Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 23-05-2011, 16:39
i ja już po robocie teraz kawka
bastek - 23-05-2011, 20:45
cisza totalna.....nawet Iskry prtzestały latać... jade do domu, koniec pracy na dziś
radek79 - 23-05-2011, 20:50
pewnie o 21 się trochę rozkręci
winnipool - 23-05-2011, 20:57
Wracam do żywych. Dzisiaj już nawet dałem radę wykąpać Kubę. Ale jakoś tak dziwnie się czuję na pierwszym zwolnieniu od kiedy podjąłem jakiekolwiek prace zarobkowe.
Andrew - 23-05-2011, 21:43
Ja też już jestem.
radek79 - 23-05-2011, 21:51
a ja już uciekam, do jutra
Seichan - 23-05-2011, 22:54
Dobranoc
Andrew - 23-05-2011, 22:59
Dobranoc
Jaro1974 - 23-05-2011, 23:11
bastek1, Jeżeli małe i nisko to raczej tylko iskry bo raczej F-16 to nie było a nawet jakby to musiały by być dwie sztuki razem.A tak w ogóle dobry wieczór i dobranoc
zbycho77 - 23-05-2011, 23:20
Powitać późnym wieczorem
| bastek1 napisał/a: | | co to teraz fruwa pomiedzy chełmem a krasnymstawem? małe, nisko, odrzutowe. manewry jakieś? |
No właśnie - ja dziś byłem na działce (Nadrybie - niedaleko Piaseczna) latało tego całkiem sporo, ciekawe co tam się działo. Pozdro.
Spokojnej nocki
[ Dodano: 23-05-2011, 23:20 ]
| Jaro1974 napisał/a: | | Jeżeli małe i nisko to raczej tylko iskry |
Nie wiem czy małe, ale raczej nisko latały
Jaro1974 - 23-05-2011, 23:26
Jeżeli tego było więcej to może nawiedził was zespół akrobacyjny "Biało-Czerwone Iskry"
radek79 - 24-05-2011, 06:54
powitać zaraz wyjazd do Lublina blaszakiem ,będzie gorąco
tomasek - 24-05-2011, 06:57
Cześć
A ja do Szczebrzeszyna Galem,będzie chłodno bo klima
Andrew - 24-05-2011, 08:04
Cześć wszystkim.
Tomek nic się nie dowiedziałeś?
Będę chyba musiał w Allparts zamówić ten wahacz....
bastek - 24-05-2011, 08:35
iskry były srebrne, bez elementów czerwonych i akrobacji nie robili
zbycho77, a kaniwolę kojarzysz? rodzice moi tam domek mają
a w nadrybiu, na drodze do cycowa, koło tego ronda, zrobią coś? tam sie nie da jechać, chyba że traktorem....
[ Dodano: 24-05-2011, 10:02 ]
i ciszaaaaa........ znów.... gł pisacz się uczy, a reszta? nie pracujcie tak ciężko.
|
|
|