To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

matunio20 - 24-05-2011, 15:13

kurde, wczoraj lantrą po podwórku polatałem trochę i ma coś takiego ze jak wcisnę np. gaz do polowy (na P) i go trzymam to wkręca się do tych obrotów ale nie zostaje, spada i się znowu wkręca. falują obroty tez na postoju normalnie... krokowiec??
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:15

Jak na postoju ci falują to może być krokowiec. Przeczyść i sprawdź :wink:
matunio20 - 24-05-2011, 15:15

Jaro1974 napisał/a:
Tęż kiedyś miałem taki składaczek tyle tylko że czerwony i zwał się "WIGRY 2" :mrgreen:


Na moim pisało "RUBIN" Ale przeprowadziłem tuning i pozbyłem się znaczków formowych :D

[ Dodano: 24-05-2011, 15:16 ]
Jaro1974 napisał/a:
Przeczyść i sprawdź :wink:

poczekamy na brata :p

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:17

matunio20 napisał/a:
Na moim pisało "RUBIN" Ale przeprowadziłem tuning i pozbyłem się znaczków formowych :D
Ja swojemu też zafundowałem tuningi i stał się bezimienny :twisted:
matunio20 - 24-05-2011, 15:18

Jaro1974 napisał/a:
Ja swojemu też zafundowałem tuningi i stał się bezimienny :twisted:


Mój ma jeszcze oponę "motylek" na tylnej osi :) i nie ma mocnych :p

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:19

A ja swoim już dawno się ogoliłem :mrgreen:
Mario - 24-05-2011, 15:36

Witam :)
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:38

Cześć Mario :wink:
Mario - 24-05-2011, 15:41

Co słychać ? :)
Seichan - 24-05-2011, 15:43

Czołem ;)
Jaro, przegrodę to i ja mam krzywą, wyszło na tomografie. I jakoś mnie to nie wzruszyło :mrgreen:
A o co chodzi z tymi pozostałymi uwagami?
Gorąco jak diabli, tym razem ktoś zaczyna przesadzać z ogrzewaniem na zewnątrz :P

Jaro1974 - 24-05-2011, 15:48

Renata przegrodę pal diabli niech sobie będzie krzywa tylko ujścia z zatok są podobno niedrożne. I jakieś badziewie zwane concha bullosa wyrosło mi w nosie za duże i z tego co czytałem na necie to trzeba będzie to "zreperować" :?
Mario - 24-05-2011, 15:53

To ja widzę muszę nadrobić kilka stron...bo nie w temacie jestem :oops:

coś się stało ?

Seichan - 24-05-2011, 15:54

Jak trzeba, to trzeba. Może dzięki temu będziesz miał spokój z zatokami ;) Jeśli tak, to sądzę, że warto.
Jaro1974 - 24-05-2011, 17:44

No zobaczymy. Właśnie wróciłem z małej akcji ppoż :mrgreen:
zbycho77 - 24-05-2011, 18:31

Powitać, widzę, że jak zwykle "natrzaskaliście" stron :) nie dam rady doczytać ...
bastek1 napisał/a:
zbycho77, a kaniwolę kojarzysz? rodzice moi tam domek mają

- pewnie, że tak, to blisko od naszej działki
bastek1 napisał/a:
a w nadrybiu, na drodze do cycowa, koło tego ronda, zrobią coś? tam sie nie da jechać, chyba że traktorem....

jest ona właśnie ze 300m od tego ronda - mamy nadzieję, że coś zrobią. Była duża radocha jak się czepili tego ronda, myślałem że zrobią więcej ale zatrzymali się na nim i dalej droga jest fatalna.
Generalnie w Nadrybiu istnieje problem szkód górniczych i dlatego z drogami jest kłopot, a może być jeszcze większy :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group