Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 22-05-2011, 10:38
Będę żyła Angina stanowi już prawie tylko wspomnienie
Ale zaczynam już czuć ciśnienie egzaminacyjne
Jaro1974 - 22-05-2011, 10:41
To dobrze. Ja też dochodzę do siebie po wczorajszym popołudniu. Ale głowa mnie przynajmniej nie boli
Seichan - 22-05-2011, 12:08
Jarku, patrząc na wczorajszą frekwencję, sporo osób dziś dochodzi do siebie
Andrew - 22-05-2011, 12:26
| Seichan napisał/a: | sporo osób dziś dochodzi do siebie | M.in. ja
tomasek - 22-05-2011, 12:34
Cześć MM
Ja już w domku
radek79 - 22-05-2011, 12:52
powitać właśnie wróciłem z Lublina i zaraz z no wu jadę
tomasek - 22-05-2011, 12:55
A co cię tak nosi w tą i z powrotem
radek79 - 22-05-2011, 13:31
byłem ze znajomym na giełdzie po części do auta ,a teraz żona wymyśliła ogród botaniczny
bastek - 22-05-2011, 13:39
ja wróciłem z działeczki. ale wczoraj lało fajnie lało, miły chłodek. wcześniej nie dało się chodzić....
Seichan - 22-05-2011, 14:24
Z głowy mi dziś paruje. Wchodzę na najwyższe obroty
bastek - 22-05-2011, 14:52
| Seichan napisał/a: | | Wchodzę na najwyższe obroty | u mnie w zakresie 1500-3000 obr ładnie mruczy, 3000-4000 obr wyje aż uszy bolą, powyżej 4000, a szczególnie 4500 jest ciszej, ładniejszy dźwięk. a w almerce - jak w WRC (powyżej 4000 obr), czy traktorze(1500-2500 obr
a jak się już rozbujasz, uważaj na I i II szybkość komiczną, bo na orbicie możesz się znaleźć, albo nawet poza nią
[ Dodano: 22-05-2011, 14:54 ]
jadę spędzać czas rodzinnie, jak typowy Polak
czyli z Bartkiem do makro na cotygodniowe zakupy
[ Dodano: 22-05-2011, 14:54 ]
wiele rodzin tak spędza czas jak zauważyłem
Mario - 22-05-2011, 16:24
Dzień dobry
Jaro1974 - 22-05-2011, 18:16
Witam ponownie.
radek79 - 22-05-2011, 19:44
ja już w domu płukam sobie nerki
Jaro1974 - 22-05-2011, 19:46
Ja grzeczny jestem- wczoraj było dużo
|
|
|