To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Artif - 25-05-2011, 22:43

Cześć Wam.

No mówiłem. Teraz z Renatą nie pogada :) . Wszystko co powiemy może być użyte przeciwko nam :D .

Andrew - 25-05-2011, 22:43

Heh ale Renata nam przepisami wachluje :mrgreen:
Artif - 25-05-2011, 22:45

Lepiej zamilczmy, dopóki wszystkiego nie zapomni :) .
bastek - 25-05-2011, 22:45

zaraz, zaraz. od kiedy leczenie (okłady) to obcowanie, czy jakośtam?
to jak ja dziś 14-letniej panience (wyglądała na więcej) zaglądałem głęboko w oczy, to też podpada pod obcowanie i prokuratora?

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:47

bastek1, w myśl przepisu to i pewnie by było molestowanie wzrokowe :twisted:
Andrew - 25-05-2011, 22:47

A ja mam znowu problem z drukarką. Nie chce się z kompem połączyć :evil:
Artif - 25-05-2011, 22:47

Będzie nam tu teraz interpretowała przepisy :) . Przechlapane :) .
Andrew - 25-05-2011, 22:48

E tam przechlapane, potrzebne będziemy prawnie uświadomieni :wink:
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:48

Artif, zawsze możemy wcisnąć "ignoruj" :mrgreen:
Seichan - 25-05-2011, 22:50

Bastek, wszystko może być podciągnięte pod molestowanie. Kwestia dowodów.

Artur - nie ta dziedzina ;) Do karnego mi daleko, wolę prawo cywilne :mrgreen:

Andrzej, im więcej czytam, tym częściej łapię się na tym, że niektóre przepisy znam na pamięć. Ale w końcu parę ładnych lat już w tym siedzę ;)

Andrew - 25-05-2011, 22:51

Seichan napisał/a:
Andrzej, im więcej czytam, tym częściej łapię się na tym, że niektóre przepisy znam na pamięć. Ale w końcu parę ładnych lat już w tym siedzę ;)
To akurat bardzo dobrze :wink:

[ Dodano: 25-05-2011, 22:55 ]
ja spadam.

Do jutra.

Dobranoc :wink:

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:56

Ja też tak mam - im więcej zajęć mam z danego przedmiotu tym więcej mówię za każdym razem na ten temat :mrgreen:

[ Dodano: 25-05-2011, 22:57 ]
To na razie Andrzeju :wink:

Seichan - 25-05-2011, 22:57

Jaro1974 napisał/a:
Artif, zawsze możemy wcisnąć "ignoruj" :mrgreen:


:evil:
Foch.
:evil:

Artif - 25-05-2011, 22:58

No dobra, to ja też spadam.
Nara.

Jaro1974 - 25-05-2011, 22:59

Seichan napisał/a:

:evil:
Foch.
:evil:

Oj już nie denerwuj się bo to podobnież na urodę szkodzi. :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group