To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Bursztynka - 25-05-2011, 18:03

zbycho77, w Łęcznej w auto-miku? czy lepiej w Lublinie gdzieś podjechać?
zbycho77 - 25-05-2011, 18:06

Wiesz gdzie ja to robiłem - w SpeedCar'ze na Lubartowskiej w LBN, ale myślę, że w Łęcznej też zrobią - nie robiłem nigdy niczego w Auto-Miku, dlatego trudno mi coś więcej o nich powiedzieć.
Bursztynka - 25-05-2011, 18:11

oki dzięki :)
radek79 - 25-05-2011, 20:18

ZBIEŻNOŚĆ powinni ci ustawić w każdym serwisie ,po prostu gdzie ci bliżej
Andrew - 25-05-2011, 21:42

Ustawienie zbieżności powinno kosztować 30-40 zł.

Poza tym witam. Ze spisu wróciłem, mam już tego dość :evil:
Wahacze do gala jakieś SH zamówiłem...

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:28

Dobry wieczór wszystkim. Renata - 31 maj to ostatni dzień żeby złożyć wypowiedzenie i odejść z tym co się należy - bo gdyby ustawa weszła w życie z dniem 01.01.2012 a ja bym złożył kwit z datą późniejszą to wojskowe biuro emerytalne ma pół roku na zebranie dokumentacji i wydanie decyzji o emeryturze a jak wiemy 31.12 każdego roku jest najpracowitszym dniem w roku i mogliby się nie wyrobić . W tym momencie wchodzę w rok 2012 i jest wiadomo co. wchodzą nowe przepisy i nie mam dosłownie nic. Zbycho77 jeśli chodzi o Świdnik i lotnisko to nie jest wcale głupi pomysł żeby tam się załapać do pracy tym bardziej że przez pewien okres czasu zabezpieczałem odloty i przyloty samolotów więc wiem co i jak. bastek1 przegroda zostanie na swoim miejscu a jeśli chodzi o lekarza do którego się udaję w poniedziałek to jak znam życie położy mnie na szpital bo z tego słynie. Zastanawiam się nad pójściem do innego laryngologa. A tak w ogóle siostra podpowiedziała mi żeby zrobić sobie napary z majeranku - podobno pomaga.
bastek - 25-05-2011, 22:32

witam
tomasek6 napisał/a:
Królik pozjadał mi kabelki,wylazł z klatki i szalał całą noc

mi myszoskoczki podgryzły kable :) ale ciut tylko

Andrew - 25-05-2011, 22:32

Jaro1974 napisał/a:
A tak w ogóle siostra podpowiedziała mi żeby zrobić sobie napary z majeranku - podobno pomaga.
I z młodych piersi :twisted:
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:33

andrew84 napisał/a:
I z młodych piersi :twisted:

tylko w pobliżu brak takowych a jak są to głupiutkie :mrgreen:

Andrew - 25-05-2011, 22:38

No to ładnie :mrgreen:
Seichan - 25-05-2011, 22:38

andrew84 napisał/a:
I z młodych piersi :twisted:


art. 200 § 1 KK - Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

:badgrin:

[ Dodano: 25-05-2011, 22:39 ]
Ostrożnie więc z tymi "młodymi piersiami", bo można źle skończyć :badgrin:

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:40

Seichan napisał/a:
art. 200 § 1 KK - Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
Andrzej uważaj bo prokurator nam tu rośnie :mrgreen:
bastek - 25-05-2011, 22:40

to jak głupie, to wada czy zaleta? ;)
Seichan - 25-05-2011, 22:41

Jaro1974 napisał/a:
Andrzej uważaj bo prokurator nam tu rośnie :mrgreen:


Nigdy :twisted: Nie moja działka i zainteresowanie ;) Ale KK też się uczyć muszę :roll:

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:41

Cytat:
to jak głupie, to wada czy zaleta? ;)

to zależy chyba pod jakim kątem na to spojrzymy chyba :mrgreen:

[ Dodano: 25-05-2011, 22:42 ]
Seichan napisał/a:
Nigdy :twisted:
odetchnąłem z ulgą :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group