Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 24-05-2011, 21:17
Cześć a ja właśnie ze spisu wróciłem.
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:18
A ja z zajęć popołudniowych na świeżym powietrzu
Andrew - 24-05-2011, 21:19
I chyba na spot przyjadę, bo zawody przełożone
radek79 - 24-05-2011, 21:19
powitać w końcu wolne
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:20
A ja zobaczę - wszystko będzie zależne od lekarza
radek79 - 24-05-2011, 21:20
i też na spocie powinienem się pokazać
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:22
Ja będę chciał być
radek79 - 24-05-2011, 21:23
| Jaro1974 napisał/a: | Ja będę chciał być |
chcieć to móc
Andrew - 24-05-2011, 21:24
Mnie dawno nie było. A gal mnie wnerwia bo skrzypi
radek79 - 24-05-2011, 21:27
| andrew84 napisał/a: | Mnie dawno nie było. A gal mnie wnerwia bo skrzypi |
może to w krzyżu
Andrew - 24-05-2011, 21:34
Nie w przednim zawieszeniu i wydaję mi się, że to te niby gumy przy amortyzatorach
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:38
Radek to już nie ode mnie zależy
Seichan - 24-05-2011, 21:40
Malowanie ścian, podłóg oraz drzwi wejściowych:
a) należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu;
b) należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, z zastrzeżeniem, że chodzi o malowanie wewnętrznej strony drzwi wejściowych;
c) nie należy do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu i obciążają właściciela.
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:41
ja bym na "c" obstawił
Seichan - 24-05-2011, 21:45
Art. 681 KC
Do drobnych nakładów, które obciążają najemcę lokalu, należą w szczególności: drobne naprawy podłóg, drzwi i okien, malowanie ścian, podłóg oraz wewnętrznej strony drzwi wejściowych, jak również drobne naprawy instalacji i urządzeń technicznych, zapewniających korzystanie ze światła, ogrzewania lokalu, dopływu i odpływu wody.
Czyli od wewnątrz najemca na swój koszt, z zewnątrz właściciel, bo to już jest duży nakład
O tempora o mores
|
|
|