To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 24-05-2011, 14:27

Już widziałem śmiałków którzy robili przegrodę na własne życzenie :!: a później płakali że boli i w ogóle :wink: Tak czytam na temat tego badziewia w necie i już mi się nie chce.
Andrew - 24-05-2011, 14:30

No wiesz bądź kwardzielem :mrgreen: Zrób sobie operację plastyczną :wink:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:32

To muszę poczekać jak będą zdzierali asfalt to rzucę się pod frezarkę :twisted: Face lifting murowany :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:33

Hehe. Dobry pomysł :mrgreen:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:34

Wyczytałem że wkładają do nosa jakieś ustrojstwo i dłubią w nim. Już mnie coś strzela i nie powiem co :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:35

Ogólnie nieciekawa sprawa :twisted:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:37

Zdecydowanie. tego typu zabawy dobre są dla sadomasochistów a ja nim nie jestem na szczęście :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:37

:mrgreen: Może zostaniesz :twisted:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:38

Chyba w następnym wcieleniu :twisted:
Andrew - 24-05-2011, 14:39

Też może być :mrgreen:
matunio20 - 24-05-2011, 14:40

hej... ale mam neta... a raczej więcej go nie mam niż mam... U mnie w wiosce szukają gazu właśnie ;p ale tłucze ta maszyna :D .
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:41

matunio20, trzymaj ściany żeby nie złożyły się :mrgreen: Żartuję oczywiście
andrew84, to ja zostanę przy swoim wcieleniu jednak :mrgreen:

matunio20 - 24-05-2011, 14:44

Cytat:
matunio20, trzymaj ściany żeby nie złożyły się :mrgreen: Żartuję oczywiście


Mocna konstrukcja :p

Też mam krzywą przegrodę nosową po starciu z kurą, jechałem na rowerze i wpadła mi pod przednie koło i sobie nos połamałem, ale sam się zrósł i jest ok :p nawet nie widać, tylko jedną dziurką więcej powietrza wciągam :D :D

Jaro1974 - 24-05-2011, 14:45

A ja mam tak od nowości :twisted: Wada konstrukcyjna :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:49

matunio20 napisał/a:
U mnie w wiosce szukają gazu właśnie ;p ale tłucze ta maszyna :D .
Geofizyka Toruń :mrgreen:
Jaro1974 napisał/a:
andrew84, to ja zostanę przy swoim wcieleniu jednak :mrgreen:
Bardzo dobry wybór :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group