To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 20-05-2011, 22:13

Ja spadam, dobranoc :wink:
Mario - 20-05-2011, 22:18

Dobrej nocy :)

Co tam u Was ?:)

Jaro1974 - 20-05-2011, 22:21

Dobranoc Andrzeju :wink:
bastek - 20-05-2011, 22:22

Artif napisał/a:
Witam dziś.
Bastek1 - co Ty robisz? Znam trochę te tematy (NFZ i pokrewne) i w pełni współczuję. Nie daj się ogłupić !! .

głownie to dłubię w oczkach, czasem okulary dobiorę... a z NFZtem - zgodziłem się niestety (dałem się ogłupić?) na prowadzenie kolejki do zaćmy w szpitalu. mam uprawnienia i dostęp do SZOI. i piątki najczęściej spędzam klnąc jak szewc, na wpisaniu nowych pacjentów, skreślenie zoperowanych z tygodnia. a że w zeszły piatek nie było mnie w szpitalu, więc maiłem 2-tyg. robotę wrrrrrrrrrrrr
myjka na fabrycznej, w olimpie? 6 zł aż nadto, po umyciu włączam jeszcze poragram z pianą, kółka domywam... a mój tata - myje fabię mamy za 3 zł, a almerkę swoja za 4 zł... champion, co nie? mówi, że leci program 1-3-4 (nie spłukuje po myciu pianą)

Artif - 20-05-2011, 22:59

No to skorzystam z tej myjki.
Widzę, że na grupie po 22.00 wszyscy grzecznie idą spać :) . No to w takim razie dobranoc. Odezwę się prawdopodobnie w niedzielę.
PS. Ma ktoś tutaj u nas silnik GDI ? Mam parę pytań.

winnipool - 20-05-2011, 23:08

No nie wszyscy idą spać. Niektórzy dopiero wracają jako tako do życia :) Dzień przeleżany.
Artif - 20-05-2011, 23:10

Ja też dopiero wieczorem budzę się do życia, tzn. mam chwilkę wolnego :) .
Jaro1974 - 20-05-2011, 23:21

No dobra ja zmykam. Dobranoc :wink:
Artif - 20-05-2011, 23:27

Heja :wave:
Dabadee - 20-05-2011, 23:39

Powitać,

Artif, plecho1 ma gdi też :wink:

Seichan - 21-05-2011, 01:13

Dobry wieczór ;)
My dopiero wróciliśmy z parapetówki. Ja grzecznie z soczkiem, bo za bardzo mnie sponiewierało przez ostatnie dni, żeby przerwać branie antybiotyku. Za to reszta nadrabiała ;)
Artur, Ty też w medycynie działasz?
Za Olimpem też jest myjnia. 5 zł i misiek się błyszczy :mrgreen:

I dobranoc :mrgreen:

radek79 - 21-05-2011, 07:13

Artif napisał/a:
PS. Ma ktoś tutaj u nas silnik GDI ? Mam parę pytań.

ja ma galanta z silnikiem gdi

bastek - 21-05-2011, 07:19

bry
Seichan napisał/a:
Olimpem też jest myjnia. 5 zł i misiek się błyszczy

gdzie dokładnie? to blisko mnie ....

spadam nad piaseczno. trudne logistycznie zadanie. 1 dorosły (ja) i 3 dzieci dwa moje, 1 siostry :)

Seichan - 21-05-2011, 08:14

Dzień dobry :mrgreen:
Bastek, obok mleczarni.

radek79 - 21-05-2011, 13:00

po robocie weekend można zaczynać


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group