To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

radek79 - 25-05-2011, 06:53

powitać
zbycho77 - 25-05-2011, 07:47

Powitać wszystkich MM.
Jaro, jak myślisz o zmianie zajęcia, to weź pod uwagę, że w Świdniku będzie lotnisko i chyba chcą przyjąć sporo ludzi... miałbyś blisko na spoty ;P

Andrew - 25-05-2011, 07:59

Cześć. W nocy padało i wiało strasznie :shock:
Seichan - 25-05-2011, 08:04

Dzień dobry ;)
tomasek - 25-05-2011, 08:42

Cześć MM
Wczoraj miałem przymusowy dzień bez lapka,telewizorka i radia :wink:
Królik pozjadał mi kabelki,wylazł z klatki i szalał całą noc :evil:

Mario - 25-05-2011, 09:21

Dzień dobry :biggrin:
Seichan - 25-05-2011, 11:29

Misiaki, nie spać :twisted:
Ja się uczę, ale Wy moglibyście nadrabiać :mrgreen:

Tomek - jak nie karmisz zwierzaka, to takie skutki :badgrin: Gryzie wszystko ;)

Jarek, dlaczego do 31 maja? Co to za magiczna data?

Andrew - 25-05-2011, 11:34

Królik kabelkożerca :mrgreen:

Ja wahacze zamówiłem do gala :wink:

winnipool - 25-05-2011, 12:31

A ja ostatni dzień na zwolnieniu. Jutro powrót do pracy więc i na forum się pewnie będę więcej udzielał :)
tomasek - 25-05-2011, 12:52

Renata te bestie bardzo lubią obgryzać kabelki :twisted:
do tego jest taki sprytny,że obgryzie kable pod napięciem i dziada nie ubije :P
elektryk jakiś czy co :lol:
Dopiero teraz ogarnąłem szkody po jego wyżerce :roll:

radek79 - 25-05-2011, 13:02

powitać a ja latam z laptopem po sklepie i szukam zasięgu na hotspota ale się w końcu udało ,trochę nie wygodnie ale czego nie robi się z nudów
Mario - 25-05-2011, 17:37

Co tak cicho tutaj :) ?
zbycho77 - 25-05-2011, 17:54

Ano cicho, pewnie znowu przez pogodę :)
Bursztynka - 25-05-2011, 17:58

hejka, wymieniłam w końcu te końcówki drążków kierowniczych w colciaku i powrócił dawny komfort jazdy :)
za to muszę pojechać ustawić zbieżność bo ściąga po tym zabiegu w prawo :/
podpowiecie ile mam szykować złotówek na tą zbieżność? i czy to prawda że na alumach jest drożej?

zbycho77 - 25-05-2011, 18:01

Alumy nie mają tutaj znaczenia - myślę, że będzie Cię to kosztowało 50-70 złociszy, a po wymianie końcówek zawsze to trzeba zrobić, pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group