To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 21-05-2011, 15:02

Cześć wszystkim, ja w pracy dziś, komputer służbowy mi padł i odcięty jestem od świata :evil:
radek79 - 21-05-2011, 16:38

no bez kompai internetu to jak bez ręki
Seichan - 21-05-2011, 18:25

Ale dziś leniwy i męczący dzień...
Mario - 21-05-2011, 20:52

:) a ja chciałem zajechać dziś na ten moto weekend na olimpie, ale już byłem za późno i tylko 1 subaru zostało :evil:
Seichan - 21-05-2011, 21:15

My byliśmy koło połudia. I pooglądaliśmy stare amerykańskie samochody 8)
Ciężko byłoby tym zaparkować na typowym miejscu parkingowym ;)

Mario - 21-05-2011, 21:27

Dużo aut było ?
Seichan - 21-05-2011, 21:44

Tych starych amerykańskich ok. 8.
Mario - 21-05-2011, 21:56

No to nie za dużo....ale i tak żałuję, że wcześniej się nie wybrałem.. :)

Jutro na torze też ma się coś dziać

Bursztynka - 21-05-2011, 22:33

dawno mnie nie było, ale jakoś mało czytania do nadrobienia miałam :)
ostatnie dwa tygodnie jak jeden dzień, ale dziś przeprowadzka firmy zakończona, uffuff bo czuję że w maju to ja tylko śpię w domu

Mario - 21-05-2011, 23:20

Oglądacie może to co się dzieje na polsacie ? :)
winnipool - 22-05-2011, 01:00

Dobranoc. Trzeba się położyć bo jutro na komunię.
Seichan - 22-05-2011, 08:34

Dzień dobry :mrgreen:
Bursztynka - 22-05-2011, 09:43

dzień dobry,

cały tydzień słoneczka a jak dziś człowiek ma wolne to jakoś tak nijak na dworze

Andrew - 22-05-2011, 09:56

Hej wszystkim :wink:
Jaro1974 - 22-05-2011, 10:20

Dzień dobry MM.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group