Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:27
Już widziałem śmiałków którzy robili przegrodę na własne życzenie a później płakali że boli i w ogóle Tak czytam na temat tego badziewia w necie i już mi się nie chce.
Andrew - 24-05-2011, 14:30
No wiesz bądź kwardzielem Zrób sobie operację plastyczną
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:32
To muszę poczekać jak będą zdzierali asfalt to rzucę się pod frezarkę Face lifting murowany
Andrew - 24-05-2011, 14:33
Hehe. Dobry pomysł
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:34
Wyczytałem że wkładają do nosa jakieś ustrojstwo i dłubią w nim. Już mnie coś strzela i nie powiem co
Andrew - 24-05-2011, 14:35
Ogólnie nieciekawa sprawa
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:37
Zdecydowanie. tego typu zabawy dobre są dla sadomasochistów a ja nim nie jestem na szczęście
Andrew - 24-05-2011, 14:37
Może zostaniesz
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:38
Chyba w następnym wcieleniu
Andrew - 24-05-2011, 14:39
Też może być
matunio20 - 24-05-2011, 14:40
hej... ale mam neta... a raczej więcej go nie mam niż mam... U mnie w wiosce szukają gazu właśnie ;p ale tłucze ta maszyna .
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:41
matunio20, trzymaj ściany żeby nie złożyły się Żartuję oczywiście
andrew84, to ja zostanę przy swoim wcieleniu jednak
matunio20 - 24-05-2011, 14:44
| Cytat: | matunio20, trzymaj ściany żeby nie złożyły się Żartuję oczywiście |
Mocna konstrukcja
Też mam krzywą przegrodę nosową po starciu z kurą, jechałem na rowerze i wpadła mi pod przednie koło i sobie nos połamałem, ale sam się zrósł i jest ok nawet nie widać, tylko jedną dziurką więcej powietrza wciągam :D
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:45
A ja mam tak od nowości Wada konstrukcyjna
Andrew - 24-05-2011, 14:49
| matunio20 napisał/a: | U mnie w wiosce szukają gazu właśnie ;p ale tłucze ta maszyna . | Geofizyka Toruń
| Jaro1974 napisał/a: | andrew84, to ja zostanę przy swoim wcieleniu jednak | Bardzo dobry wybór
|
|
|