To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Seichan - 22-05-2011, 22:22

andrew84 napisał/a:
A ja dzi¶ znowu :partyman:


Ja po raz pierwszy, ale też dobrze :mrgreen:

Andrew - 22-05-2011, 22:29

Seichan napisał/a:
andrew84 napisał/a:
A ja dzi¶ znowu :partyman:


Ja po raz pierwszy, ale też dobrze :mrgreen:


Hehe a ja dzi¶ 2 żywce lane zimniutkie, póĽniej 1 leżajsk, i na koniec 2 perły export :mrgreen:

bastek - 22-05-2011, 23:17

dokończone winko to spod kalmarów, dobranoc.juz
Mario - 22-05-2011, 23:37

dobranoc ;)
Artif - 22-05-2011, 23:53

No to heja.
radek79 - 23-05-2011, 05:59

powitać ,zapowiada się kolejny upalny dzień
tomasek - 23-05-2011, 08:08

Powitać :mrgreen:
E tam od razu upalny-ok.40 :lol:

Andrew - 23-05-2011, 08:29

Cze¶ć. Ja mam już naprawiony komp w pracy :)
Seichan - 23-05-2011, 09:28

Dzień dobry ;)
radek79 - 23-05-2011, 09:32

tomasek6 napisał/a:
Powitać :mrgreen:
E tam od razu upalny-ok.40 :lol:

w cieniu pod palmami :mrgreen:

Andrew - 23-05-2011, 10:39

No kurcze dzi¶ grzeje u mnie w robocie.
Będę dzi¶ w LU może kogo¶ będę mijał :wink:

Seichan - 23-05-2011, 11:16

O której będziesz?
Andrew - 23-05-2011, 11:21

Po 17...
bastek - 23-05-2011, 14:45

bry
pytanie do speców od samolotów
co to teraz fruwa pomiedzy chełmem a krasnymstawem? małe, nisko, odrzutowe. manewry jakie¶?
przypomniał mi się kawałek "partyzant Bolek" rudi szuberta i wały jagiellońskie, pamietacie?

Andrew - 23-05-2011, 15:25

Pustki dzi¶. Ja jeszcze 15 minut i do domku, obiadek i do LU...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group