Lubelskie - Lubelskie OT
bastek - 24-05-2011, 21:46
a tak
b nie
c nie wiem
d wiem, ale nie powiem
a tak wogóle, po co myć, czy malować, skoro można wywietrzyć:)
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:48
bastek1, święta racja
Artif - 24-05-2011, 21:55
Cześć Wam!
Ja jak zwykle piszę pod wieczór, bo tylko teraz mam chwilkę wolnego. A wy zaraz pójdziecie spać, to sobie nie pogadamy .
Renia, jak się tego wszystkiego nauczysz, to ty będziesz mądra . A tak naprawdę współczuję. Z doświadczenia wiem, że 90 % nabytej wiedzy to psu na budę. I tak trzeba się zawsze doszkalać oddzielnie.
Jaro1974 - 24-05-2011, 21:59
bastek1, i co sądzisz o tych moich dziwnych przypadłościach bo ja już sam nie wiem co mam na ten temat myśleć
Seichan - 24-05-2011, 22:01
Artur, akurat w przypadku tego egzaminu 70% wiedzy przyda mi się w dalszej pracy zawodowej Na co dzień korzystam z 30-40% tej wiedzy.
A że doszkalać się będę musiała, to bardziej niż pewne. Sejm każdej kadencji niesie ze sobą pomysły na zmiany, a już jak je uchwali - muszę je przyswoić. Na szczęście tylko z dziedzin, z których opracowuję dane zagadnienie. I tak bez końca...
Artif - 24-05-2011, 22:23
No to chociaż Ty nie uczysz się na darmo .
Seichan - 24-05-2011, 22:33
Za stara już jestem na to
Dobranoc
Andrew - 24-05-2011, 22:33
A jak Renato ogólnie nauka idzie??
[ Dodano: 24-05-2011, 22:37 ]
Dobranoc
Jaro1974 - 24-05-2011, 23:07
A ja przeglądam portal mundurowy i co tam piszą to nie za bardzo mnie to uspokaja powiem szczerze. Jeszcze mam możliwość rzucenia kwitem do 31 maja. I bardzo głęboko nad tym się zastanawiam
Andrew - 24-05-2011, 23:08
Co się dzieje?
Jaro1974 - 24-05-2011, 23:12
Ludzie zaczynają kwitami rzucać do cywila.
Andrew - 24-05-2011, 23:14
Ja spadam spać. Narka
Artif - 24-05-2011, 23:22
Heja.
Jaro1974 - 24-05-2011, 23:22
No na razie. i ja znikam -dobranoc
bastek - 24-05-2011, 23:47
jarek, przegrodę to zostaw w spokoj, jeśli nie daje dolegliwości. ale tą przerośniętą małżowinę, jeśli blokuje ujście zatok - to cały czas Ci będzie zalegało, i się paliło. i albo antybiotyk, albi punkcje zatok, albo leki zwykłe wystarczą....jak się dobrze zeskrobie to powinien być spokój...
chirurg ( a laryngolog to chirurg) powie zawsze, żę trzeba ciąć... podobnie ze mną - jak widzę początek zaćmy-proponuj,e operację, jak jest jaskra, to równorzędne dla mnie leczenie zabiegowe (laserem) i kroplami..
jak ci dwóch powie, żeś pijany, to się kadź i spij, czyli jak dwoch laryngologów powie, rżnąć, - trza się kłaść
.a z kwitami -to chyba jak u nauczycieli? mama moja nabrala praw do emerytury, i musiała przejśc do jakiejś daty, było to za niecały rok. jakby nie przeszła, to musiałaby pracować do 60 r.z
|
|
|