To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Jaro1974 - 24-05-2011, 14:51

Po co zmieniać coś co jest dobre :mrgreen:
Andrew - 24-05-2011, 14:55

Jaro1974 napisał/a:
Po co zmieniać coś co jest dobre :mrgreen:
Nie widziałem się nie wypowiem, no i upodobań w stronę płci męskiej nie mam :mrgreen:
Jaro1974 - 24-05-2011, 14:56

Dowcipas :mrgreen: przecież ja nie o tym 8)
Andrew - 24-05-2011, 14:59

Jaro1974 napisał/a:
Dowcipas :mrgreen: przecież ja nie o tym 8)
Wiem, panie wiem :mrgreen:
Kurde auto mi strasznie skrzypi.
Wczoraj myślałem, że się z nerwów wykończę. Podejrzewam plastiki przy amorach z przodu...

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:01

Znaczy się rozeschło się :twisted: Może tak być że to plastiki a może na tulejkach. Ja w seacie jak mi tulejki poleciały to też trzeszczało wszystko.
matunio20 - 24-05-2011, 15:02

andrew84 napisał/a:
Geofizyka Toruń :mrgreen:


Brat cioteczny tam robi :p chodzi i paliki wbija :D

Andrew - 24-05-2011, 15:03

Patrzyłem niby te plastiki mi wychodzą na to. Jak się powoli jedzie to tak trzeszczy :evil:
Przed wymianą też potrzeszczywało :roll:
Trzeba mechanika nawiedzić :mrgreen:

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:03

matunio20 napisał/a:
Brat cioteczny tam robi :p chodzi i paliki wbija :D

No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży :mrgreen:

Andrew - 24-05-2011, 15:04

Jaro1974 napisał/a:
No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:06

Andrzej jak masz WD-40 lub coś podobnego to popryskaj podejrzane miejsca i zobaczysz czy to jest to. Po co od razu mechanikowi cztery litery zawracać.
matunio20 - 24-05-2011, 15:07

Jaro1974 napisał/a:
No to mały młoteczek musi mieć skoro wszystko drży :mrgreen:


haha :p on aktualnie pod Poznaniem robi :p :P

Andrew - 24-05-2011, 15:07

Jaro1974 napisał/a:
Andrzej jak masz WD-40 lub coś podobnego to popryskaj podejrzane miejsca i zobaczysz czy to jest to. Po co od razu mechanikowi cztery litery zawracać.
Tak zrobię. Miał ktoś styczność z firmą SH wahaczy???
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:07

matunio20 napisał/a:
haha :p on aktualnie pod Poznaniem robi :p :P

A może to się właśnie z pod Poznania niesie :twisted: :mrgreen:

[ Dodano: 24-05-2011, 15:08 ]
Andrzej ja wahaczy jeszcze nie robiłem to nie wiem nic w tym temacie.

matunio20 - 24-05-2011, 15:09

wczoraj naprawiłem swój pojazd, tj. zielony składaczek na kołach 20' :p się piasta rozsypała w mielonkę :D z 3 jedną złożyłem :D

[ Dodano: 24-05-2011, 15:10 ]
Jaro1974 napisał/a:
matunio20 napisał/a:
haha :p on aktualnie pod Poznaniem robi :p :P

A może to się właśnie z pod Poznania niesie :twisted: :mrgreen:


200 metrów od mojego domu tłuk. zaraz skończą bo im się dniówka kończy, wczoraj było to samo.

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:11

matunio20, ty toś jest cudotwórca :mrgreen: Tęż kiedyś miałem taki składaczek tyle tylko że czerwony i zwał się "WIGRY 2" :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group