To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 24-05-2011, 11:25

Cisza ostatnio tutaj panuje :wink:
Seichan - 24-05-2011, 12:25

bastek1 napisał/a:
gł pisacz się uczy


Mła się znaczy? :mrgreen: Dziś się uczyłam pod sądem, bo zamiast sprawdzić, o której mam sprawę poleciałam na ślepo. I się okazało, że sprawa jest 2 h później, niż sądziłam. Kodeks, ławeczka przed sądem i dalej się uczyć :mrgreen:

A teraz już w normalnych (czytaj: domowych) warunkach testów ciąg dalszy :roll:

Andrew - 24-05-2011, 12:27

Cytat:
A teraz już w normalnych (czytaj: domowych) warunkach testów ciąg dalszy :roll:
I jak się przyswaja wiedza :?:
Seichan - 24-05-2011, 12:32

Wódka lepiej wchodzi :badgrin:
Andrew - 24-05-2011, 12:33

Seichan napisał/a:
Wódka lepiej wchodzi :badgrin:
To zrób sobie prze...rwę :mrgreen:
Seichan - 24-05-2011, 12:34

Po dzieci ktoś musi jechać ;)
Dobra, idę stukać.. stuk... stuk... stuk... Ech.........

Andrew - 24-05-2011, 12:35

Powodzenia :wink:
Jaro1974 - 24-05-2011, 13:39

Powitać wszystkich. Dziś trochę wcześniej. Właśnie wróciłem z tomografii komputerowej. No i za ciekawie to nie wygląda - moim zdaniem :?
Andrew - 24-05-2011, 14:06

Jaro1974 napisał/a:
No i za ciekawie to nie wygląda - moim zdaniem :?
Co wyszło?
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:12

Z tego co napisali mi na opisie to mam niedrożne jak to ładnie napisali " kompleksy ujściowo- przewodowe" , jakieś masy wypełniają zatoki oraz najlepsze - concha bullosa ( już się dowiedziałem że to małżowina puszkowa która jest chyba za duża) oraz krzywa przegroda nosowa ( o tym to akurat wiedziałem od dawna). Coś mi się wydaje że bez szpitala się nie obędzie :evil:
Andrew - 24-05-2011, 14:17

Z tymi przegrodami to uważaj, bo koledze źle zrobili i ma teraz problemy ze smarkaniem...
Jaro1974 napisał/a:
Coś mi się wydaje że bez szpitala się nie obędzie :evil:
To nie dobrze :(
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:18

Na przegrodę to wcale się nie będę godził. Niezostanie tak jak jest :|
Andrew - 24-05-2011, 14:18

Jaro1974 napisał/a:
Niezostanie tak jak jest :|
I tak trzymać :wink:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:19

Ja nie mam zamiaru później chodzić z pampersem pod nosem :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:25

Kwardziel :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group