Lubelskie - Lubelskie OT
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:51
Po co zmieniać coś co jest dobre
Andrew - 24-05-2011, 14:55
| Jaro1974 napisał/a: | Po co zmieniać coś co jest dobre | Nie widziałem się nie wypowiem, no i upodobań w stronę płci męskiej nie mam
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:56
Dowcipas przecież ja nie o tym
Andrew - 24-05-2011, 14:59
| Jaro1974 napisał/a: | Dowcipas przecież ja nie o tym | Wiem, panie wiem
Kurde auto mi strasznie skrzypi.
Wczoraj myślałem, że się z nerwów wykończę. Podejrzewam plastiki przy amorach z przodu...
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:01
Znaczy się rozeschło się Może tak być że to plastiki a może na tulejkach. Ja w seacie jak mi tulejki poleciały to też trzeszczało wszystko.
matunio20 - 24-05-2011, 15:02
| andrew84 napisał/a: | Geofizyka Toruń |
Brat cioteczny tam robi chodzi i paliki wbija
Andrew - 24-05-2011, 15:03
Patrzyłem niby te plastiki mi wychodzą na to. Jak się powoli jedzie to tak trzeszczy
Przed wymianą też potrzeszczywało
Trzeba mechanika nawiedzić
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:03
| matunio20 napisał/a: | Brat cioteczny tam robi chodzi i paliki wbija |
No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży
Andrew - 24-05-2011, 15:04
| Jaro1974 napisał/a: | No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży |
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:06
Andrzej jak masz WD-40 lub coś podobnego to popryskaj podejrzane miejsca i zobaczysz czy to jest to. Po co od razu mechanikowi cztery litery zawracać.
matunio20 - 24-05-2011, 15:07
| Jaro1974 napisał/a: | No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży |
haha on aktualnie pod Poznaniem robi
Andrew - 24-05-2011, 15:07
| Jaro1974 napisał/a: | | Andrzej jak masz WD-40 lub coś podobnego to popryskaj podejrzane miejsca i zobaczysz czy to jest to. Po co od razu mechanikowi cztery litery zawracać. | Tak zrobię. Miał ktoś styczność z firmą SH wahaczy???
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:07
| matunio20 napisał/a: | haha on aktualnie pod Poznaniem robi |
A może to się właśnie z pod Poznania niesie
[ Dodano: 24-05-2011, 15:08 ]
Andrzej ja wahaczy jeszcze nie robiłem to nie wiem nic w tym temacie.
matunio20 - 24-05-2011, 15:09
wczoraj naprawiłem swój pojazd, tj. zielony składaczek na kołach 20' się piasta rozsypała w mielonkę z 3 jedną złożyłem
[ Dodano: 24-05-2011, 15:10 ]
| Jaro1974 napisał/a: | matunio20 napisał/a:
haha on aktualnie pod Poznaniem robi
A może to się właśnie z pod Poznania niesie |
200 metrów od mojego domu tłuk. zaraz skończą bo im się dniówka kończy, wczoraj było to samo.
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:11
matunio20, ty toś jest cudotwórca Tęż kiedyś miałem taki składaczek tyle tylko że czerwony i zwał się "WIGRY 2"
|
|
|