Lubelskie - Lubelskie OT
Seichan - 22-05-2011, 22:22
| andrew84 napisał/a: | A ja dzi¶ znowu |
Ja po raz pierwszy, ale też dobrze
Andrew - 22-05-2011, 22:29
| Seichan napisał/a: | | andrew84 napisał/a: | A ja dzi¶ znowu |
Ja po raz pierwszy, ale też dobrze |
Hehe a ja dzi¶ 2 żywce lane zimniutkie, póĽniej 1 leżajsk, i na koniec 2 perły export
bastek - 22-05-2011, 23:17
dokończone winko to spod kalmarów, dobranoc.juz
Mario - 22-05-2011, 23:37
dobranoc
Artif - 22-05-2011, 23:53
No to heja.
radek79 - 23-05-2011, 05:59
powitać ,zapowiada się kolejny upalny dzień
tomasek - 23-05-2011, 08:08
Powitać
E tam od razu upalny-ok.40
Andrew - 23-05-2011, 08:29
Cze¶ć. Ja mam już naprawiony komp w pracy
Seichan - 23-05-2011, 09:28
Dzień dobry
radek79 - 23-05-2011, 09:32
| tomasek6 napisał/a: | Powitać
E tam od razu upalny-ok.40 |
w cieniu pod palmami
Andrew - 23-05-2011, 10:39
No kurcze dzi¶ grzeje u mnie w robocie.
Będę dzi¶ w LU może kogo¶ będę mijał
Seichan - 23-05-2011, 11:16
O której będziesz?
Andrew - 23-05-2011, 11:21
Po 17...
bastek - 23-05-2011, 14:45
bry
pytanie do speców od samolotów
co to teraz fruwa pomiedzy chełmem a krasnymstawem? małe, nisko, odrzutowe. manewry jakie¶?
przypomniał mi się kawałek "partyzant Bolek" rudi szuberta i wały jagiellońskie, pamietacie?
Andrew - 23-05-2011, 15:25
Pustki dzi¶. Ja jeszcze 15 minut i do domku, obiadek i do LU...
|
|
|