Lubelskie - Lubelskie OT
bastek - 26-05-2011, 19:25
| Artif napisał/a: | | A co to za kawa Bastek |
teraz tchibo. nie pamiętam nazw, ale 5 lub 6 rodzajów, na spółę z mamą, czyli po 1,5 kg do testowania.
edit
zajrzałem do sklepu
TCHIBO FEINEMILDE
TCHIBO CAFFE CREMA VOLLMUNDIGER
3xTCHIBO PRIVAT KAFFEE:
GUATEMALA GRANDE
BRAZIL MILD
AFRICAN BLUE
TCHIBO ESPRESSO GUSTO ORIGINALE
| Artif napisał/a: | | A co to za kawa Bastek |
wcześniej był dallmayr
Andrew - 26-05-2011, 21:31
| Artif napisał/a: | | Ciebie Andrzeju w ten spis wrobili ? Tzn. chodzisz i spisujesz? | No robię takie cuś po pracy niestety
Artif - 26-05-2011, 21:47
Bastek - widzę kawy oryginalne niemieckie. Niestety lepsze pomimo takich samych nazw jak u nas w Polsce . A te kawy testujesz w ekspresie czy zaparzane?
Andrew - 26-05-2011, 21:49
W końcu drukarkę zrobiłem, że skanuje
[ Dodano: 26-05-2011, 21:52 ]
Mój domek ukradkiem, zdjęcie telefonem trochę niewyraźne
Jaro1974 - 26-05-2011, 21:53
Dobry wieczór MM.
Andrew - 26-05-2011, 22:02
Czołem
Jaro1974 - 26-05-2011, 22:05
Widziałem że znów ci drukarka fiksowała.
[ Dodano: 26-05-2011, 22:31 ]
Ale cisza
Seichan - 26-05-2011, 22:50
Dobranoc
Jaro1974 - 26-05-2011, 22:50
Dobranoc Renato
bastek - 26-05-2011, 22:54
Artif, a co ty też kawosz?
ekspres był drugi na liście naszych przentów ślubnych. młynek też był w I-szej dziesiątce. z okresleniem firm, jakie wchodzą w grę
włoskie kawy jakoś mi nie podchodzą, z wyjątkiem illy
a kawy z Niemiec-jak normalnie mam awersję do teorii spiskowych, że np. proszek do prania na rynek niemiecki jest lepszy, to kawy z Niemiec jednak lepeij smakują...
Jaro1974 - 26-05-2011, 22:56
Przecież nie jest powiedziane że wszystko co niemieckie to be
[ Dodano: 26-05-2011, 23:07 ]
I znów cisza
[ Dodano: 26-05-2011, 23:40 ]
Wobec zaistniałej ciszy mówię wszystkim dobranoc
winnipool - 26-05-2011, 23:45
Dobranoc.
Artif - 26-05-2011, 23:47
Jeśli chodzi o szmelcwageny, to pora się przyzwyczaić, że be . Szwagier pracuje w niemieckim oddziale firmy w Gorzowie Wlkp. i często przywodzi z niemieckich lidlów te same towary i jednak często (choć nie zawsze) są one lepsze.
Bastek, lubię kawę, choć do niedawna głównie klasyczna "plujka". Od niedawna mamy w robocie ekspres Siemens EQ coś tam i kawa z ekspresu jest naprawdę niezła (choć ekspres kosztuje w granicach 3,5 4 kzł). Zauważyłem, że plujka może nie smakować, a z ta sama w ekspresie będzie ok. Tak że jest co próbować .
Dobra, ja też już lecę.
Pozdro MM.
bastek - 27-05-2011, 06:58
bry z rana.
Mario - 27-05-2011, 07:04
Witam
|
|
|