To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Lubelskie - Lubelskie OT

Andrew - 26-05-2011, 11:28

grzesiopol napisał/a:
A tak a propos to Cari chyba sie na mnie obraziła że chcę ją sprzedać bo ostatnio wszystko na nie, nawet klima padła. Chyba to miłość od pierwszego wejrzenia :oops:
A masz gdzieś ją jeszcze ogłoszoną? Ja jakbym nie miał tylu wydatków, co w obecnym czasie, to bym ją kupił...

A drukarkę w domu pomęczę :mrgreen:

radek79 - 26-05-2011, 11:35

wszystkiego najlebszego dla mam
ps. a jest dzień ojca :?: :?:

Mario - 26-05-2011, 11:41

radek79 napisał/a:
a jest dzień ojca :?: :?:

Jak nie jak tak :mrgreen:

radek79 - 26-05-2011, 11:50

MaRIo_ napisał/a:
radek79 napisał/a:
a jest dzień ojca :?: :?:

Jak nie jak tak :mrgreen:

ale to chyba od tego roku

Andrew - 26-05-2011, 11:53

Dzień Ojca jest już parę lat, tylko teraz zaczynają w mediach to bardziej nagłaśniać...
grzesiopol - 26-05-2011, 11:56

andrew84, jest na forumowej sprzedaży oraz otomoto. Puściłem też ogłoszenie w Anonsach. Chyba wszystkich ta ilość km przeraża
Andrew - 26-05-2011, 12:02

grzesiopol napisał/a:
Chyba wszystkich ta ilość km przeraża
Wydaję mi się, że tak. Taka mentalność ludzi niestety, ja np. na kilometry nie patrzę tylko na stan. Jak kupowałem Safrane, to na liczniku miał 150kkm :mrgreen: Auto z silnikiem diesla, jeszcze do tego limuzyna... Jak się okazało ostatnio (bo kolega je ode mnie odkupił) ma najechane coś ok. 500kkm, licznik 3 razy kręcony :shock:

Brat jak kiedyś jakiemuś dziadkowi Astrę sprzedawał, to miał najechane w 3 letnim aucie coś ponad 150kkm, to dziadek go prosił, żeby mu licznik cofnął, bo wstyd pod kościół z takim przebiegiem zajechać.

A co do Twojej Carismy chętnie bym żonie kupił, ale niestety nie w tym roku, bo mam lipę z kasą :evil:

winnipool - 26-05-2011, 13:38

Witam wszystkich. Miałem mieć więcej czasu na pisanie, a tu mnie zarzucili robotą i dopiero mam chwilke wolniejszą. Ale przez to czas szybko leci :)
Andrew - 26-05-2011, 13:40

Mi też dziś zapitala :mrgreen:

Może w końcu drzwi prawe rozbiorę dziś, bo jakiegoś świerszcza w nich mam :roll:

winnipool - 26-05-2011, 14:11

No ja chyba będę musiał oddać samochód do specjalisty bo coś gaśnie na wolnych obrotach przy rozgrzanym silniku.
Seichan - 26-05-2011, 14:17

Andrzej, widziałeś?
http://polskalokalna.pl/w...az,1644698,3319

Andrew - 26-05-2011, 14:27

Seichan napisał/a:
Andrzej, widziałeś?
http://polskalokalna.pl/w...az,1644698,3319

Nie strasz :roll:
Porażka ten spis, to jest i tak pic na wodę fotomontaż...
Mam tego spisu serdecznie dość :evil:

bastek - 26-05-2011, 15:23

witam
właśniue dostałem smsa, że paczka z kawusią doszła mniam 1,5 kg ziarenek pieknych wypalonych brązowych aromatycznych

Artif - 26-05-2011, 18:50

Witam.

A co to za kawa Bastek ?

[ Dodano: 26-05-2011, 18:53 ]
Ciebie Andrzeju w ten spis wrobili ? Tzn. chodzisz i spisujesz? Jeśli tak, to WIELKIE współczucie.
Grzesiopol - mnie też parę dni temu padła klima i w poniedziałek u fachowca zobaczymy, co jej dolega. Może za duże upały i nie wyrabiają klimy w miśkach :D

patriotazz - 26-05-2011, 19:13

Pooooowitać MM baaardzo dawno mnie nie było o ile mi wiadomo nie prędko będe mam poważne problemiki z lapkiem i netem.:(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group