Lubelskie - Lubelskie OT
matunio20 - 24-05-2011, 15:13
kurde, wczoraj lantrą po podwórku polatałem trochę i ma coś takiego ze jak wcisnę np. gaz do polowy (na P) i go trzymam to wkręca się do tych obrotów ale nie zostaje, spada i się znowu wkręca. falują obroty tez na postoju normalnie... krokowiec??
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:15
Jak na postoju ci falują to może być krokowiec. Przeczyść i sprawdź
matunio20 - 24-05-2011, 15:15
| Jaro1974 napisał/a: | Tęż kiedyś miałem taki składaczek tyle tylko że czerwony i zwał się "WIGRY 2" |
Na moim pisało "RUBIN" Ale przeprowadziłem tuning i pozbyłem się znaczków formowych
[ Dodano: 24-05-2011, 15:16 ]
| Jaro1974 napisał/a: | Przeczyść i sprawdź |
poczekamy na brata
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:17
| matunio20 napisał/a: | Na moim pisało "RUBIN" Ale przeprowadziłem tuning i pozbyłem się znaczków formowych | Ja swojemu też zafundowałem tuningi i stał się bezimienny
matunio20 - 24-05-2011, 15:18
| Jaro1974 napisał/a: | Ja swojemu też zafundowałem tuningi i stał się bezimienny |
Mój ma jeszcze oponę "motylek" na tylnej osi i nie ma mocnych
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:19
A ja swoim już dawno się ogoliłem
Mario - 24-05-2011, 15:36
Witam
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:38
Cześć Mario
Mario - 24-05-2011, 15:41
Co słychać ?
Seichan - 24-05-2011, 15:43
Czołem
Jaro, przegrodę to i ja mam krzywą, wyszło na tomografie. I jakoś mnie to nie wzruszyło
A o co chodzi z tymi pozostałymi uwagami?
Gorąco jak diabli, tym razem ktoś zaczyna przesadzać z ogrzewaniem na zewnątrz
Jaro1974 - 24-05-2011, 15:48
Renata przegrodę pal diabli niech sobie będzie krzywa tylko ujścia z zatok są podobno niedrożne. I jakieś badziewie zwane concha bullosa wyrosło mi w nosie za duże i z tego co czytałem na necie to trzeba będzie to "zreperować"
Mario - 24-05-2011, 15:53
To ja widzę muszę nadrobić kilka stron...bo nie w temacie jestem
coś się stało ?
Seichan - 24-05-2011, 15:54
Jak trzeba, to trzeba. Może dzięki temu będziesz miał spokój z zatokami Jeśli tak, to sądzę, że warto.
Jaro1974 - 24-05-2011, 17:44
No zobaczymy. Właśnie wróciłem z małej akcji ppoż
zbycho77 - 24-05-2011, 18:31
Powitać, widzę, że jak zwykle "natrzaskaliście" stron nie dam rady doczytać ...
| bastek1 napisał/a: | | zbycho77, a kaniwolę kojarzysz? rodzice moi tam domek mają |
- pewnie, że tak, to blisko od naszej działki
| bastek1 napisał/a: | | a w nadrybiu, na drodze do cycowa, koło tego ronda, zrobią coś? tam sie nie da jechać, chyba że traktorem.... |
jest ona właśnie ze 300m od tego ronda - mamy nadzieję, że coś zrobią. Była duża radocha jak się czepili tego ronda, myślałem że zrobią więcej ale zatrzymali się na nim i dalej droga jest fatalna.
Generalnie w Nadrybiu istnieje problem szkód górniczych i dlatego z drogami jest kłopot, a może być jeszcze większy
|
|
|