To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 23-05-2011, 16:39

i ja już po robocie teraz kawka
bastek - 23-05-2011, 20:45

cisza totalna.....nawet Iskry prtzestały latać... jade do domu, koniec pracy na dziś
radek79 - 23-05-2011, 20:50

pewnie o 21 się trochę rozkręci
winnipool - 23-05-2011, 20:57

Wracam do żywych. Dzisiaj już nawet dałem radę wykąpać Kubę. Ale jakoś tak dziwnie się czuję na pierwszym zwolnieniu od kiedy podjąłem jakiekolwiek prace zarobkowe.
Andrew - 23-05-2011, 21:43

Ja też już jestem.
radek79 - 23-05-2011, 21:51

a ja już uciekam, do jutra
Seichan - 23-05-2011, 22:54

Dobranoc ;)
Andrew - 23-05-2011, 22:59

Dobranoc :)
Jaro1974 - 23-05-2011, 23:11

bastek1, Jeżeli małe i nisko to raczej tylko iskry bo raczej F-16 to nie było a nawet jakby to musiały by być dwie sztuki razem.A tak w ogóle dobry wieczór i dobranoc :wink:
zbycho77 - 23-05-2011, 23:20

Powitać późnym wieczorem
bastek1 napisał/a:
co to teraz fruwa pomiedzy chełmem a krasnymstawem? małe, nisko, odrzutowe. manewry jakieś?

No właśnie - ja dziś byłem na działce (Nadrybie - niedaleko Piaseczna) latało tego całkiem sporo, ciekawe co tam się działo. Pozdro.
Spokojnej nocki

[ Dodano: 23-05-2011, 23:20 ]
Jaro1974 napisał/a:
Jeżeli małe i nisko to raczej tylko iskry

Nie wiem czy małe, ale raczej nisko latały

Jaro1974 - 23-05-2011, 23:26

Jeżeli tego było więcej to może nawiedził was zespół akrobacyjny "Biało-Czerwone Iskry"
radek79 - 24-05-2011, 06:54

powitać zaraz wyjazd do Lublina blaszakiem ,będzie gorąco
tomasek - 24-05-2011, 06:57

Cześć
A ja do Szczebrzeszyna Galem,będzie chłodno bo klima :mrgreen:

Andrew - 24-05-2011, 08:04

Cześć wszystkim.

Tomek nic się nie dowiedziałeś?

Będę chyba musiał w Allparts zamówić ten wahacz....

bastek - 24-05-2011, 08:35

iskry były srebrne, bez elementów czerwonych i akrobacji nie robili
zbycho77, a kaniwolę kojarzysz? rodzice moi tam domek mają :)
a w nadrybiu, na drodze do cycowa, koło tego ronda, zrobią coś? tam sie nie da jechać, chyba że traktorem....

[ Dodano: 24-05-2011, 10:02 ]
i ciszaaaaa........ znów.... gł pisacz się uczy, a reszta? nie pracujcie tak ciężko. ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group