Lubelskie - Lubelskie OT
Artif - 25-05-2011, 22:43
Cześć Wam.
No mówiłem. Teraz z Renatą nie pogada . Wszystko co powiemy może być użyte przeciwko nam .
Andrew - 25-05-2011, 22:43
Heh ale Renata nam przepisami wachluje
Artif - 25-05-2011, 22:45
Lepiej zamilczmy, dopóki wszystkiego nie zapomni .
bastek - 25-05-2011, 22:45
zaraz, zaraz. od kiedy leczenie (okłady) to obcowanie, czy jakośtam?
to jak ja dziś 14-letniej panience (wyglądała na więcej) zaglądałem głęboko w oczy, to też podpada pod obcowanie i prokuratora?
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:47
bastek1, w myśl przepisu to i pewnie by było molestowanie wzrokowe
Andrew - 25-05-2011, 22:47
A ja mam znowu problem z drukarką. Nie chce się z kompem połączyć
Artif - 25-05-2011, 22:47
Będzie nam tu teraz interpretowała przepisy . Przechlapane .
Andrew - 25-05-2011, 22:48
E tam przechlapane, potrzebne będziemy prawnie uświadomieni
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:48
Artif, zawsze możemy wcisnąć "ignoruj"
Seichan - 25-05-2011, 22:50
Bastek, wszystko może być podciągnięte pod molestowanie. Kwestia dowodów.
Artur - nie ta dziedzina Do karnego mi daleko, wolę prawo cywilne
Andrzej, im więcej czytam, tym częściej łapię się na tym, że niektóre przepisy znam na pamięć. Ale w końcu parę ładnych lat już w tym siedzę
Andrew - 25-05-2011, 22:51
| Seichan napisał/a: | Andrzej, im więcej czytam, tym częściej łapię się na tym, że niektóre przepisy znam na pamięć. Ale w końcu parę ładnych lat już w tym siedzę | To akurat bardzo dobrze
[ Dodano: 25-05-2011, 22:55 ]
ja spadam.
Do jutra.
Dobranoc
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:56
Ja też tak mam - im więcej zajęć mam z danego przedmiotu tym więcej mówię za każdym razem na ten temat
[ Dodano: 25-05-2011, 22:57 ]
To na razie Andrzeju
Seichan - 25-05-2011, 22:57
| Jaro1974 napisał/a: | Artif, zawsze możemy wcisnąć "ignoruj" |
Foch.
Artif - 25-05-2011, 22:58
No dobra, to ja też spadam.
Nara.
Jaro1974 - 25-05-2011, 22:59
| Seichan napisał/a: |
Foch.
|
Oj już nie denerwuj się bo to podobnież na urodę szkodzi.
|
|
|