To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

taf - 20-05-2011, 12:32

bastek orjentujesz sie co moze byc ze niemam swiatel mijania i drogowych ??
bastek - 20-05-2011, 12:40

taf, nie ten adres. ja zielony w kwestiach mechanicznych, no, może wiem gdzie aku i jak naładować, ale tyle..... :)
Soner - 20-05-2011, 12:50

taf, zajrzyj pod maskę do puszki bezpieczników tam powinien być przekaźnik od światełm mijania. Poruszaj kabelkami od dołu jak masz gdzie, przeczyść styki. Nie masz mijania, nie zapalą się drogowe.
bastek - 20-05-2011, 14:48

no to spadam do domu, zobaczę jak dziś będzie szła jazda "na zamek" :)
radek79 - 20-05-2011, 16:45

powitać w końcu trochę wolnego

[ Dodano: 20-05-2011, 21:17 ]
dwudziesta mineła a tu dalej cisza

Andrew - 20-05-2011, 21:22

Ja właśnie z dworku wróciłem :)
radek79 - 20-05-2011, 21:23

myślałem że po zapas na wieczór :mrgreen:
Andrew - 20-05-2011, 21:41

radek79 napisał/a:
myślałem że po zapas na wieczór :mrgreen:
No niestety nie. Zacisk w colcie i w galu znajomego żeśmy robili, bo się zapiekły :evil:
Artif - 20-05-2011, 21:42

Witam dziś.
Bastek1 - co Ty robisz? Znam trochę te tematy (NFZ i pokrewne) i w pełni współczuję. Nie daj się ogłupić !! :) .
Renia za dużo nie pisze, ale najważniejsze, że temperatura spadła. Trzym się.
A propos choroby - cytat z "mistrzów":
- Dostałam dziś ostrego rozwolnienia podczas zakupów i spędziłam dziś 15 min. w hipermarketowej toalecie. Koleś w kabinie obok najwyraźniej miał podobny problem. Żeby zabić czas ciągle do mnie zagadywał. YAFUD.
- Zagadywał w stylu " Cześć jak leci ?
:D

Mario - 20-05-2011, 21:49

Dobry wieczórr
radek79 - 20-05-2011, 21:51

no ja swego gala też dzisiaj przez pól dnia sprzątałem w środku i lekka polerka na zewnątrz z robiłem nawet parę fotek ,ale jak zobaczyłem na zdjęciach jak jest porysowany przedni zderzak to szkoda było wrzucać do książki serwisowej
Jaro1974 - 20-05-2011, 21:52

Dobry wieczór. Ja dopiero wrócił z podwórka. U mnie trochę po zachodniej stronie się pobłyskuje ale chyba obejdzie bokiem :twisted:
Andrew - 20-05-2011, 21:53

radek79 napisał/a:
no ja swego gala też dzisiaj przez pól dnia sprzątałem w środku i lekka polerka na zewnątrz z robiłem nawet parę fotek ,ale jak zobaczyłem na zdjęciach jak jest porysowany przedni zderzak to szkoda było wrzucać do książki serwisowej
E tam możesz coś wrzucić :wink:
radek79 - 20-05-2011, 21:55

oby przeszło bokiem ja umyłem auto to jutro pewnie popada

[ Dodano: 20-05-2011, 21:58 ]
może wrzucę zdjęcie podsufitówki pomalowanej żółtą kredką przez moją córkę :mrgreen:

[ Dodano: 20-05-2011, 22:00 ]
uciekam bo coś córeczka mi się budzi do jutra

Artif - 20-05-2011, 22:02

Ja umyłem furę na zlot, ale już jest potwornie zakurzona - te cholerne pyłki. Chyba przetestuję myjkę na Fabrycznej. Podobno za 5 zł da się umyć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group