Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 21-05-2011, 15:02
Cześć wszystkim, ja w pracy dziś, komputer służbowy mi padł i odcięty jestem od świata
radek79 - 21-05-2011, 16:38
no bez kompai internetu to jak bez ręki
Seichan - 21-05-2011, 18:25
Ale dziś leniwy i męczący dzień...
Mario - 21-05-2011, 20:52
a ja chciałem zajechać dziś na ten moto weekend na olimpie, ale już byłem za późno i tylko 1 subaru zostało
Seichan - 21-05-2011, 21:15
My byliśmy koło połudia. I pooglądaliśmy stare amerykańskie samochody
Ciężko byłoby tym zaparkować na typowym miejscu parkingowym
Mario - 21-05-2011, 21:27
Dużo aut było ?
Seichan - 21-05-2011, 21:44
Tych starych amerykańskich ok. 8.
Mario - 21-05-2011, 21:56
No to nie za dużo....ale i tak żałuję, że wcześniej się nie wybrałem..
Jutro na torze też ma się coś dziać
Bursztynka - 21-05-2011, 22:33
dawno mnie nie było, ale jakoś mało czytania do nadrobienia miałam
ostatnie dwa tygodnie jak jeden dzień, ale dziś przeprowadzka firmy zakończona, uffuff bo czuję że w maju to ja tylko śpię w domu
Mario - 21-05-2011, 23:20
Oglądacie może to co się dzieje na polsacie ?
winnipool - 22-05-2011, 01:00
Dobranoc. Trzeba się położyć bo jutro na komunię.
Seichan - 22-05-2011, 08:34
Dzień dobry
Bursztynka - 22-05-2011, 09:43
dzień dobry,
cały tydzień słoneczka a jak dziś człowiek ma wolne to jakoś tak nijak na dworze
Andrew - 22-05-2011, 09:56
Hej wszystkim
Jaro1974 - 22-05-2011, 10:20
Dzień dobry MM.
|
|
|