To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 22-05-2011, 10:38

Będę żyła :mrgreen: Angina stanowi już prawie tylko wspomnienie ;)
Ale zaczynam już czuć ciśnienie egzaminacyjne :shock: :shock: :shock:

Jaro1974 - 22-05-2011, 10:41

To dobrze. Ja też dochodzę do siebie po wczorajszym popołudniu. Ale głowa mnie przynajmniej nie boli :twisted:
Seichan - 22-05-2011, 12:08

Jarku, patrząc na wczorajszą frekwencję, sporo osób dziś dochodzi do siebie :mrgreen:
Andrew - 22-05-2011, 12:26

Seichan napisał/a:
sporo osób dziś dochodzi do siebie :mrgreen:
M.in. ja :mrgreen:
tomasek - 22-05-2011, 12:34

Cześć MM
Ja już w domku :mrgreen:

radek79 - 22-05-2011, 12:52

powitać właśnie wróciłem z Lublina i zaraz z no wu jadę
tomasek - 22-05-2011, 12:55

A co cię tak nosi w tą i z powrotem :lol:
radek79 - 22-05-2011, 13:31

byłem ze znajomym na giełdzie po części do auta ,a teraz żona wymyśliła ogród botaniczny
bastek - 22-05-2011, 13:39

ja wróciłem z działeczki. ale wczoraj lało fajnie lało, miły chłodek. wcześniej nie dało się chodzić....
Seichan - 22-05-2011, 14:24

Z głowy mi dziś paruje. Wchodzę na najwyższe obroty :mrgreen:
bastek - 22-05-2011, 14:52

Seichan napisał/a:
Wchodzę na najwyższe obroty
u mnie w zakresie 1500-3000 obr ładnie mruczy, 3000-4000 obr wyje aż uszy bolą, powyżej 4000, a szczególnie 4500 jest ciszej, ładniejszy dźwięk. :) a w almerce - jak w WRC (powyżej 4000 obr), czy traktorze(1500-2500 obr :)

a jak się już rozbujasz, uważaj na I i II szybkość komiczną, bo na orbicie możesz się znaleźć, albo nawet poza nią :)

[ Dodano: 22-05-2011, 14:54 ]
jadę spędzać czas rodzinnie, jak typowy Polak
czyli z Bartkiem do makro na cotygodniowe zakupy :)

[ Dodano: 22-05-2011, 14:54 ]
wiele rodzin tak spędza czas jak zauważyłem

Mario - 22-05-2011, 16:24

Dzień dobry ;)
Jaro1974 - 22-05-2011, 18:16

Witam ponownie.
radek79 - 22-05-2011, 19:44

ja już w domu płukam sobie nerki
Jaro1974 - 22-05-2011, 19:46

Ja grzeczny jestem- wczoraj było dużo :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group