To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 24-05-2011, 21:17

Cześć a ja właśnie ze spisu wróciłem.
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:18

A ja z zajęć popołudniowych na świeżym powietrzu
:mrgreen:

Andrew - 24-05-2011, 21:19

I chyba na spot przyjadę, bo zawody przełożone :mrgreen:
radek79 - 24-05-2011, 21:19

powitać w końcu wolne
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:20

A ja zobaczę - wszystko będzie zależne od lekarza :(
radek79 - 24-05-2011, 21:20

i też na spocie powinienem się pokazać
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:22

Ja będę chciał być :)
radek79 - 24-05-2011, 21:23

Jaro1974 napisał/a:
Ja będę chciał być :)

chcieć to móc

Andrew - 24-05-2011, 21:24

Mnie dawno nie było. A gal mnie wnerwia bo skrzypi :evil:
radek79 - 24-05-2011, 21:27

andrew84 napisał/a:
Mnie dawno nie było. A gal mnie wnerwia bo skrzypi :evil:

może to w krzyżu :biggrin:

Andrew - 24-05-2011, 21:34

Nie w przednim zawieszeniu i wydaję mi się, że to te niby gumy przy amortyzatorach :evil:
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:38

Radek to już nie ode mnie zależy
Seichan - 24-05-2011, 21:40

Malowanie ścian, podłóg oraz drzwi wejściowych:
a) należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu;
b) należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, z zastrzeżeniem, że chodzi o malowanie wewnętrznej strony drzwi wejściowych;
c) nie należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu i obciążają właściciela.

Jaro1974 - 24-05-2011, 21:41

ja bym na "c" obstawił :mrgreen:
Seichan - 24-05-2011, 21:45

Art. 681 KC
Do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, należą w szczególności: drobne naprawy podłóg, drzwi i okien, malowanie ścian, podłóg oraz wewnętrznej strony drzwi wejściowych, jak również drobne naprawy instalacji i urządzeń technicznych, zapewniających korzystanie ze światła, ogrzewania lokalu, dopływu i odpływu wody.

Czyli od wewnątrz najemca na swój koszt, z zewnątrz właściciel, bo to już jest duży nakład :roll:

O tempora o mores :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group