Lubelskie - Lubelskie OT
Andrew - 26-05-2011, 11:28
| grzesiopol napisał/a: | A tak a propos to Cari chyba sie na mnie obraziła że chcę ją sprzedać bo ostatnio wszystko na nie, nawet klima padła. Chyba to miłość od pierwszego wejrzenia | A masz gdzieś ją jeszcze ogłoszoną? Ja jakbym nie miał tylu wydatków, co w obecnym czasie, to bym ją kupił...
A drukarkę w domu pomęczę
radek79 - 26-05-2011, 11:35
wszystkiego najlebszego dla mam
ps. a jest dzień ojca
Mario - 26-05-2011, 11:41
| radek79 napisał/a: | a jest dzień ojca |
Jak nie jak tak
radek79 - 26-05-2011, 11:50
| MaRIo_ napisał/a: | | radek79 napisał/a: | a jest dzień ojca |
Jak nie jak tak |
ale to chyba od tego roku
Andrew - 26-05-2011, 11:53
Dzień Ojca jest już parę lat, tylko teraz zaczynają w mediach to bardziej nagłaśniać...
grzesiopol - 26-05-2011, 11:56
andrew84, jest na forumowej sprzedaży oraz otomoto. Puściłem też ogłoszenie w Anonsach. Chyba wszystkich ta ilość km przeraża
Andrew - 26-05-2011, 12:02
| grzesiopol napisał/a: | | Chyba wszystkich ta ilość km przeraża | Wydaję mi się, że tak. Taka mentalność ludzi niestety, ja np. na kilometry nie patrzę tylko na stan. Jak kupowałem Safrane, to na liczniku miał 150kkm Auto z silnikiem diesla, jeszcze do tego limuzyna... Jak się okazało ostatnio (bo kolega je ode mnie odkupił) ma najechane coś ok. 500kkm, licznik 3 razy kręcony
Brat jak kiedyś jakiemuś dziadkowi Astrę sprzedawał, to miał najechane w 3 letnim aucie coś ponad 150kkm, to dziadek go prosił, żeby mu licznik cofnął, bo wstyd pod kościół z takim przebiegiem zajechać.
A co do Twojej Carismy chętnie bym żonie kupił, ale niestety nie w tym roku, bo mam lipę z kasą
winnipool - 26-05-2011, 13:38
Witam wszystkich. Miałem mieć więcej czasu na pisanie, a tu mnie zarzucili robotą i dopiero mam chwilke wolniejszą. Ale przez to czas szybko leci
Andrew - 26-05-2011, 13:40
Mi też dziś zapitala
Może w końcu drzwi prawe rozbiorę dziś, bo jakiegoś świerszcza w nich mam
winnipool - 26-05-2011, 14:11
No ja chyba będę musiał oddać samochód do specjalisty bo coś gaśnie na wolnych obrotach przy rozgrzanym silniku.
Seichan - 26-05-2011, 14:17
Andrzej, widziałeś?
http://polskalokalna.pl/w...az,1644698,3319
Andrew - 26-05-2011, 14:27
Nie strasz
Porażka ten spis, to jest i tak pic na wodę fotomontaż...
Mam tego spisu serdecznie dość
bastek - 26-05-2011, 15:23
witam
właśniue dostałem smsa, że paczka z kawusią doszła mniam 1,5 kg ziarenek pieknych wypalonych brązowych aromatycznych
Artif - 26-05-2011, 18:50
Witam.
A co to za kawa Bastek ?
[ Dodano: 26-05-2011, 18:53 ]
Ciebie Andrzeju w ten spis wrobili ? Tzn. chodzisz i spisujesz? Jeśli tak, to WIELKIE współczucie.
Grzesiopol - mnie też parę dni temu padła klima i w poniedziałek u fachowca zobaczymy, co jej dolega. Może za duże upały i nie wyrabiają klimy w miśkach
patriotazz - 26-05-2011, 19:13
Pooooowitać MM baaardzo dawno mnie nie było o ile mi wiadomo nie prędko będe mam poważne problemiki z lapkiem i netem.:(
|
|
|