrałem się w końcu do lekarza i... zapalenie korzonków. Do ¶rody na zwolnieniu. Dobrej nocy życzę.
Jaro1974 - 20-05-2011, 06:39
Dzień dobry MM. Dzi¶ pierwszy Wobec tego idę do pracy- dobrze że to dzi¶ pi±tek
Andrew - 20-05-2011, 07:46
Dzień dobry | Jaro1974 napisał/a: | Wobec tego idę do pracy- dobrze że to dzi¶ pi±tek | A ja jeszcze jutro do pracy
Seichan - 20-05-2011, 08:24
Dzień dobry
Mario - 20-05-2011, 09:21
Dzień dobry
|
|
|