Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 20-05-2011, 22:13
Ja spadam, dobranoc
Mario - 20-05-2011, 22:18
Dobrej nocy
Co tam u Was ?:)
Jaro1974 - 20-05-2011, 22:21
Dobranoc Andrzeju
bastek - 20-05-2011, 22:22
| Artif napisał/a: | Witam dziś.
Bastek1 - co Ty robisz? Znam trochę te tematy (NFZ i pokrewne) i w pełni współczuję. Nie daj się ogłupić !! . |
głownie to dłubię w oczkach, czasem okulary dobiorę... a z NFZtem - zgodziłem się niestety (dałem się ogłupić?) na prowadzenie kolejki do zaćmy w szpitalu. mam uprawnienia i dostęp do SZOI. i piątki najczęściej spędzam klnąc jak szewc, na wpisaniu nowych pacjentów, skreślenie zoperowanych z tygodnia. a że w zeszły piatek nie było mnie w szpitalu, więc maiłem 2-tyg. robotę wrrrrrrrrrrrr
myjka na fabrycznej, w olimpie? 6 zł aż nadto, po umyciu włączam jeszcze poragram z pianą, kółka domywam... a mój tata - myje fabię mamy za 3 zł, a almerkę swoja za 4 zł... champion, co nie? mówi, że leci program 1-3-4 (nie spłukuje po myciu pianą)
Artif - 20-05-2011, 22:59
No to skorzystam z tej myjki.
Widzę, że na grupie po 22.00 wszyscy grzecznie idą spać . No to w takim razie dobranoc. Odezwę się prawdopodobnie w niedzielę.
PS. Ma ktoś tutaj u nas silnik GDI ? Mam parę pytań.
winnipool - 20-05-2011, 23:08
No nie wszyscy idą spać. Niektórzy dopiero wracają jako tako do życia Dzień przeleżany.
Artif - 20-05-2011, 23:10
Ja też dopiero wieczorem budzę się do życia, tzn. mam chwilkę wolnego .
Jaro1974 - 20-05-2011, 23:21
No dobra ja zmykam. Dobranoc
Artif - 20-05-2011, 23:27
Heja
Dabadee - 20-05-2011, 23:39
Powitać,
Artif, plecho1 ma gdi też
Seichan - 21-05-2011, 01:13
Dobry wieczór
My dopiero wróciliśmy z parapetówki. Ja grzecznie z soczkiem, bo za bardzo mnie sponiewierało przez ostatnie dni, żeby przerwać branie antybiotyku. Za to reszta nadrabiała
Artur, Ty też w medycynie działasz?
Za Olimpem też jest myjnia. 5 zł i misiek się błyszczy
I dobranoc
radek79 - 21-05-2011, 07:13
| Artif napisał/a: | | PS. Ma ktoś tutaj u nas silnik GDI ? Mam parę pytań. |
ja ma galanta z silnikiem gdi
bastek - 21-05-2011, 07:19
bry
| Seichan napisał/a: | | Olimpem też jest myjnia. 5 zł i misiek się błyszczy |
gdzie dokładnie? to blisko mnie ....
spadam nad piaseczno. trudne logistycznie zadanie. 1 dorosły (ja) i 3 dzieci dwa moje, 1 siostry
Seichan - 21-05-2011, 08:14
Dzień dobry
Bastek, obok mleczarni.
radek79 - 21-05-2011, 13:00
po robocie weekend można zaczynać
|
|
|