Lubelskie - Lubelskie OT
radek79 - 25-05-2011, 06:53
powitać
zbycho77 - 25-05-2011, 07:47
Powitać wszystkich MM.
Jaro, jak myślisz o zmianie zajęcia, to weź pod uwagę, że w Świdniku będzie lotnisko i chyba chcą przyjąć sporo ludzi... miałbyś blisko na spoty ;P
Andrew - 25-05-2011, 07:59
Cześć. W nocy padało i wiało strasznie
Seichan - 25-05-2011, 08:04
Dzień dobry
tomasek - 25-05-2011, 08:42
Cześć MM
Wczoraj miałem przymusowy dzień bez lapka,telewizorka i radia
Królik pozjadał mi kabelki,wylazł z klatki i szalał całą noc
Mario - 25-05-2011, 09:21
Dzień dobry
Seichan - 25-05-2011, 11:29
Misiaki, nie spać
Ja się uczę, ale Wy moglibyście nadrabiać
Tomek - jak nie karmisz zwierzaka, to takie skutki Gryzie wszystko
Jarek, dlaczego do 31 maja? Co to za magiczna data?
Andrew - 25-05-2011, 11:34
Królik kabelkożerca
Ja wahacze zamówiłem do gala
winnipool - 25-05-2011, 12:31
A ja ostatni dzień na zwolnieniu. Jutro powrót do pracy więc i na forum się pewnie będę więcej udzielał
tomasek - 25-05-2011, 12:52
Renata te bestie bardzo lubią obgryzać kabelki
do tego jest taki sprytny,że obgryzie kable pod napięciem i dziada nie ubije
elektryk jakiś czy co
Dopiero teraz ogarnąłem szkody po jego wyżerce
radek79 - 25-05-2011, 13:02
powitać a ja latam z laptopem po sklepie i szukam zasięgu na hotspota ale się w końcu udało ,trochę nie wygodnie ale czego nie robi się z nudów
Mario - 25-05-2011, 17:37
Co tak cicho tutaj ?
zbycho77 - 25-05-2011, 17:54
Ano cicho, pewnie znowu przez pogodę
Bursztynka - 25-05-2011, 17:58
hejka, wymieniłam w końcu te końcówki drążków kierowniczych w colciaku i powrócił dawny komfort jazdy
za to muszę pojechać ustawić zbieżność bo ściąga po tym zabiegu w prawo :/
podpowiecie ile mam szykować złotówek na tą zbieżność? i czy to prawda że na alumach jest drożej?
zbycho77 - 25-05-2011, 18:01
Alumy nie mają tutaj znaczenia - myślę, że będzie Cię to kosztowało 50-70 złociszy, a po wymianie końcówek zawsze to trzeba zrobić, pozdro
|
|
|